PDA

Zobacz pełną wersję : Problem



lapedo
19-11-07, 21:49
Otóż mam problem taki że ćwiczę już od miesiąca na siłowni wszystko jest ok podnoszę na klatkę już 65kg tylko ze siła to nie wszystko głównie ćwiczę po to żeby jakoś wyglądać niestety mam nadwagę i to dużą wazę 80-81kg (Wzrost 169cm) ogólnie brzuchol mi wisi i zamiast twardych mieśni jest z nimi dużo tłusczu, czy polecacie jakieś tabletki na odchudzanie i do tego jakąś dietę co mam jeść, chodzi mi o to żeby nie schudnąć żeby mi wszystko zanikło ale o to żeby się fajnie wyrzeźbić bo na samej siłowni raczej tego nie zrobię.

dzako18
20-11-07, 14:19
po treningu siłowym dorzuc 30 minut np. rowerka

Deathbreaker
20-11-07, 15:28
Otóż mam problem taki że ćwiczę już od miesiąca na siłowni wszystko jest ok podnoszę na klatkę już 65kg tylko ze siła to nie wszystko głównie ćwiczę po to żeby jakoś wyglądać niestety mam nadwagę i to dużą wazę 80-81kg (Wzrost 169cm) ogólnie brzuchol mi wisi i zamiast twardych mieśni jest z nimi dużo tłusczu, czy polecacie jakieś tabletki na odchudzanie i do tego jakąś dietę co mam jeść, chodzi mi o to żeby nie schudnąć żeby mi wszystko zanikło ale o to żeby się fajnie wyrzeźbić bo na samej siłowni raczej tego nie zrobię.
No to po treningu 30 minut aerobów no i jakiś spalacz tłuszczu możesz sobie kupić.

Nuru89
20-11-07, 16:46
Dokladnie kup sobie spalacz jakis i wal areoby codziennie biegaj itp . :)

dawidziol1987
20-11-07, 16:54
polecam pas neoprenowy sam go stosuje na treningu gdy ćwicze to leje sie z niego juz straciłem 4cm w brzuchu no i oczywiście aeroby 4 razy w tygodniu ten pas jest za 24zl na wojosport z thorna

Nuru89
20-11-07, 22:34
Ten pas faktycznie pomoga tez go sotosuje przy areobach i cwiczeniach na brzuch... Cena mysle tez wygurowana nie jest...

Białyzwie
21-11-07, 15:07
jak ćwiczysz na siłowni wykonuj ćwiczenia z duża ilością powtorzeń..... zakładaj nas iebie dres najlepiej bez podkoszulka na siebie i będziesz się zajefajnie pocił........ a wiadomo kiedy sie pocisz to spalasz tłuszcz a dres bedzie wpijał ci ten pot co będzie pobudzało organizm do ciągłego wydzielania potu