PDA

Zobacz pełną wersję : Animal M-Stak czy Animal Stak 2 ???



PaTos
22-11-07, 20:43
Witam

Mam pytanie który zestaw wybrac na cykl: Animal M-Stak czy Animal Stak 2 ??? (bo do konca nie wiem ktory lepszy)

Kolezka mi doradzil z drugiej strony zebym na 1 cykl wzial m-stak pod koniec cyklu dorzucil kreatyne potem tydz przerwy i zabral sie za druga puszke tyle, ze stak 2 co wy na to??

do suplementacji dolaczam rowniez gainera, bcaa, glutamina, hmb

kox
22-11-07, 21:34
nie rozumiem chcesz najpierw zrobic cykl na staku2 lub m staku czy krecie?? a moze razem..dobrze rozumie?? i nie wiesz ktory wybrac pierwszy czy staka czy m staka??

PaTos
22-11-07, 21:40
Najpierw zjem puszke m-stak (+ te suplementy co wspomnialem wyzej)potem tydz przerwy. Po przerwie na druga puszke wezne sobie stak 2 i dorzuce do tego krete

Chyba ze ktos ma jeszcze jakies inne dobre opcje to niech pisze, bo kuracje zaczynam dopiero od nast pon

VegetaSSJ3
23-11-07, 16:37
Najleopiej zrub tak wez kreatyne z M stack + geinera potem tydzien przerwy i zaladuj m stack2 + bcaa, glutamina, hmb

nowin
23-11-07, 16:42
6 tygodni na kreatynie i zaraz po tym 6 tygodni mstak+ stak 2. lepszego rozwiązanie nie znajdziesz, tylko ta cena...

PaTos
23-11-07, 18:09
Podstawowym zadaniem mojej kuracji ma byc wzrost masy ciala a do konca nie wiedzialem ktory zestaw jest lepszy m-stak czy stak2 i znalazlem ciekawy artykul w ktorym byly napisane zasadnicze roznice miedzy mstak i stak2 a mianowicie mstak idzie glownie na mase a stak2 na sile

oto link do owego artykulu
http://www.****.pl/forum_kulturystyczne/cos_o_animal_mstak_prosze_o_rade.html

zatem moja kuracja bedzie wygladac:
* 2 cykle skladajace sie z mstak (1 tydz przerwy miedzy cyklami)
* Gain Bolic 6000
* L-glutamine mc (olimp)
* hmb mc (olimp)

Potem po 7 tyg (po 2 cyklach) przerzuce sie na Stak 2 i wtedy dorzuce krete relacje bede skladal co 3 tyg

nowin
23-11-07, 18:14
lepiej zrób tak jak Ci pisałem
kreatyna przez 6 tygodni zaraz po tym Mstak + stak 2 przez 6 tygodni bez przerwy
ew tydzień przerwy pomiędzy tymi dwoma cyklami

VegetaSSJ3
23-11-07, 18:36
Nowin dobrze ci pisze to jest sensowne rozwiazanie choc moje tez nie bylo najgorsze

Punisher
23-11-07, 19:13
oto link do owego artykulu
Jeżeli to jest artykuł, to ja jestem skrzatem.

PaTos
23-11-07, 19:32
1. dostosuje sie do rady Nowina zobaczymy co z tego wyjdzie. Soki sie naleza
2. Jak jestes skrzatem to nie wiem po co tu tracisz czas

Punisher
24-11-07, 08:43
2. Jak jestes skrzatem to nie wiem po co tu tracisz czas
Żeby pośmiać się z takich wypowiedzi jak twoje.

kox
24-11-07, 14:47
za co on dostał ostrzezenie??:D:P
niedługo to tu nie bedzie z kim pisac na tym forum jak kazdego bedziecie banowac.

Punisher
24-11-07, 14:53
Za wklejanie linków do konkurencji (nazwane artykułami).
Ban się różni od ostrzeżenia, więc nie wiem w czym problem.
Jakieś dygresje jeszcze?