PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytan



GhosT
15-11-07, 20:42
Kolejna porcja pytań ode mnie dla was :D ...

1.Czy można ćwiczyć jednocześnie klatę i bicka (głównie pompki i raz w tygodniu siłka) i połączyć to z brzuchem (dokładnie to brzuszki + a6w) a na dodatek dodać do tego rowerek (jakies 20 min dziennie) Czy jest możliwe takie ,,combo" :D ??

2.Ćwicząc tak jak długie robić przerwy.

3.Przyjmując że tak ćwiczę można zrobić zestaw codziennie rowerek + ćwiczenia na brzuch i co 2 dzień bice + klata??

MaXior
15-11-07, 20:44
potracilem sie mozesz bardzoej rozbic punkt 1:)i troche dokladniej:)

GhosT
15-11-07, 20:52
Już tłumaczę :)

Czyli tak....Czy można robić taki zestaw ćwiczeń codziennie :

ok 60-100 pompek (serie po 10-12 <różne techniki>) <ćwiczenia klaty, bica i trica (całej ręki chyba :D)

a6w (zależnie od poziomu zaawansowania < zaczołem robić go wczoraj>), do tego ok 50 brzuszków klasycznych (serie po 10)

+ rower ok 20 min dziennie (dla spalenia fatu <chociaż szczerze mówiac to w to nie wierze stosując dietę na masę :D > bardziej dla poprawienia wydolności organizmu....

Coś takiego :)... Co o tym myślisz??

Korzon
15-11-07, 21:11
Ja myślę że za dużo jak na jeden dzień. Jaki jest cel tego treningu?

MaXior
15-11-07, 21:19
jak dla mnie dziwne...jesli stosujesz diete na mase wiec twoim celem zapewne jest masa...tylko ze cwiczysz tylko klata bica i trica??blad;/ wszytko powinles cwiczyc widziales kiedys kolesia co mial w lapie 45 i klate a nozki jak patyczki,plecy juz nie wspomne;/ masz odstep do silowni?? a wogle za duzeo tego rpzetrenujesz sie szybko...a i to nei sa cale rece:) biceps+triceps+przedramiania:)

GhosT
15-11-07, 21:32
Ehh..Tak jak myslalem ;/ ...Popełniam bład..A propo tych nóg to u mnie nie jest źle ;)...Ćwiczyłem kiedyś ostro na nogi a na dodatek trenowałem 1,5 sezonu w klubie piłkarskim wiec nie jest tak źle :P..Macie jakąś propozycje?? Co poprawić...A z tą siłka to lipa raczej ;/...Raz w tygodniu nie wiecej...A co gorsza nie mam sprzęta w domu :(... Pomyśmy...Może coś poradzimy razem :)

MaXior
15-11-07, 21:39
jesli by Ci sie udalo 2 razy w tygodniu dostac na silke to juz jest zdecydowanie wieksze pole manewru...a tak raz.;/ lipa jak to mówisz;P

klate+biceps+triceps- to mozesz trenowac na silce:):):)
nogi-rozumiem ze nie chcesz ale mowie odrazu bedziesz zalowac wiem po sobie:P

nie no za duzo kombinuje nie da sie 2 dni na silce zalatwic??

GhosT
15-11-07, 21:43
Ehh...Postaram sie to zmienić :)
A jakie ćwiczenia proponujesz w domku i ile tego???
Bo po tych wynikach co teraz mam tak mnie to wkręciło że chce ćwiczyć dużo i cieżko :) niby to dobrze ale....Ehh...

Ps.I jak mogą być te pompeczki (po redukcji) + a6w ??

milo90
15-11-07, 21:46
60-100 pompek??? to na mase ci nie momoze, raczej sie wyzeźbisz i stracisz troche tłuszczyku. Hmmm, co mozna poradzic w tej sprawi??? wsać na plecy siostre, brata bądź kogoś z rodzinki lub znajomych i rób 8 do 10 powtózeń w 3-4 seriach. to bedzie napewno bardziej sprzyjało rozwojowi masy:)

Korzon
15-11-07, 21:47
Był gdzieś na forum trening domatora wystarczy poszukać :p

milo90
15-11-07, 21:50
60-100 pompek??? to na masę ci nie pomoże, raczej się wyrzeźbisz i stracisz trochę tłuszczyku. Hmmm, co można poradzić w tej sprawie??? Wsadź na plecy siostrę, brata bądź kogoś z rodzinki lub znajomych i rób 8 do 10 powtórzeń w 3-4 seriach. To będzie napewno bardziej sprzyjało rozwojowi masy.:)

W poprzedniej wersji było troche błędów ort :/

GhosT
15-11-07, 21:51
Wiem...Mam to :P Tylko że tam są praktycznie tylko pompki i ta sprężyna ale jak wiadomo nie posiadam takiej ;/ A cieżko mi ćwiczyć z kimś gdyż nie mam rodzeństwa ;/ ...To mówicie ze do 40 pompek dziennie nie więcej??

MaXior
15-11-07, 21:54
ambicje ma kazy na poczatku u mnie na silce co miecia przychodzi ktos i zaczyna ostro sie wypytuje i wogole ale za pae dni widze go ja kw barze siedi i pije bronka;D a ja wode;P iihhi

Pompeczki mozesz sobie robic 3 razy w tygodniu intesywnie,na plecy podciaganie na drazku...wyprost tyluowia...a6w to odzielne:)

Ale moje zdanie jest takie to nie ma najmniejszego sensu;/


Załatw sobie 3 dni na sile i masz jzu rewelke:)
pon: klata+bicpes
sroda barki+triceps
piątek plecy

na dwa dni to cos w stylu

1 dzien: klata,biceps,triceps
2 dzien plecy,barki

lub

klata barki triceps
plecy biceps

w kazdym razie jzu sa mozilwosci..takie pompki to lipa;D

GhosT
15-11-07, 21:57
Lipa nie lipa, bo na samych pompkach wytrenowałem z 42,5 kg na klate do 72,5 xP przez niecałe 1,5 miecha ... Ehhh...Ciężko będzie z tą siłką ;/ Ale cóż... Czyli będę robił pompki pon śr i pt a reszta to rest....No i a6w osobno... Z odpowiednia dieta nie będzie źle :P

milo90
15-11-07, 22:00
i musisz jeszcze troche pobuszować w necie i poczytac na czym polega trening na mase. Ja w ten sposób duzo sie dowiedziałem:)

GhosT
15-11-07, 22:01
Jakbyś kiedyś tam znalazł jakieś linki to możesz podesłać :P

MaXior
15-11-07, 22:05
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

milo90
15-11-07, 22:05
wyszukiwarka google.pl wpisujesz "trening na masę" i masz kilka stron linków. ja kiedys siedziałem pół nocy i sobie przeglądałem:)

GhosT
15-11-07, 22:08
Heheh :D MaXior... Jakiż zbieg okoliczności :D Lol ^^...Właśnie ogłądam ten atlas ;P...Znalazłem go na forum...Hehe :) Ale dzieki :P...I jeszcze jedna prośba...Z racji że nie mam totalnie dostępu do sprzętu może warto by było zakupić sobie jakąś hantle...Nie sądzicie??

MaXior
15-11-07, 22:13
sztangielkami mozesz wykonac praktycznie wzystko:) 2 sztangielki+50kg i wypas;D ławke mzoesz sam zrobic;D:) kiedys sie w to bawilem z sasiadem:)

GhosT
15-11-07, 22:15
A możesz coś doradzić ?? Bo sie na tym nie znam jak widać :D Tak może coś fajnego z allegro czy coś :P...Oczywiście jak masz czas i chęć :) Byłbym wdzięczny

MaXior
15-11-07, 22:17
jestem chory siedze 4 dzien w domu wiec mam duzo duzo czasu:D podaj tylko cene:)



PS.mam nadzieje ze wiesz do czego słóza sogi:P

GhosT
15-11-07, 22:18
No nie wiem :P Nie znam sie na tym...Tak żeby było to dobre i za rozsądną cenę...

MaXior
15-11-07, 22:21
mów od 300-500?? to dla Ciebei duzo?? mało?? wal cene jaka jestes w stanie dac:D:)

GhosT
15-11-07, 22:26
Hmm...Jakby to ....Myślałem raczej o cenie tak max 150 ... Bo widziałem na allegro rzeczy w takiej cenie które widziałem w realu i zdawały się być ok...Nie chce dawać tyle kasy bo nie wiem czy będę ćwiczył aż na tyle, żeby taki sprzęt był potrzebny ...A w takich realiach jesteś coś w stanie doradzić ??

MaXior
15-11-07, 22:31
http://www.allegro.pl/item264977524_hantle_20kg_gryf_gwintowany_zaciski_ db20_.html
jesli bys takei kupił mysle ze biceps,triceps spokojni bedziesz mogl trenowac...:)plecy tez da sie :) z takim ciezarem:) barki tez:)klata z polaczeniem z pompkami tez.

GhosT
15-11-07, 22:33
Hmmm...A nie lepiej kupić zestaw z 2 gryfami?

GhosT
15-11-07, 22:36
http://www.allegro.pl/item264977832_hantle_zestaw_20_kg_2x10kg_gryf_gwin towany.html
Nie lepiej coś takiego??O ile dobrze widzę to to samo tylko że są 2 gryfy (trochę mniejsze) ;)

MaXior
15-11-07, 22:36
miałem na mysli 2 takie sztangielki:):):) jest to mało sprzetu ale da sie cwiczyc naprwade wszytko.Widzisz ciezar wystarczy Ci tyle??;/

GhosT
15-11-07, 22:40
No wiesz...Na początek raczej tak :P...Wkońcu ćwiczę dopiero niecałe 2 miesiące :P

MaXior
15-11-07, 22:42
nie znam twoich sil:)ale jesli mamsz zamiar naprawde ise zabrac za trening to bedzie mala :) tak po 20kg na sztangielke i zdecydowanie wieksze mozliwosci:)

GhosT
15-11-07, 22:47
Z drugiej strony można ćwiczyć 1 hantlom...A w miarę możliwości dokładać bądź odkładać cieżaru... No nic...Dzięki wielki MaXior za pomoc :* ... Muszę się zastanowić nad tym bo coś mnie korcą te 2x10 kg...Bo zanim ja dojdę do tych 20 kg na 1 łapę to łohohoho jeszcze dużo czasu upłynie ;P...Musze pomyśleć...A puki co trochę zmniejszę trening i zregeneruję się...I będę czekał na hantle bo raczej na bank kupie tylko teraz nie wiem które :)
Soga już dałem ;P