PDA

Zobacz pełną wersję : Ile gainera przy moich parametrach?



<Fokus>
17-11-07, 15:32
Witam mam pytanko Ile mam dziennie brac gainera przy wzroscie 186 cm i wadze 75kg 3x w tyg silka?? i czy powinienem duzo przytyc???Ps mam 2kg gainera Vitalmax gainer 1 chodze juz miecha na silke i co po gainerze jesli chce sie przybic a potem sie wyrzezbic???

Hellmut89
17-11-07, 15:58
Gainer jest do uzupełnienia braków w diecie i sam musisz wyczuc ile węgli potrzebujesz. "Chodze już miecha na siłke"- dopiero miecha. Narazie bierz samego gainera za krete się weżmiesz jak pochodzisz z 6 miesięcy na siłownie. Jak bedziesz miec diete i dobry trening to napewno przytyjesz.

nowin
17-11-07, 17:03
rzeźbią się zawodnicy przed zawodami, przypuszczam że chodzi Ci o zrobienie mas i nastęnie spalenie tłuszczu

<Fokus>
17-11-07, 19:55
tak chodzi mi o nabranie masy i potem spalenie tluszczu a co za tym idze wyrzezbienie sylwetki.:)

Hellmut89
17-11-07, 20:07
no to narazie sam gainer ci w zupełności wystarczy i masa napewno pójdzie w górę.

Deathbreaker
17-11-07, 20:14
tak chodzi mi o nabranie masy i potem spalenie tluszczu a co za tym idze wyrzezbienie sylwetki.:)
No to na razie bierz samego gainera no i zastosuj sobie dietkę na masę (dodatni bilans kcal:) No i masa powinna iść ;P

Active1987
17-11-07, 23:46
Witam mam pytanko Ile mam dziennie brac gainera przy wzroscie 186 cm i wadze 75kg 3x w tyg silka?? i czy powinienem duzo przytyc???Ps mam 2kg gainera Vitalmax gainer 1 chodze juz miecha na silke i co po gainerze jesli chce sie przybic a potem sie wyrzezbic???
Jeśli chcesz przytyć to napewno tego gainera musisz miec duzo więcej,bo 2 kg to bardzo niewiele i starczy Ci na krótki okres czasu....proponuje dokupic Weidera 4000 7 kg(koszt.ok 190zł),badz Mass XXl 4.8kg(ok.140zł).Osobiście proponował bym Weidera.Pamietaj o diecie,jedz przede wszystkim ryz(najlepiej brązowy),płatki owsiane,makaron,twaróg,tuńczyk(ogólnie ryby),,pij mleko,jogurty,kefiry,jajka,no i oczywiście duzzzzoo mięsa(kurczak,wołowina).Posiłki podziel sobie na 5-6 i nie podjadaj pomiędzy nimi,pij jedynie wode(i zwieksz jej spozycie),spróbuj jeśc mniej więcej o podobnych porach,bedzie lepsze trawienie a co za tym idzie w efekcie lepsze wchłanianie substancji odzywczych.Tak jak Ci radzili wczesniej krete daj po ok.6 miesiacach a nawet pozniej...zobaczysz,że kilogramy beda przybywac:D.O rzezbieniu pomyslisz dopiero wtedy jak zdobedziesz mase,narazie niech ona bedzie Twoim priorytetem
Pozdro

Punisher
17-11-07, 23:48
Stosowanie gainera nie jest uzależnione od parametrów człowieka tylko od diety i celu.
Czytaj podwieszone.