PDA

Zobacz pełną wersję : B I C E P S



radon
25-11-07, 15:58
Po jakich cwiczeniach Waszym zdaniem najbardziej rosnie biceps?? {rpsze o konkretne odpowiedzi
pozdrawiam

johny
25-11-07, 16:05
uginanie ramion ze sztanga

Nuru89
25-11-07, 16:07
Zdecydowanie, po uginaniu ramion ze sztangą, i po modlitewniku z hantla czuje najwieksza pompe...

Lukasz_L
25-11-07, 16:18
j.w. uginanie ramion

Deathbreaker
25-11-07, 17:54
Po jakich cwiczeniach Waszym zdaniem najbardziej rosnie biceps?? {rpsze o konkretne odpowiedzi
pozdrawiam
Uginanie ramion z hantelkami ;)

Punisher
25-11-07, 17:58
Po wszystkich ćwiczeniach na biceps rośnie biceps.
A nie że będziesz robił uginanie ze sztangą 10 serii. Trzeba atakować mięsień z każdej strony.
Zresztą zobacz tu:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#biceps

Vegeto86
25-11-07, 18:08
Po kazdym,ktore jest skierowane na biceps. Poza tym biceps sie najszybciej regeneruje wiec szybko rosnie

areneusz
25-11-07, 19:19
Najlepiej zrobic ze 3 cwiczenia po 4 serie, na koncu modlitewnik taka pompa ze rozrywa :D

sławo
25-11-07, 19:33
no nie wiem czy bicek aż tak szybko rośnie

lo3
25-11-07, 19:45
j.w. uginanie ramion


a widziałes jakies inne cwiczenia na bica :D

/pozatym widze, że Araneusz na forum wrocil :D

MaXior
25-11-07, 22:06
jak dla mnei szmieszne pytanie....

Lukasz_L
26-11-07, 07:24
Po jakich cwiczeniach Waszym zdaniem najbardziej rosnie biceps?? {rpsze o konkretne odpowiedzi
pozdrawiam

Sofok: po jakich najlepiej, wiec dziele sie wlasnym spostrzezeniem. Wiadomo, ze po kazdym cwiczeniu na biceps rosnie bicpes.

Ja odebralem w ten sposob pytanie.

SEBAN
26-11-07, 15:40
Jak ja przeczytałem pytanie to myślę,że chodzi o konkretny zestaw ćwiczeń na bica(tak mi sie wydaje).Wszyscy piszą ,że to czy tamto,ale ja miałem tak,że na początku był wzrost bica ,potem nie mogłem go ruszyć choć zmieniałem ćwiczenia ,kolejność,nic nie pomagało,byłem żly jak diabli.Dopiero kreatyna mi troche pomogła,choć ćwiczenia zmieniam nadal co jakiś czas.

PuaPAj
29-11-07, 16:30
Ja na przyklad zawsze katowalem biceps uginaniem ze sztanga stojac i na modlitewniku oraz w podporze o kolano i dopadla mnie mala stagnacja. Dopiero uginanie ze sztangielkami stojac chwytem mlotkowym mi pomoglo ale trzeba jechac dobrze technicznie i najwyzej w jednym-dwoch ostatnich ruchach mozna co nieco oszukac. Poza tym przedramie od tego ciwczenia tez ladnie sie pompuje

otarod
30-11-07, 12:49
Po jakich cwiczeniach Waszym zdaniem najbardziej rosnie biceps?? {rpsze o konkretne odpowiedzi
pozdrawiam


No oczywiście uginanie ramion ze sztangą jest fundamentem budowy bicepsa. Do tego polecam w chwycie młotkowym unoszenie hantli na ławeczce by odizolować mięśnie lub alternatywnie na stojąco by je bardziej dobić. Chwyt młotkowy wydłuża mięsień bicepsa co powoduje że nie zaczyna sie on od połowy. Żeby biceps był okrąglutki i ładnie się prezentował to zastosuj uginanie ramienia z hantlem w oparciu o kolano przy czym w końcowej fazie (gdy hantla jest u góry) okręć nadgarstek w taki sposób by maksymalnie spiąć mięsień. Do tego dodaj unoszenie sztangi nachwytem jest to doskonałe ćwiczenie na zakończenie ;)