PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie suplementy podczas cyklu?



Piotrekksc
13-11-07, 21:21
Witam! Moj wiek to 23 lata. Cwicze 2 lata, po roku robilem cykl tylko z wina, teraz bede zaczynal drugi cykl Oxan-deca-tesc-wino. Jakich sumpli urzyc zeby wszystko bylo dobrze podczas cyklu.

HuGsoN
13-11-07, 21:24
Może jeszcze do tego synthol i będzie dobrze...:)
Koks to nie suple :)

Punisher
13-11-07, 21:56
Nie znam się na dopingu, ale wiem, że po takich cyklach ludzie biorą kreatynkę.
Nie wiem jak mieszać suple z dopingiem. Ale białko to chyba można wcinać.

Cielu7
13-11-07, 22:30
białko koniecznie i witaminki i zdrowe tluszcze omega-3 po cyklu kreta i dalej jedziesz z białkiem

tom
13-11-07, 23:17
po cyklu mozesz zapodac stacka np.KO
dieta,bialko,zma, witaminy, itp chyba nie musze pisac...
z lekka zalany jestes sadzac po profilu
wg mnie duzo za szybko na doping.

Active1987
14-11-07, 14:53
Witam! Moj wiek to 23 lata. Cwicze 2 lata, po roku robilem cykl tylko z wina, teraz bede zaczynal drugi cykl Oxan-deca-tesc-wino. Jakich sumpli urzyc zeby wszystko bylo dobrze podczas cyklu.
Dużo białka,żeby wychodziło ok.3 g na kilogram masy,polecam Pro Longatum,Nitroprogen albo jakieś z USA.
Węgle albo Gainera jako napój potreningowy.
Sylimarol,bądź Esselive jako osłonka na wątrobe w czasie brania winka.
Witaminki
Coś na stawy,np.Glukozamina i do tego Kolagen
B6+Mg,np.Filomag B6,bedzie służyc jako regeneracja i pomaga w trawieniu
Cynk,np.Zincas,aby było 50mg dziennie
Możesz jeszcze dodać Aspargin albo Omega ,jesli masz $.
Pozdro

Piotrekksc
14-11-07, 17:48
A slyszalem ze na cyklu z oxandronolonem powinno sie uzywac kreaty. czy wie ktos jaka to powinna byc kreatyna? i czy jest to wogole prawda.

tom
14-11-07, 20:15
kreatyna zaden problem moze byc poprostu bedzie wiecej fosfokreatyny a bez niej nia ma anabolizmu...
najlepsza kreatyna to orotan - polaczona z kwasem orotowym- podwojne dzialanie.
na dopingu to sie nie bardzo znam idz do voldemorta

Active1987
14-11-07, 21:15
kreatyna zaden problem moze byc poprostu bedzie wiecej fosfokreatyny a bez niej nia ma anabolizmu...
najlepsza kreatyna to orotan - polaczona z kwasem orotowym- podwojne dzialanie.
na dopingu to sie nie bardzo znam idz do voldemorta
Bez niej nie ma Anabolizmu???Anabolizm jest to działanie wzrostowe mięśni,dlatego nie jest konieczna kreatyna aby wywołac ten proces,może go wywołać równie dobrze białko,gainer,itp. jak i sama dieta,a tym bardziej koks....kreatynke walnij po zakończeniu odblokowania Clomidem,ja proponuje jabłczan,np.Cell Pumpa,dobry i tani.W czasie cyklu nie ma sensu,masz już wystarczająco sprzętu,a po cyklu zminimalizuje ewentualne spadki...
Pozdro

tom
14-11-07, 22:38
w skrocie
kreatyna przemienia sie w fosfokreatyne - fosfokreatyna buduje ATP - ATP buduje aminoacyloadenylany - aminoacyloadenylany buduja białka mieasniowe.

Fosfokreatyna to substancja dostarczająca energii życiowej - wytwarza w komorkach miesniowych energie w postaci adenozynotrojfosforanu.

Active1987
15-11-07, 22:15
w skrocie
kreatyna przemienia sie w fosfokreatyne - fosfokreatyna buduje ATP - ATP buduje aminoacyloadenylany - aminoacyloadenylany buduja białka mieasniowe.

Fosfokreatyna to substancja dostarczająca energii życiowej - wytwarza w komorkach miesniowych energie w postaci adenozynotrojfosforanu.

Nikt nie pytał o to jakim procesom ulega kreatyna,więc uważam,że jest to wypowiedz dotycząca mojej odpowiedzi.....napisałes wczesniej,ze :"bez kreatyny nie ma anabolizmu".Wydaje mi się,że nie jest ona niezbędna to procesów anabolicznych i nie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem.

" Anabolizm, inaczej synteza, to reakcje chemiczne, w których następuje tworzenie związków bardziej złożonych ze związków prostych; reakcje te wymagają z reguły dostarczenia energii (reakcje endoergiczne). Przykładem reakcji anabolicznych lub procesów anabolicznych jest fotosynteza, chemosynteza, biosynteza białek, aminokwasów, lipidów, kwasów nukleinowych. Reakcje te kumulują energię, a produkty zawierają więcej energii niż substraty."

Pozdro

tom
16-11-07, 10:25
" Anabolizm, inaczej synteza, to reakcje chemiczne, w których następuje tworzenie związków bardziej złożonych ze związków prostych; reakcje te wymagają z reguły dostarczenia energii (reakcje endoergiczne). Przykładem reakcji anabolicznych lub procesów anabolicznych jest fotosynteza, chemosynteza, biosynteza białek, aminokwasów, lipidów, kwasów nukleinowych. Reakcje te kumulują energię, a produkty zawierają więcej energii niż substraty."

tak tylko jeszcze przeanalizuj
reakcja wyglada tak :
kreatyna transportuje atp aminokwasy lacza sie z atp i zamieniaja sie w aminoacetyloadenylany dopiero one moga zamieniac sie w bialka miesniowe.
bez kreatyny nie ma anabolizmu.fakt ze nie musimy sie nia faszerowac bo organizm ja sam wytwaza ale im wiecej tym lepiej

Active1987
16-11-07, 15:32
Jesli możesz to daj jakiś artukuł,który stwierdza ten fakt,że bez kreatyny nie ma anabolizmu,bede wdzięczny....
Pozdro

tom
16-11-07, 15:45
o fosfokreatynie, atp i reszcie mozesz poczytac w takich pracach jak:
''fizjologia sportu''
''fizjologia wysiłków sportowych''
duzo jest tych ksiazek i sa latwo dostepne w bibliotekach.
jak chcesz cos z netu to jakies arty specjalisty
np.
S.Ambroziaka