PDA

Zobacz pełną wersję : cos na koncetracje co wybrac?



rafalkomando
22-11-07, 18:19
elo ziomki, może jest na forum ktoś kto uzywał jakis substancji które pomagały mu sie skoncentrować i uczyc sie lepiej,które dobrze wpływaja na pamięć itp chce właśnie cos kupic bo nie moge sie skupic przy nauce, macie jakeis propozycje najlepiej takie produkty które moge dostac na legalu w aptece, mam nadzieje ze ktos cos dobrego brał i moze mi polecic. pozdrawiam.

tom
22-11-07, 19:14
-wzb olimpu lub zma wlasnego pomyslu (3 opakowania chela mag z olimpu po 12 zl + zincas forte ok.7zl i masz b.dobre zma na 1,5 miecha.)
-o-3
-lecytyna
-plussz active
jak narazie nic wiecej nie pamietam.

rafalkomando
22-11-07, 19:29
czekam na konkretne odpowiedzi czy ktos cos stosował i mu pomagał itp

mały huba
22-11-07, 20:39
Ja piłem plusza i łykałem 2 megacapsy tauryny.Na dobre 1,5 h koncentracja idealna. Jak to nie działa to polecam EKA(na tussipeku)

robinnn
23-11-07, 15:29
brałem ginkoflav , ale nie odczułem większych efektów , także jak chcesz to kupić to raczej odradzam , z opinii znajomych moge zarekomendować CONTROLLED LABS Yellow nEuphoria , chwalili sobie to , ale oczywiście bez przesady :)

VegetaSSJ3
23-11-07, 16:18
Lepiej napisz sciage i po problemie nie cza sie uczyc

kox
23-11-07, 16:24
sesja jest bardzo dobra kazdy ja chwali.. zalecano dopiero od 18 roku zycia. kolega bral przed matura i naprawde pomagalo.. godne do wyprubowania

milo90
23-11-07, 16:30
Lepiej napisz sciage i po problemie nie cza sie uczyc
najgłupsza rada ze wszystkich mozliwych...
Ja juz sie nauczyłem ze ściąganie niczego nie daje... lepiej poświecic ta godzinki na nauke i miec to z głowy, a w przyszłosci sie przyda, w gimnazjum leciałem na sciągach, a teraz w liceum musze wszystko nadrabiac, bo siara niewiedziec prostych zeczy...
w sumie mi tez by sie przydało cos na koncentracje, bo nieraz mam problemy ze skupieniem sie przy nauce, wiec z checią poczytam rady innych. a za załozenie tego tematu daje soga, bo mnie uprzedziłes:)

dzako18
23-11-07, 17:56
kox a jesli chodzi o tą sesje to gdzie ja mozna dostac i ile kosztuje?

milo90
23-11-07, 19:00
wejdz w google i wpisz "sesja koncentracja" i ci wyskoczy, ja juz sprawdziłem to nie jest droge:)
wydaje mi sie ze w zwykłej optece mozna to dostac..

milo90
23-11-07, 19:01
a i mam pytanie, takie srodki mozna brac non stop?? czy pojakims czasie ich "moc" słabnie i trzeba robic przerwy w ich stosowani??

tom
23-11-07, 19:05
sesja jest slaba lepszy plussz active
ale tania:)

VegetaSSJ3
23-11-07, 19:08
Zartowalem z ta sciaga przeciez !!!!

milo90
23-11-07, 19:11
gdybyś na końcu umieścił taki znaczek: :) , :D bądz taki :P to bym wiedział ze zartujesz, a tak to wyglądało na powazną wypowiedz...:)

plussz oparty jest gównie na kofeinie i l-karnitynie
natomiast sesja zawiera; kofeine, lecytyne, magnez, i ekstrakt z miłozebu japońskiego
funkcji tyk substancji nie opisuje, bo kazdy moze sprawdzic sobie w necie.
50 tab sesji kosztuje12zł (2 razy dziennie po 1 tab)
20 tab. plussza ponad 13zł (1 tab. dziennie)

po mojemu lepsza jest sesja...

kox
23-11-07, 22:29
sesja z apteki.. tylko trzeba ja brac przez dłuzszy okres a nie np 3 dni przed egzaminem badz matura.. :D

milo90
24-11-07, 13:09
a i mam pytanie, takie srodki mozna brac non stop?? czy pojakims czasie ich "moc" słabnie i trzeba robic przerwy w ich stosowani??


ktos mi odpowie na to pytanie??