PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs na moderatora działu trening



Raziel
01-03-06, 21:21
Jaki że forum dopiero raczkuje macie możliwośc bycia ważnymi osobami na forum

Ilośc stanowisk do rodania:
głowny moderator treningu: 1
moderatorowie treningu: 2
pomocnicy w treningach: 5

wymagania na kazde stanowisko:
-osoba zorientowana w dziedzinie treningu(jak będzie trzeba to się dokształci)
-realizuje założenia działu oraz tworzy nowe założenia zgodne z polityką forum
założenia działu:
-szybkie wprowadzenie osób nowych w tym sporcie. pokazanie że 'sezon' coraz bliżej i trzeba sie za siebie brać
-ułożenie kilku pełnych programów treningowych zróżnicowanych względem celów treningowych
-ułatwieni dostępu do ćwiczeń oraz technik poprawnego wykonywania ich
-ułatwienie dostępu do szeroko pojętej wiedzy w dziedzinie treningu
-szukanie współpracowników tj. innych for dyskusyjnych, portali oraz sklepów zgodnych m.in. z treścią tego działu(każdy dział szuka swoich współpracowników)
-propagowanie naszego forum w całym Internecie również na innych stronach nie związanych tematycznie z naszym forum

Osoby chętne powiny zgłaszać swoją kandytature w tym temacie. Wystarczy napisac na jakie stanowisko startujesz. Każdy kandydat musi spełniac podane wyżej wymagania

bujaka777
15-03-06, 12:24
strtujena stanopwisko moderatora treningu
na nieaktywnym juz forum byłem modem do sportu wiec doswiadczenie mam
trenuje na siłowni od 14 roku zycia,a systematycznie od 2 lat
od 15 roku zycia trenuje BREAK DANCE i akrobatykę

MYSLE ZE OGĂ?LNE POJĘCIE MAM :mrgreen:

diego
15-03-06, 14:53
ćwicze amatorsko 3-boj 2 lata, studiuje na 2 roku wychowanie fizyczne w CIECHANOWIE!!!!!!!!!! wiec cos tam wiem... :)

tomek.
16-03-06, 17:29
z ciekawości diego napisz rekordy i czy jeździsz na zawody akademickie

gangster
25-03-06, 13:39
4 latka treningow za soba.Uczylem sie na wlasnych bledach.Moderator treningu.

tomek.
25-03-06, 17:10
gangster od razu nie dam cie modem.

zobacz na post diega i jego reakce(a raczej brak) na moją odpowiedz.

muisz sie wykazać. bedziesz dobry to będziesz modem :mrgreen:

gangster
25-03-06, 18:23
Acha ok rozumiem.Chcialem tylko dac znac,ze jestem chetny.

tomek.
25-03-06, 18:30
bardzo się ciesze z tego powodu :wink:

KARSTEN
26-03-06, 01:30
witam wszystkich jestem tu od dzis, o istnieniu tego fomum dowiedzialem sie przez maila, dziala na innym forum nie jako ktos wazny no ale udzielam trad itd..., Chcialem zglowic moja kandydature na moderatora, mylse ze spelniam kryteria,cwicze od 2 lat caly czas systamwatycznie.pozdro

[ Dodano: 2006-03-26, 00:32 ]
stanowisko raczej moderator treningu, nie uwazam ze posiadam az tak wielka wiedze zeby byc glownym moderatorem ale jesli ktos zaporoponuje to byc moze nie odrzuce propozycji

fishe
26-03-06, 01:55
musisz sie udzielac na forum zeby dostac moda udzielaj sie a napewno zostanie doceniony :wink:

rafal
31-03-06, 22:29
Witam! Chciałbym zostać: głownym moderatorem treningu. Mam pewne doświadczenie w układaniu treningów, szczególnie jeśli chodzi o masę i rzeźbę. Myślę, że mógłbym sporo pomóc nowym osobom na forum. Możesz dać mi moda na okres próbny, a zobaczysz że napewno się sprawdzę:)

tomek.
31-03-06, 22:37
witaj
na okres próbny możesz być kandydatem.
zasada prosta jka sie wykarzesz dostaniesz moda :mrgreen:
pozdrawiam

fishe
01-04-06, 10:55
nie musisz byc modem zeby udzielac sie w treningu teraz sie wykarz a nie jak bedziesz modem bo mod ma jeszcze za zadanie pilnowanie swojego dzialu zeby nie bylo tam syfu :wink:

MADOX
03-04-06, 14:15
witam chcial bym zostac pomocnikiem w treningach moj staz to 2 solidne latka

Matrixs88
06-04-06, 14:38
Witam, chciabłym zostać pomocnikiem w treningach. Trenuje solidnie ponad 2 lata, prenumeruje czsopisma kulurystyczne skąd czerpię wiedzę, a także z własnego doświadczenia, wypowiadałem się na różnych innych forach dotyczących treningów. Chętnie podzielę się moją wiedzą i uwagami! :grin:

tomek.
06-04-06, 19:00
panowie chwilka
trzeba zrobić najpierw te stanowiska

teraz juz mozecie zaczac sie udzielać i zobaczymy czy jestescie warci

RoQi
13-04-06, 19:38
Wiek 23lata, staż od 15roku zycia, spora wiedza, moderator dzialów trening i suplementacja na innym forum kulturystycznym, czy sie wykaże to się okaże, bo z czasem u mnie róznie bywa. Pozdrawiam i witam wszystkich

donleone
13-04-06, 20:24
Witam.

Mój wiek to 16 lat, staż treningowy troche ponad rok. Wiedze dot. funkcjonowania organizmu, treningu, diety, dopingu zbierałem juz od 14 roku życia. Czasu mam wystarczająco dużo by objac stanowisko glownego moderatora dzialu trening, na forum od dzis, postaram sie wykazywac od teraz przy kazdej nadarzonej okazji

pozdrawiam.
Leon.

Raskus
20-04-06, 08:38
Staż"zawodowy" 1 miesiąc. Uzupełnianie wiedzy na temat ogólnie kulturystyki od 4 miesięcy. Wiek 16 lat. POstaram się jak tylko moge :grin:

tomek.
20-04-06, 16:38
od razu trzeba byc moderatorem żeby pomagac innym... ?

spokojnie posiedz troche na forum, zapoznaj sie z zasadami, czytaj ucz sie i bedzie dobrze

Raskus
20-04-06, 17:18
Hades a widziałeś co napisalem w dziale Dieta?? Już nie chce byćmoderatorem w dziale trening, chociaż z chęcia pomoge :grin:

fishe
20-04-06, 20:24
POstaram się jak tylko moge staraj sie a napewno zostanisz doceniony :wink:

SebaZgr
01-05-06, 16:47
Siemka pisałem juz o mojej kandydatóze w dziale suplementacij i równiez moge sie polecic w dziale treningu bo mam spore doswiadczenie tu i tu takze jesli jest mozliwosc to bez problemu moge pomagac rozwijac to forum i pomagac jego urzytkownikom.kulturystyko zajmuje sie od sporego czasu takze wiem sporo na ten temat.jesli jest mozliwost to główny mod a jak nie to mod.pozdro