PDA

Zobacz pełną wersję : czy to prawda...



olek
17-11-07, 12:28
Słyszałem od kogoś, że jak sie bierze gainera itp cwiczaac na mase to potem organizm przyzwyczaja sie do tego i trudniej jest jechac na mase bez tego czy to prawda?

MaXior
17-11-07, 12:30
NIE!!!! nie ma takeigo czegosc...gainer jest jako dodatek d odiety..jesli nie mamy czau lub poprosu nam sie nie cche robic food to łykamy gaiinerka...organizm odbiera to jako zwykly posiłek...:)

pw
17-11-07, 12:53
Nie prawda, prawie jak j.w

olek
17-11-07, 13:39
Aha no dzieki bo brat mi takich głupot naopowiadał

Deathbreaker
17-11-07, 15:03
No więc Ci głupot naopowiadał ;) Gainer to coś takiego jak posiłek tylko ,ze w płynie - jeśli np. nie masz czasu zrobić sobie to bierzesz Gaineta - chwila roboty i już jest ;)

paweleeekkk
19-11-07, 19:39
Nie prawda. :) Jak przedmówcy. :)

Choć moja mama twierdzi, że jak będe jechał na odżywkach to potem będe 2 razy słabszy... <co?> .
Nie słucham tego oczywiście :) , tylko tak sobie powiedziałem. :)

milo90
19-11-07, 19:43
gajner to nie odzywka tylko suplement...:P

Punisher
19-11-07, 20:12
Choć moja mama twierdzi, że jak będe jechał na odżywkach to potem będe 2 razy słabszy.
Coś w tym jest...
Ale nie od gainera tylko np od kreatyny..

GhosT
19-11-07, 20:47
A czy to prawda że stosując dietę na masę (głównie węglowodany i białka) to niszczy się wątroba?Ktoś mi takich głupot naopowiadał...Szczerze to w to nie wierze ale wolę zapytać...Więc pytam :D

paweleeekkk
19-11-07, 21:36
A czy to prawda że stosując dietę na masę (głównie węglowodany i białka) to niszczy się wątroba?Ktoś mi takich głupot naopowiadał...Szczerze to w to nie wierze ale wolę zapytać...Więc pytam :D

Bzdury. :)

milo90
20-11-07, 18:05
Słyszałem od kogoś, że jak sie bierze gainera itp cwiczaac na mase to potem organizm przyzwyczaja sie do tego i trudniej jest jechac na mase bez tego czy to prawda?

Taka sytuacja jest mozliwa w sytuacjach odrzywek typu kreatyna , dlatego takie zeczy bieze cie na cykle. Jezeli biezemy kreatyne organizm automatycznie sam przestaje ją twozyc, jezeli zbyt długo bedziemy ja zazywac organizm sie przyzwyczaji, i wydzielanie naturalnej kreatyny zostanie upośledzone.
Sytuacja ta nie dotyczy natomiast suplementów diety, typu gajner, białko, czy wegle. są to substancje które i tak wprowadzamy do organizmu sztucznie, wiec nie ma znaczenia czy robimy to po przez zwykły posiłek czy poprzez suplementy. Jezeli chodzi o tą wątrobe, to moze ona siąść przy nadmiaze białka, jezeli mamy go za duzo bądż nie mamy innych środków energetycznych w orgazizmie, to komurkiprzerabiają je na energie zatruwając organizm mocznikiem, z którym musi sobie poradzic wątroba

olek
21-11-07, 18:00
też coż takiego słyszałem ale to raczej nieprawda