PDA

Zobacz pełną wersję : mala silowania w domu - czy cos da



Ars14fan
20-11-07, 21:29
Witam
Chcę zacząc trenować, mam 177 cm wzrostu 72 kg wagi więc nie można o mnie powiedzieć kawał chłopa ;)
Mam pytanie:
Czy posiadając w domu hantle (różnej wagi), drążek do podciągania, hmm nie wiem jak to nazwac uchwyty z gumami pomiedzy nimi do rozciagania, sztange z roznym obciazeniem, po dobrej diecie i treningu na mase wyrzezbic i UWIDOCZNIC miesnie klatki piersiowej, rak i brzucha ?
dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

MaXior
20-11-07, 21:31
wszytko zalezy od genetyki..diety...treningu....i wielu jeszcze czyników..

tom
20-11-07, 21:54
jasne ze mozna
tylko poszukaj sobie treningow dla domatorow i jedziesz
masz cos tu
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Lukasz_L
20-11-07, 22:07
Jak wyzej :D

A te cos z gumkami to ekspander ;P

Ars14fan
20-11-07, 22:14
Dzieki chlopaki
Dopiero sie tu zarejestrowalem i juz mi sie podoba, dobry tu macie klimat jak prawdziwi kumple ;) kolega rozpisal mi trening na poszczegolne dni, nie wiem czy jest on na mase czy rzezbe czy co innego, ale chyba powinienem zaczac od masy ? ocencie czy dobry:
poniedzialek:
Wyciskanie hantli w skosie
wyciskanie sztangi na plasko
rozpietki na skosnej laweczce
Wyciskanie sztangi na laweczce plaskiej (waski uchwyt)
prostowanie ramion za glowa hantla
wyciskanie francuzkie (lezac na laweczce uginasz sztange do czola nachwytem i prostujesz)
do tego brzuszki
Sroda
podciaganie na drazku
wioslowanie sztanga
martwy ciag
sklony i wyprosty ze sztanga na barkach
uginanie ramoin hantla w opadzie tlowia
Uginanie ramion sztanga prosta
Uginanie ramion naprzemian z suplinacja nadgarstkow
do tego brzuszki
Piatek:
wyciskanie hantli siedzac w gore
unoszenia ramion bokiem stojac
unoszenia ramion w przod
unoszenia ramion bokiem w opadzie tlowia
przysiady wykroczne ze sztanga
przysiady normalne ze sztanga
wspiecia na palce z obciazeniem

I jeszcze ostatnie pytanie jak dlugo powinien trwac trening na mase ? po jakim czasie zaczac na rzezbe... Jesli trening jest zly to czy ktos moglby napisac mi dobry ttrening na mase i od razu na rzezbe ? sorry ze tyle tego w jednym poscie ale jestem zielony i wszystk od razu chcialbym miec wyjasnione
pozdro

Ars14fan
20-11-07, 22:19
aha rozpisac zwracajac uwage na "moj sprzet" jaki posiadam w domu ;)
dzieki

milo90
20-11-07, 22:42
trening na mase mozesz stosowac do tąd az uznasz ze ci wystarczy masy:P plan na pierwszy zut oka wygląda dobrze. jezeli jestes początkujący to szybko powinno ci isc, wiec pocwicz na nim ze 2 tyg. i napisz ile przytyłes, jezeli waga sie nie ruszy to znaczy ze cos jest nie tak i nalezy zmienic trening. Powodzenia:)

a o rzezbe pomartwisz sie dopiero jak masy nabierzesz..

Nuru89
21-11-07, 20:35
Nie wiem co to za pytanie... Cwiczyc mozna ( na wszystkie partie miesniowe ) majac 2 hantle w domu... Wystarczy troche checi :)

Deathbreaker
21-11-07, 20:59
Witam
Chcę zacząc trenować, mam 177 cm wzrostu 72 kg wagi więc nie można o mnie powiedzieć kawał chłopa ;)
Mam pytanie:
Czy posiadając w domu hantle (różnej wagi), drążek do podciągania, hmm nie wiem jak to nazwac uchwyty z gumami pomiedzy nimi do rozciagania, sztange z roznym obciazeniem, po dobrej diecie i treningu na mase wyrzezbic i UWIDOCZNIC miesnie klatki piersiowej, rak i brzucha ?
dzieki za odpowiedz i pozdrawiam
No oczywiście ,że można ćwiczyć - sam tak ćwiczę bo na siłownię nie mam pieniędzy.

Deathbreaker
21-11-07, 21:01
Nie wiem co to za pytanie... Cwiczyc mozna ( na wszystkie partie miesniowe ) majac 2 hantle w domu... Wystarczy troche checi :)
No ja mam właśnie tylko 2 hantle , ale teraz planuję dokupić gryf z obciążeniem (120 cm) no i drążek do podciągania - w końcu urodziny już niedługo to coś tam dostanę. ;) (parę groszy;)

brutal4
05-01-08, 13:15
ja cwicze na: lawce ze skosemw gore, 2 hantle,gryf prosty i lamany, oraz 120kg na wszystko.. wg mnie nic wiecej do szczescie ne potrzeba efekty pojda na pewno:) odczujesz chocby wzrost sily a i wizualnie tez na pewno.. tylko musisz byc uparty i sie nie poddawac..3mam kciuki:)