PDA

Zobacz pe³n± wersjê : barki



mlody1
24-11-07, 20:15
mam takie pytanie ...
Mam w domu wlasna si³ownie i zawsze jak wykonywalem wyciskanie sztangi zza g³owy to robilem to cwiczenie dokladnie , do konca ... a ostatnio zaczalem chodzic na si³ownie troszke na lepszy sprzet gdize cwiczy duzo osob i zauwazylem , ze wszyscy zak³adaja o wiele wiecej ciezaru i opuszczaja tylko do po³owy g³owy...
Jak powinno sie robic i jak wy wykonujecie to cwiczenie ?

GhosT
24-11-07, 20:19
Hmm...Wiesz zawsze to mo¿e byæ forma szpanu to co robi± inni....Wed³ug mnie lepiej wykonaæ æwiczenie swobodnie i dok³adnie ,,po swojemu" ni¿ mêczyæ siê wed³ug jakiego¶ tam kanonu stworzonego przez innych...Ale nie wiem...

Nuru89
24-11-07, 21:09
Mozna by o tym pisac duzo :) cwiczac na mase wiekszosc osob wykonuje " serie oszukane " czyli wlasnie tak jak mowisz " zle " technicznie. Chodzi glownie o to aby wiekszym ciezarem dac bodziec wzrostowy miesnia i wywolac jak najwiecej mikrouszkodzen. Wskrocie poprostu zeby byc duzym :)

milo90
24-11-07, 21:35
http://pl.youtube.com/watch?v=_lr76Rj0etc&feature=related

Zwróccie uwage na to jak coleman wykonóje æwiczenie na modlitewniku. mozna by powiedziec "co on robi!!!" Jednak takie niedok³adne cwiczenie ma sens, miesnie lepiej s± stymulowane, pamietajmy ze cwiczac na mase nie chodzi o to zeby sie skatowac, tylko o to zeby pobudzic miesnie do do regeneracji...