PDA

Zobacz pełną wersję : Pytania, ogólnie.



PonczekPL
15-11-07, 19:55
Witam, zainteresowałem sie ćwiczeniem niedawno
Na siłownie chodze od września b.r.

Kiedy zaczynałem robiłem 2-3 ruchy 50kg, teraz robie 10 razy 55kg. Ostatnio, 4 treningi, wogóle nie poszła mi siła, raz zrobilem 8 ruchów 55 2 razy 10, po prostu nic mi nie idzie, zatrzymałem sie przez te 3 tygodnie.

Może polecicie mi jakąś diete, żeby w miare szybko wejsc na 60kg, teraz zrobie ze 2, 3 ruchy...

w profilu podałem troche swoich danych, co powinienem robic w mojej sytuacji ? Czy to wina złego odżywiania ?

Prosze nie odsyłajcie mnie do innych tematów, po prostu napiszcie pare wskazówek, dzięki z góry.

Pewnie nie wszystko powiedziałem wiec w przypadku niejasności pytajcie :D

Punisher
15-11-07, 20:01
Na początku zawsze są bardzo dobre efekty. Trenuj dalej, bo to na pewno nie stagnacja przy twoim stażu. Bądź po prostu cierpliwy.

Korzon
15-11-07, 20:08
Chodzi Ci o wyciskanie na klate?? Rozumiem, że te treningi nie są tylko na klate??

PonczekPL
15-11-07, 20:13
Nie :) Ale wiadomo ze kazdy jak podaje rekordy mowi ile bierze na klate a mi sie coś zastało, to samo z trocepsami, tylko biceps obecnie mi jakos idzie, robie dwunastką 4 serie po 8 ruchów - tak między nogami w środku :D niewiem jak sie to cwiczenie nazywa...

Chodzi mi o to, ze cwicze 2,5 micha i teraz jakos siła nie moze pójść... a powinna

Dzisiaj robiłem klate z bicepsami( 3 cwiczenia biceps, 3 klata), jutro bary przód i tył, potem pewnie tricepsy z przedramieniem, rzadziej plecy, martwy ciąg.

Od jakiego żarcia dostane pałera ;] ?

Korzon
15-11-07, 20:16
Wybacz ale Cię odeśle :D Poszukaj w dziale dieta. Od jedzenia nie dostaniesz powera :] Tam sobie poczytaj jak wyliczyć zapotrzebowanie, ułożyć dietę itd. Ja na początku robiłem taki błąd jak pewnie większość, myślalem że im więcej treningu tym lepiej :D Masz odpowiedni czas regeneracji ?

MaXior
15-11-07, 20:17
moze zacznij od zrobienia planu...ktorego bedziesz sie trzymal.Ja robilem na klate 65 na serie i nie umialem wyjsc z tego..;/ zasosowalem progresje i juz 75 macham:)oczywiscie ten wynik nie zwiekszyl sie na dniach czy tygodniach...


Atu takei pytanko nie jestes czasem zarejstrowany na forum erotycznym??jest kolo z tym samym nickiem to Ty??:)

Korzon
15-11-07, 20:19
Lol ? ja? dobre :] nie nie jestem :]

PonczekPL
15-11-07, 20:22
Co to progresja ? Mam plan.. ćwicze z kolegami i zawsze mi mówią co dzisiaj :D sam nie pamiętam dokładnie...

przerwy też są jak należy :D prwadopodobnie

Triceps to już wogóle jak robie 25 kg sztangą to nie moge 8 ruchów zrobic :/
No nic nie rośnie, ale nie powinno tak być... a jedyne co mi przychodzi to zła dieta... myslalem ze ktos moze doradzic konkretnie w mojej sytuacji co moge żreć żeby urosła siła, ale zabieram się za czytanie działu dieta ;]

Robie 60 pompek, jestem zajebisty ?

MaXior
15-11-07, 20:22
miałe mna mysli PonczekPL A Wogle kojarzysz mi sie z moja dziewczyna na ktoramowila pączusia:P ihihhi:P za to masz soga;D

Korzon
15-11-07, 20:24
Ponczek ja na początku 2-3 miesiące dieta to wszystko co mi sie chciało i siła elegancko szła. Albo źle wykonujesz ćwiczenia, albo za mały czas na regeneracje i przyrost mięśni albo nie wiem co :-]

PonczekPL
15-11-07, 20:32
Dobra sie pomyśli :D teraz wyjme twaróg i go wpi*****e :D

Jutro pomyśle nad czymś na dłuższą metę.


Powiedzta mi... jak zrobić rzeźbe bicepsa ?

Korzon
15-11-07, 20:33
A masz co rzeźbić?? Najpierw masa. Na rzeźbę dobry modlitewnik, hantlami lub sztangą.

MaXior
15-11-07, 20:40
Co to progresja ? Mam plan.. ćwicze z kolegami i zawsze mi mówią co dzisiaj :D sam nie pamiętam dokładnie...

przerwy też są jak należy :D prwadopodobnie

Triceps to już wogóle jak robie 25 kg sztangą to nie moge 8 ruchów zrobic :/
No nic nie rośnie, ale nie powinno tak być... a jedyne co mi przychodzi to zła dieta... myslalem ze ktos moze doradzic konkretnie w mojej sytuacji co moge żreć żeby urosła siła, ale zabieram się za czytanie działu dieta ;]

Robie 60 pompek, jestem zajebisty ?


jestes boski!!!!dawac mu soga:D japierdo niech mnie chu:D


progresja to skok z drzewa na ziemie i tak az do skutku i juz nie powsaniesz...

PonczekPL
15-11-07, 20:40
Masy to ja mam do wyrzeźbienia :D bo troche jej przy dużo, ale raczej w dolnych partiach, ręce już widać że ćwiczone, nie to co 2,5 miesiaca temu

Korzon
15-11-07, 20:40
Hahahha moge Ci dać soga Maxior?? :D:D

MaXior
15-11-07, 20:41
to oblejemy to po sogu;d a tak wogle sorka za te drzewo ale nie umialem sie powstrzymac;P

PonczekPL
15-11-07, 20:43
progresja - termin muzyczny (http://pl.wikipedia.org/wiki/Muzyka) dotyczący przeniesienia danej melodii lub struktury harmonicznej (http://pl.wikipedia.org/wiki/Harmonika) o określoną odległość w górę lub w dół skali muzycznej (http://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_muzyczna). Jest często stosowanym przez kompozytorów (http://pl.wikipedia.org/wiki/Kompozytor) środkiem konstrukcyjnym.

ale tak na prawde to co to jest ta progresja, bo rozumiem, że doradzasz zastosowanie :D?

narc
16-11-07, 01:08
ja nawiazujac do tych 60 pompek mam pytanie, czy da sie zbudowac ladna klate opierajac sie tylko i wylacznie na pompkach?

tom
16-11-07, 09:40
nie duza nie urosnie

Białas
16-11-07, 12:33
ale tak na prawde to co to jest ta progresja

Progresja inaczej też zwana piramidką polega na tym, że z każdą serią zwiększasz obciążenie przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości powtórzeń.

PonczekPL
16-11-07, 15:49
Okej, stosuję progresję, ale zwięk,szam ilosc powtorzen przy ostatniej serii, czasem przy przedostatniej.

Co do pompek... robie je od 2-3 lat, ale z przerwami, na poczatku cwiczylem prawie rok bez przerwy, teraz ze 3 miesiące je robie, gdyby nie widać by mi było klaty

POMPKI POMAGAJĄ, to na prawde działa. do tego drążek i coś nie coś zdziałasz...

dawidziol1987
16-11-07, 16:01
staraj sie nie przetrenowywac czyli nie mozesz po treningu czuc bulu na klacie przez dwa dni jeden normalne i pamietaj odrazu nie bedziesz supermenem

PonczekPL
16-11-07, 16:06
nie chce byc supermanem :) chce do wakacji brac 100 na klate i mam nadzieje ze wreszcie coś sie poprawi, właśnie zjadłem kasze z piersią z kurczaka, zaraz czas na serki

PonczekPL
16-11-07, 16:07
Pytanie: Co jeść zeby dostarczyc dużo witamin ? Słyszałem ze owoce nie są polecane.

dexter
16-11-07, 17:28
Lol 100 do wakacji chyba na koksach...

PonczekPL
16-11-07, 18:11
30 kg w 9 miesiecy nie da rady ? 2,5 miesiaca - 10 kg

Punisher
16-11-07, 18:26
Optymistą trzeba być.
Się tylko we wakacje nie zawiedź.

narc
16-11-07, 19:45
a jeszcze jedno pytanie mam : > jak sie ma basen do cwiczen na mase?

ubermas
16-11-07, 23:10
Ponczek czytajac twoej posty dochodze do wnisoku, ze straszny z ciebie jeszcze dzieciak. Ten tekst, ze w 2,5 miecha poszlo 10 kg to w 9 nie pojdzie 30, az zaklne... no kurwa. Chcialbym zobacyc tez twoja technike? A takie pytanko, po co ci 100 na klate do wakacji?? Chcesz isc z gryfem na plaze??

Robalo
16-11-07, 23:50
Chyba nie będziesz występował na zawodach z takim wynikiem ? Więc nie rozumiem pomyśl zanim coś napiszesz liczy się technika do wakacji to ty się naucz dobre techniki a siła sama przyjdzie. Pamiętaj ,że to nie sztuka brać wielkie ciężary byle jak lecz dobrze technicznie co ci z tego jak wezmiesz 5 razy 100 na klate jeżeli zjebiesz technike mięśnie się dobrze nie napompują a tylko kontuzji nałapiesz. Słuchaj ludzi mądrzejszych troche od ciebie nie mówie o sobie ale o starszych kolegach którzy się wypowiadają wyżej. I nie przejmuj się tym ,że siła ci nie będzie szła przeczekaj ten okres bardziej się przykładając i efetky kur.. musza przyjśc. Też sie rozpisałem może jestem dziś troche nerwowy ale to ta dziewczyna.. :D

PonczekPL
17-11-07, 16:23
:) dzięki, technike dopracuje, będe cierpliwy , heh, ten wyżej kolega zbanowany :D