PDA

Zobacz pełną wersję : Czy moge to nazwać dietą redukcyjną ?



Gebrand
24-11-07, 22:11
Postanowiłem przedstawić Wam to co jadam codziennie i zapytać co zmienić (np. dołożyć do tego co już jest) aby pomogło mi to w redukcji (już ćwiczę na rzeźbę 6 razy w tygodniu xD). To tak:
ŚNIADANIE: Jak wstaje do ukochanej szkoły o 7.00-8.00 to nie mam wogle apetytu, wypije mleko (lub kakao, tu pytanie czy nie jest to niewskazane) zjem jogurt/serek, umyje sie i lecę do szkoły.
II ŚNIADANIE: na długiej przerwie lecę do bufetu, kupuje bułkę z serkiem topionym, ogórkiem, pomidorem, masłem. No i wypijam butelkę wody którą biorę do szkoły.
OBIAD: To co przygotuje moja mama. Jem mało ziemniaków, często jakiś jeden rodzaj sórkówki.
PODWIECZOREK: jabłko/Pomidor/Mały batonik lub 2 kromki ciemnego chleba z margaryną i szynką/serem.
KOLACJA: Żadko jadam kolacje. Ewentualnie pije gorącą herbatę.
Za małe sugestie dziękuje jak zwykle z góry xD.

milo90
24-11-07, 22:32
hehe. to wogóle nie jest dieta!!! to jest opis posiłków zwykłego obywatela 4RP:)
gdyby taka dieta działała to wszyscy byli by wyrzeźbieni ze hoho...:)

Nuru89
24-11-07, 22:48
Szerze mowiac jesli jestes poczatkujacy to niepotrzebna jest jakas drastyczna dieta. A kakao powoduje wytwarzanie w organizmie azotu czyli jest wskazane najlepiej tak na 30 minut przed trenningiem... Oczywiscie nie jest to produkcja gigantyczna :)