PDA

Zobacz pełną wersję : basen-pomoc



baca
21-11-07, 18:08
Witam ja z zapytaniem jesli chodze 4 razy w tyg basen i 2 razy w tyg trening kickboxingu to czy po okolo polrocznych cwiczeniach bym mial juz dosc widoczne miesnie?a jak nie to czy chociaz beda zarysy trening kickboxingu twra poltorej godz a basenu 45min i z gory dzieki za odp to moje foto [blogpost.imageshack.us/blogpost/postblog.php?id=img144/2045/img4164xl5.jpg] i nastepne [img134.imageshack.us/my.php?image=img4165gp7.jpg] a zeby osiognoc takie plecki na tych cw co napisalem i do tego 1 raz w tyg silka to ile czasu potrzeba [img165.imageshack.us/img165/5708/plecy20ec.jpg]

Street Fighter
21-11-07, 18:35
zalowo jedyne co mogę powiedzieć o tych fotka to :
-fajny pies
-zjebany telefon
-masz szerokie plecy ale to chyba genetycznie bo ja katuje plecy tyle czasu i jakoś nie chcą rosnąć na boki :/
-ogólnie słabo


Odpuść sobie basen lepiej zainwestuj w siłkę.


POPRAW LINKI BO INNI PEWNIE NIE WIEDZA JAK ODPALIĆ ;)

Cielu7
21-11-07, 18:42
to 3 foto jak sie domyslam nie jego tylko chce tak wygladac a czy ty czasem juz nie pisales ze chcesz fajnie wygladac i czy nie dawales zdjecia z jaks obcasy.pl ??? bo mi sie wydaje ze tak miales takie samo pytanie ............ odp cwicz na siłce 3 razy w tyg i moze jak sie przylozysz zobaczysz po roku osiagi

paweleeekkk
21-11-07, 18:51
Łoniacze Ci z gaci wyłażą... :)

Proponuję: w miare dieta + siłka. jakieś efekty powinny być po czasie.

lovelas69
21-11-07, 19:23
ja pierdole zal temat :/

paweleeekkk
21-11-07, 19:31
ja pierdole zal temat :/
Co racja to racja. :D

Nuru89
21-11-07, 20:03
Po basenie i kickboxingu miesnie widac powinno. Natomiast malo masy. Bedziesz mial tak zwana wyzułowana sylwetke :)

baca
21-11-07, 20:09
wyzułowana tkzn co? a wystarczy te treningi co napisalem i po pol rocznych cw jaki efekt bedzie czy lepiej isc na silownie ?

Nuru89
21-11-07, 20:21
Lepiej isc na silownie. Wyzulowany to znaczy ze bedziesz mial mocne, twarde i wydajne miesnie ale dosc mizernych rozmiarow... To zalezy od Ciebie czego chcesz...

baca
21-11-07, 20:36
no chce nabrac wiecej sily i miec widoczne miesnie

Nuru89
21-11-07, 20:56
Najlepiej by bylo gdybys chodzil na basen, kickboxing i siłownie... :)

Mankei
21-11-07, 21:27
Najlepiej by bylo gdybys chodzil na basen, kickboxing i siłownie... :)

nie no co za dużo to nie zdrowo

Cielu7
21-11-07, 22:14
ale darujcie sobie zobaczce jego poprzednie posty wszystkie takie same ;/ to jest zal.pl czlowiek sie juz od pol roku pyta o to samo wes ic wrescie na silownie dziaciaku samo sie nie zrobi od glupiego pytania tez a po pol roku to mozesz wogole nie cwiczyc bo nic nie zobaczysz dowidzenia sezonowcu

oSiŁeK_sNd
22-11-07, 15:31
wez go radar zbanuj to pajac jeb..y, jakis idiota i psychiczny typ...masz tu ostatni temat tego debila http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6918 a poprzedni jeszcze z pol roku wczesniej byl identyczny i z wklejonym zdjeciem jakiegos pedala z obcasy.pl hahahaha przeciez tak nie moze byc, on sie pyta tylko czy bedzie mial miesnie jak bedzie chodzil na basen albo na kickboxing...no spoko na basen to ty sie nadajesz ale na kickboxing to lepiej nie idz bo smiech na sali...3 razy pod rzad ten sam temat, no zrobcie cos z tym, skoro za kazdym razem dostaje odpowiedzi i dalej pyta o to samo to znaczy ze ma jakies problemy i nie radzilbym mu silowni tylko jakiegos psychologa czy psychiatre,moze ktos ma znajomego specjaliste to podajcie mu numer i niech sie umowi na konsultacje z lekarzem bo innej rady nie widze

Kakashi
24-11-07, 16:00
1) nie ten dział
2) załosne fotki
3) tak jak pisał Cielu wex juz idz na te siłke a nie pisz pierdól non stop!!

4) zamykam!