PDA

Zobacz pełną wersję : @Dibencozide Force - Trec



Azek
18-11-07, 11:15
Witam, tak jak w temacie, co sadzicie o tym suplu? Czy ktos z was korzystal z niego? jakie efekty? czy wogole dziala? Z gory dzieki i pozdrawiam.

Azek,

http://www.kiedrowska.com/gfx/products/854_big.jpg

Hellmut89
18-11-07, 11:18
Brałem niedawno i czułem tylko troszke większe łaknienie. Niepolecam.

rafalkomando
18-11-07, 13:09
tez brałem to kiedys z miecha temu i tylko jest wieksze łaknienie nic pozatym.pozdro

m@bi
18-11-07, 13:11
czyt w podwieszonych... jeden shit... dobra bajka w jego opisie ;) lepiej juz kupic sera bialego hehe :D pozdro

NIKOLIS 168
18-11-07, 15:47
zdecydowanie nie polecam...jesli juz to z jakims gainerem...

Punisher
18-11-07, 16:33
Na jakiej podstawie polecasz dibencozide z gainerem?

dimuborgir
18-11-07, 20:11
takie z was szpece w dziedzienie odżywek , a nie wiecie że dibencozide to inaczej witamina B12 , która słuzy tylko i wyłącznie ku wzmożeniu łaknienia , jest równiez wykorzystywana w szpitalach , pozatym rzeczywiście nie ma innego działania .

Punisher
18-11-07, 20:36
No i widzisz, taki z ciebie spec, a się mylisz.

tom
18-11-07, 21:08
no widzisz dimuborgir...

dimuborgir
18-11-07, 21:51
No i widzisz, taki z ciebie spec, a się mylisz.

to tłumacz szpecu czemu sie myle

Punisher
18-11-07, 22:34
Nie "szpecu" tylko "szpecowi".
W dibencozide tak jak mówisz jest witamina b12 w postaci najsilniejszego koenzymu, jakaś tam nazwa jest specjalna. Powoduje (czytaj powinien) wzrost metabolizmu BTW przez co jest zwiększenie łaknienia.
A ponadto (powinien) zwiększyć tempo odbudowy krwinek, zwiększyć wydolność, poprawić kondycje organizmu.

MaXior
18-11-07, 23:24
fight;D:D:D go go go :)

dimuborgir
19-11-07, 00:06
jakoś długo szukales wytłumaczenia , podaj źródło z którego to masz , tylko prosze , nie mów że z opisu producenta

tom
19-11-07, 11:18
bimuborgir-
po 1. to ty jestes tu nowy i ty powinienes podawac zrodla swojej wiedzy
po 2. poczytaj moze co to jest vit b12 a sie przekonasz
nie wiesz jakie sa zrodla?
np.zwykla encyklopedia lekow...

rafalkomando
19-11-07, 15:16
gosciu nei pasi ci to wypie... a nei do modów sie czepiasz co wiedza 100 razy lepiej od ciebie . siedza w tym tyle ze nie musza tumaczyc jakiemus amatorowi o co biega bo i tak nie zrozumiesz.

Punisher
19-11-07, 15:38
jakoś długo szukales wytłumaczenia , podaj źródło z którego to masz , tylko prosze , nie mów że z opisu producenta
Jak długo szukałem tłumaczenia? Że napisałem posta 30min po twoim poście to nic nie znaczy-nie siedzę na forum non-stop czekając na twoje "hojne" wypowiedzi i pytania.
To dlaczego ta odżywka nazywa się "Dibencozide" a nie b12?
Bo ma w sobie więcej składników.

GrzeChu
19-11-07, 23:43
kupilem to prawie rok temu jak chcialem przytyc bo wazylem tylko 58 kg przy 180 cm wzroscie i sobie hantelkami czasem machalem na chacie i po 10 dniach tak mnie zaczelo napier***** jelito ze bylem z tym u lekarza i powiedziala ze nie wie co sie dzialo (ale ja dobrze wiem) i do dzisiaj mam jeszcze te bóle, dlatego wypieprzylem to w kosmos i od lutego do dzisiaj przytylem 14 kg jedzac jak najwiecej miesa sera i makaronu, jak sie chce to mozna, sralem po 3-4 razy dziennie ze mi za horyzont gówno leciało i musieli starzy kupić kibel wzmocniony tytanem ale sie oplacalo a teraz zaczynam cwiczyc i dam z siebie wszystko bez pieprzonej witaminy B12, za to sobie kupie rekawiczki to mi chociaz sztanga się nie wysmyknie