PDA

Zobacz pełną wersję : Brak efektów, proszę o radę



jazdownica
19-11-07, 21:26
Mistrzowie mam problem, powiedzcie mi jak to jest mozliwe, że zanim zacząłem cokolwiek robic to moj dzien wygladal tak ze siedzialem i nic nie robilem ważylem w tedy 108kg (195cm wzrostu, 21 lat) i wagę tą utzrymalem przez rok bez jakichkolwiek staran. od 3 miesiecy trenuje na silowni, trening na rzeźbe i na spalanie, przykladam się do tego, oprócz tego jeźdzę na rowerze i buiegam czasami, biorę spalacz (thyrotherm i białko 80 z olimpu (system protein 80), unikam tluszczy i slodyczy, jem takie rzeczy jak tunczyk, gotowany kurczak, warzywa gotowane. dawno zapomnialem juz co to fast food. no i niestety przytylem 2 kilo i mi sie to utrzymuje. niekorzy mi mowia ze to wina tego balka, ze nie mam go brac, inni mowia ze jest potzrebne (nie biore go duzo). jak to jest, w czym tkwi problem???. zamiast spadku wagi przybylo mi 2 kilo i sie trzyma juz od 1,5 miesiaca. prosze o opinie specjalistow.

aha no i piję dużo wody niegazowanej, to chyba tez istotne.

rafalkomando
19-11-07, 22:18
hm... no zeczywiscie masz duzy proble, hm.... napewno to nei jest przyczyna białka. skoro biegasz, jesz spalacz to nie ma szans ze ci waga skacze wydaje mi sie to bardoz dziwne, mzoe jesz duzo pozywienia które zawieraja duzo weglowodanów albo jeszc duzo na noc, albo po treningach, albo o złych porach opisz dokałdnei dzien co robisz co jeszc itp w tedy postaramy sie cos wymyslic,pozdro

Street Fighter
19-11-07, 22:20
Czy ty wogłe wyglądasz grubo ??masz 195cm ja przy 189 ważyłem 90 i ludzie mi mówili ze szczupły jestem :D myślę że taką masz genetykę aj nigdy nie zeszyłem poniżej 85 chociaż starałem sie ^^ daj foty

tom
19-11-07, 22:32
thyrotherm jest do dupy...

dieta:
weglowodany obetnij do niezbednego dziennego minimum - ok. 100gr/dzien
reszte kcal dostarczaj ze zdrowych tluszczy i bialka
po treningu tylko i wylacznie bialko
slodyczy unikaj jak ognia

trening:
pamietaj ze spalanie zapasow tluszczu zaczyna sie ok. po 20 min. treningu.

jak mozesz to wstaw diete i trening.
luz napewno sobie poradzisz.

jazdownica
19-11-07, 22:32
jestem wysoki i takiej slusznej postawy, chodzi mi o to ze nie jestem drobny, wiec w ubraniu nie wygladam zle ale mam opone i na piersiach mi sie gromadzi tluszcz. wlasnie ze nie jem duzo wegli, nie przesadzam jem jak to sie mowi to co mama zrobi ale nie jem tlusto, nie jem makaronow, ziemniakow, unikam pieczywa bialego i ryzu, jak jestem glodny to tunczyk z puszki odcedzony, albo gotowany kurczak, ryby na parze.
to mnie wlasnie wkurza ze kiedys sie nie ruszalem i mialem to samo na wadze a nawet lepiej, a teraz sie staram i dupa.

trening standardowy na rzezbe, nie ja go wymysilem. 4-5 serii po 15 niekiedy nawet 20 powtorzen, krtkie przerwy. oprocz tego brzuchy, rower, biegi cos takiego.

pytanie dla "tom" dlaczego thyro jest do dupy? co jest lepsze? napisz tylko w tedy gdy sam stosowales albo gdy widziales naocznie efekty innych supli.

tom
19-11-07, 23:10
bo sklad jest oszukany - brak pochodnych efedryny.
ze spalaczy bralem stary thermo speed i byl wtedy ok. ale teraz jest multum innych duzo lepszych i co za tym niestety idzie drogich...
np. animal cuts albo tight

paczko
20-11-07, 06:01
Jak masz kase, to kup bez zastanowienia Hydroxycut Hardcore. Nie pożałujesz :-)

Punisher
20-11-07, 14:36
Po prostu przybyło Ci trochę mięśni to przytyłeś:)