PDA

Zobacz pełną wersję : Schudnąć jak najszybciej!



nowy1
16-11-07, 15:39
Witam! moglem ten temat założyć w dziale dieta ale wybralem jednak ten!
wiec tak sprawa wyglada tak, ze musze schudnać od 3-5 kg, mam na to niecaly miesiac! waze 79 kg, mam treningi ogólnorozwojowe (koszykówka, lekkie biegi, piłka nożna itp)2 razy w tygodniu, i silownie 2 razy w tygodniu! ale bardzo potrzebuje schudnac!! czy moze ktos mi doradzic czy jest moze jakis suplement dobry aby pozbyc sie kilku kilogramow? zdaje sobie sprawe ze łącz sie to z dieta takze ! ale moze macie doswiadczenie, co lepiej dziala? bardzo bym prosił o odpowiedz! z gory dzieki

Active1987
16-11-07, 15:51
3-5kg w miecha nie powinno stanowic większego problemu,jesli sumienie sie do tego przyłozysz.JA proponuje tak:
-2 x w tygodniu bieganie po 60min równym tempem
-graj tam w ta noge czy kosza,jesli będziesz jeszcze siły i czas
-zwieksz spożycie białka a zmniejsz węgli
-pij duzo wody
-nie jedz nic na 3-4 godziny przed spaniem
-jesli chcesz jakies suple to kup Animal Cutsa oraz jeśli posiadasz juz jakas mase mięsniowa i zalezy Ci na jej utrzymaniu to białko i BCAA,
Ale mysle,ze powinno udac Ci sie to spalic bez suplementów,jesli sie odpowiednio przyłozysz...
Pozdro

milo90
16-11-07, 15:55
kup sobie l-karnityne i thermospeed olimpu, ułóz dobrą diete, duzo biegaj i cwicz a w miecha napewno zrzucisz te 5kg
jest jeszcze taki srodek jak thermal pro, ale przy tak niewielkiej potrzebie zrzucenia kilogramów nie polecam. pozdro:)

nowy1
16-11-07, 16:17
no wlasnie tylko co do biegania to nie mam mozliwosci za bardzo poza zajeciami na sali. (zima, brak czasu itp.) , ale i tak wielkie dzieki za odpowiedz !

milo90
16-11-07, 17:41
w sumie teraz tez mam ten sam problem jesli chodzi o bieganie. ja na okres zimowy zamieniam je na basen

kox
16-11-07, 19:00
bieganie to nie basen sam wiem po sobie... ale basen tez jest zajebisty...

Active1987
16-11-07, 19:04
Jesli macie możliwośc to zamiast biegac na dworze to możecie biegac na bieżni na siłowni....
pozdro

kox
16-11-07, 22:51
trzeba jeszcze mies takie cos na siłce:)