PDA

Zobacz pełną wersję : Cell Pump



LuLi
26-11-07, 14:33
Witam ... Mam ponad 16 lat.. na silownie uczeszczam dobry drugi rok .... moje osiagi nie sa zachwycajace i chcialbym sprobowac Cell Pump...

Klata : 115 kg ( wiecej nakladu nie mam :P )
waga : 66 kg
biceps : 36 cm :/

Teraz pytanko.. w zeszlym roku wyprobowalem mala puszke nitra 2 .. po skonczeniu cyklu mialem złe objawy.. cisnienie 180/140 , silne bole glowy i mocne bicie serca ..Te niepokojace objawy towarzyszyly mi przez ok 3 tygodni... Sprzedawca mowil ze to bardzo silny preparat .. ale z ciekawosci wyprobowalem... ( przed tem mialem zrobione 3 cykle na mono... ) powiedzialem sobie ze juz wiecej tego g.owna nie wezme.. bo zadnych pozytywnycg efektow nie mialem .. Wiec moze Cell Pump bedzie dobry ? slyszalem wiele dobrych opinii o tym produkcie.. jest on slabszy od Nitra 2 i nie powinien tak zadzialac na mnie.. Wiec czy warto w niego zaiwestowac ? :) czy moze zwyczajne mono .. ? POZDRO

Punisher
26-11-07, 15:08
Możesz wziąść CP, ale ja bym przed tym wziął tcm, skoro miałeś cykle na mono.
Napisz jeszcze kiedy brałeś nb2.

LuLi
26-11-07, 15:45
N2 bralem w zeszlym roku na wiosne..

Punisher
26-11-07, 16:38
No to weź sobie pojedź na tcm jeden cykl, a po tym wsiądź na cp(po 8 tyg od ost dawki na tcm)

LuLi
26-11-07, 16:47
Ale CP to tez jablczan :) wiec nie ma sensu dawac go przed CP.. acha w pazdzierniku skonczylem cykl na kre-alkalyn ... Tylko pytanie czy nie bede mial po CP takich efektow jak po N2 ? i czy jest to dobry produkt ... wart tych 100 zl ..

Punisher
26-11-07, 16:53
Chyba wiem co mówie? Jak chcesz to możesz pojechać od razu na tym CP twój wybór. CP jest "słabszy" od NB2. Czy jest wart to się przekonaj. Nie powinno ci się po tym nic stać złego. NB2 to mocny stak i powoduje różne reakcje jak jest nieumiejętnie używany itp.

paweleeekkk
26-11-07, 18:02
Czemu nitro gówno?
Przez te ciśnienie, bóle itd. czy Cię nie napompowało?

LuLi
26-11-07, 21:38
Niechcialbym sie bawic osobno w jabłczan .. na cykl trzeba 450 cap ( jesli chodzi o Olimp a innej firmy niechce.. ) a wiaze sie z duzym obciazeniem nerek .. to juz spora ilosc capsow.. dlatego wole odrazu zapodac CP ... tylko jaka puszke kupic ? duza czy mala ? z malej idzie zrobic prawidlowy cykl ?

Czemu nitro gowno ? tak .. min dlatego juz wiecej nie wezme..dawki robilem jak pisze producent.. pod czas treningu pompa byla.. ale bez przesady jak to wyolbrzymiaja jego reklamy.. puchlem 1-1.5 cm .. po uplywie kilki godzin po treningu pompa zupelnie schodzila ... i nie utrzymywala sie ... :/ cykl trwal 3 tyg .. ( mala puszka , moze dlatego niebylo NT wstanie jeszcze utrzymac sie prawidlowo o organizmie ? )

Punisher
26-11-07, 21:47
Jeżeli ty podczas suplementacji się bawisz... A nieważne.
Obciążeniem nerek? Czy kapsy czy proch to tak samo obciążają nerki. Przecież kapsy się rozpuszczają szybko nie pomyślałeś?
Na pełen cykl CP potrzebna są dwie małe puszki CP - 2x450g.

Co do nb2,na twoją wagę to powinieneś wziąść mniejsze dawki.

LuLi
26-11-07, 21:53
Slyszalem ze wieksza ilosc capsow korzej dziala na nerki .. niz proszek.. ale po cyklu zawsze mozna wypic szklanke piwa :P ..

hm.. mowisz za duze ? i to moglo przyczynic sie do tych dziwnych objaw po skonczeniu cyklu ? i nie otrzymaniu stalych efektow NB ?

A brales osobiscie CP ? jesli tak to jakie wrazenia po tym produkcie ?

tom
26-11-07, 23:02
Slyszalem ze wieksza ilosc capsow korzej dziala na nerki .. niz proszek..
brednie.
a masz jakies problemy z nerkami?

Punisher
26-11-07, 23:11
Zobacz sobie w relacje:
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=3321&page=3
Bierz śmiało.

LuLi
27-11-07, 09:07
nie ... problemow zadnych nie mam ...

tom
27-11-07, 09:49
- wiec nie ma sie o co martwic.

LuLi
27-11-07, 15:40
aha.. to ok ;) a bral ktos CP ? jak efekty ?

Symu
27-11-07, 18:56
Bardzo fajny, prosty stack. Efekty jak to po krecie - dobre :) Ja w 6tygodni zrobilem jakies 4 kg (dokładnie nei pamietam). Pamietam za to że siła dośc konkretnie poszła do przodu.

Dakowanie: 2 porcje dziennnie.

oSiŁeK_sNd
27-11-07, 23:41
ja wlasnie zaczolem tydzien temu CP, waga stoi narazie, no moze z 1kg poszlo ale to ciezko stwierdzic...bo mam chu*owa wage, w kazdym razie na siłe działa rewelacyjnie, zero zmeczenia na treningach i ogolnie moc :] chce sie cwiczyc, jedyny problem to poranna dawka...męczarnia na opór, wypijam rano na czczo, czekam pol godziny ale jak proboje cos zjesc to robi mi sie niedobrze, musze jesc na sile...nie wiem czym to jest spowodowane, moze mam delikatny zołądek, przy drugiej dziennej dawce jakies 8 godzin pozniej nie mam tych obiawów...ale rano masakra, chce sie zygac, robi sie gorąco i takie tam :] ale jeszcze 6 tygodni przedemna wiec mysle ze waga ladnie pojdzie bo i dietka jest niczego sobie.a skoro juz jestesmy w temacie to napiszcie czy ktos z was mial podobne objawy rano po cp i ewentualnie jak sobie z tym radzic

Symu
28-11-07, 15:30
Tak ja mam to samo + czasem przeczyszczenie :) . Brałem po posiłku poprostu. Niestety ale z tego co słyszałem dużo osób ma to po cp.

Punisher
28-11-07, 15:32
Spróbuj zmniejszyć dawki ranne i przyzwyczaić org do tego i potem zwiększać. Niektórzy tak robią i to im pomaga.

tom
28-11-07, 15:43
albo nie bierz na czczo tylko 30 min. przed 2 posilkiem...:)

oSiŁeK_sNd
28-11-07, 19:03
jak przed 2 jak powinno sie brac przed 1...poza tym z dnia na dzien jest coraz lagodniej, wiec moze tak jak sofok mowi ze organizm musi sie przyzwyczaic