PDA

Zobacz pełną wersję : Trening do oceny i pomocy



m_misiek
13-11-07, 20:00
Witam ! Ćwiczeniem na siłowni zajełem się od niedawna ćwicze juz 3 miesiąc. Jestem młodzieżowym piłkarzem w lokalnym zespole dlatego zalezy mi aby nie stracic zwrotnosci i szybkości. Ćwicze 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki. Trener mi rozpisal taki trening:
Klatka:
rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej x2
rozpiętki ze sztangielkami na ławce ukośnej x2
butterfly x3
wyciskanie sztangi na ławce poziomej x4

Plecy,barki:
podnoszenie sztangi wzdłuż tułowia x2
wymachy ze sztangielkami do przodu x2
wymachy ze sztangielkami w bok x2
podnoszenie sztangi do klatki piersiowej jakby w przysiadzie tylko ze przy pochylonej prostej sylwetce x2

Biceps:
sztangielki x2
sztanga x2

Triceps:
sztangą łamaną na lawce poziomej x2
pompki na poręczach x2

Na koniec treningu brzuszki

Chcem coś zmienić w swoim treningu ponieważ ciągle wykonuje te same ćwiczenia w tej samje kolejności i popadam w rutyne. Nie chcem zatrzymac sie na jednym etapie. Zależy mi aby ciągle się rozwijać.
zależy mi na poprawie wyglądu sylwetki. Moze macie jakies sugestie albo porady.


Przepraszam za brak pytania w temacie nie pomyslalem o tym. Prosze nie usówac tego tematu

MaXior
13-11-07, 21:34
wybierz jakis sport...piłka lub kulturystyka..nie da sie ich niestety połaczyc...

m_misiek
13-11-07, 22:17
myśle że da sie połączyć jedno i drugie ponieważ nie zależy mi na tym żeby wyglądać tak ze sie nie ma szyji. tylko chcem poprawic wyglad swojej sylwetki chcem oraz zwiekszyc swoja sile. nie chodzi mi to o jakies wielkie przyrosty sily albo co. prosze o jakas pomoc w tej kwestii

Seweryn11
14-11-07, 09:26
Ten trening to katastrofa niemożesz ciwiczyć 4 razy w tyg. Masz tu ciwiczenia zkożystaj z nich na bank ci się przydadzą a szczegulnie do trica i bica
www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=3733 no i tak wyglądają plany

www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=3577 a nie to co tam powyżej nabełhtałeś