PDA

Zobacz pełną wersję : Masa mięśniowa i tkanka tłuszczowa jednocześnie



Białas
14-11-07, 22:56
No dobra to mam ciekawe pytanie. Czy da się jednocześnie budować zarazem tłuszczową i beztłuszczową masę ciała? Z technicznego punktu widzenia jest to możliwe. Należałoby by ułożyć taką dietę aby spożywać wszystkie składniki odżywcze we względnie dużych ilościach. Białko aby tworzyła się masa mięśniowa, tłuszcze aby tworzyła się tkanka tłuszczowa i dużo węglów żeby podczas ćwiczenia nie spalać tłuszczu. Ale co wy, starzy wyjadacze o tym sądzicie?

I bynajmniej nie chce nabrać tłuszczu, żeby było mi ciepło w mroźne, zimowe wieczory, tylko po prostu jestem na tyle chudy, że moje ciało ma śmieszne dysproporcje. Wiadomo nie każdą część ciała można "napompować" mięśniami, np. Jak napnę bica to śmiesznie to aż wygląda jak się porównam go z nadgarstkiem. W ogóle to bardziej zależy mi objętości i masie niż na rzeźbie. No dobra ale co wy o tym sądzicie?

lo3
14-11-07, 23:03
Przeciez to jest normalne ;/

Punisher
14-11-07, 23:19
Wcinaj gainery i będzie ok. Zobacz podwieszone.

tom
14-11-07, 23:20
No dobra to mam ciekawe pytanie. Czy da się jednocześnie budować zarazem tłuszczową i beztłuszczową masę ciała?
Białko aby tworzyła się masa mięśniowa, tłuszcze aby tworzyła się tkanka tłuszczowa i dużo węglów żeby podczas ćwiczenia nie spalać tłuszczu.
1.jesli chcesz szybko zrobic mase to potrzeba dobrej diety na mase dobrze na + , jak chcesz budowac czysta mase to wsuwasz troche mniej kcal. rosniesz troche wolniej ale jest to masa czysta liczy sie ją a gramach a nie kg. /miesiac.wiec jesli chcesz troche tluszczu lap sie za diete na mase z + bilansem kcal.
2.
tłuszcze aby tworzyła się tkanka tłuszczowa
nie to nie od tluszczy tworzy sie tkanka tluszczowa tylko ogolnie od nadmiaru kcal.

Deathbreaker
15-11-07, 12:30
Przede wszystkim dieta , dieta , dieta (ułuż sobie dietę na masę i daj do oceny:) Możesz sobie kupić Gainera , najlepiej około 5 kg no i MASS XXL No i będzie dobrze :PP A jak chcesz tłuszczu to jedz węglowodany na noc ;D

Białas
15-11-07, 17:32
nie to nie od tluszczy tworzy sie tkanka tluszczowa tylko ogolnie od nadmiaru kcal.

No czyli w sumie na jedno wychodzi bo 1g tłuszczu ma ok. 9 kcal, a białka i węgle po 4kcal.


wiec jesli chcesz troche tluszczu lap sie za diete na mase z + bilansem kcal.

A czy poprawnie jest robić dietę na masę podczas cyklu na siłę?

Punisher
15-11-07, 17:41
Napisał tom:
nie to nie od tluszczy tworzy sie tkanka tluszczowa tylko ogolnie od nadmiaru kcal.
No czyli w sumie na jedno wychodzi bo 1g tłuszczu ma ok. 9 kcal, a białka i węgle po 4kcal.
Nie wychodzi na to samo!

Deathbreaker
15-11-07, 19:35
Czy da się jednocześnie budować zarazem tłuszczową i beztłuszczową masę ciała?
No ,że tak powiem ''trochę nie bardzo''

Białas
16-11-07, 13:24
No ,że tak powiem ''trochę nie bardzo''

A to dlaczego?

I proszę o odpowiedź na moje pytanie czy poprawnie jest tworzyć dietę na masę podczas cyklu na siłę?

tom
16-11-07, 16:37
-przy nadmiarze kcal bedzie rosla zarowno tkanka miesniowa jak i tluszczowa.
-tak poprawnie ale nie tworzyc tylko juz miec.