PDA

Zobacz pełną wersję : Bio-CLA z zieloną herbatą



majkel
21-11-07, 14:17
Czy stosował ktos z was tenże środek? CZy warty jest uwagi? A najwazniejsze czy działa? mam takze pytanie o kreatyne co to znaczy że zatrzymuje wode?

tom
21-11-07, 14:34
dziala napewno.
czasteczka kreatyny wiaze wode, ale to nie jest wazne akurat, czytaj podwieszone.

Nuru89
21-11-07, 17:18
Napewno i jak najbardziej jest wart uwagi... :)

milo90
21-11-07, 17:20
"Bio-CLA
Naturalny srodek wspomagający odchudzanie i remodelujący sylwetkę. CLA (stężony kwas linolowy) zmniejsza uczucie głodu, blokuje rozrost tkanki tłuszczowej, poprawia metabolizm, a co szczególnie wazne- usuwa tłuszcz z komórek tłuszczowych i przenosi go go mięśni, gdzie zostaje przetwozony w energię"
Jest to informacja zawarta w książecce dołączonej do tego preparatu. Tak naprawde to huja prawda, stosowałem to i nic mi nie dało, schudłem tyle co przy zwykłych cwiczeniach na rzeźbe (tak jak bym nic nie brał). Ja to brałem z rok temu, wtedy kosztowało to 5 dych za opakowanie(80 caps). przyjmuje sie to od 2 do 3 caps 1-2 razy dziennie. uwazam ze lepiej kupic sobie jakis dobry spalacz. po mojemu jest to przereklamowany srodek.

tom
21-11-07, 18:41
milo90 nie dziwie sie to nie daje jakis extra rezultatow jak np. dobry spalacz nawet nie ma co porownywac:)

milo90
21-11-07, 19:06
a cena podobna, wiec nie widze sensu wydawania pieniedzy na prózno...