PDA

Zobacz pełną wersję : Animal Test znowu dostępny na rynku..



kox
12-11-07, 23:32
Mam swieza gazetke fitness authority znalazłem w niej artykuł o Animal test. pisze ze bedzie znowu dostepny na polskim rynku oraz preparat bedzie miał zmieniony sklad...generalnie rzecz biorac nie bedzie zadnych poprawek w składzie a preparat bedzie i tak dostepny..
Co myslicie o tej odzywce?? godna testowania. w gazecie pisza za jest to jedna z niewielu odzywek tak potęgujaca wzrost siły i masy miesniowej... ale jak wiadomo to tylko gazeta. CZEKAM NA WASZE OPINIE!!

Symu
13-11-07, 10:17
animal test to nie jest prohormon czasem??

nowin
13-11-07, 16:41
był, nowa wersja jest pozbawion prohormonów ale i tak zawira sporo ciekawych składników i nie do końca wiadomo czy jednak będzie legalnie dostęna w Polsce
ale ph nie ma

Symu
13-11-07, 17:27
http://www.fitnessauthority.pl/universal/animal/products/prod_060_PL_ing.gif

to jest nowy czy stary??

Hmm ok już mam skład nowego wygląda na mocny boozer tescia. Wiesz może co to jest: 3’,5,7-Trihydroxy-4’-Methoxyflavone ???

kox
13-11-07, 20:27
wiem a to:
składniki ktore wykazuja silne antyestrogenowe działanie..
hesperetin zachowuje sie jak inhibitor aromataza dzieki czemu nie dochodzi do nadmiernej produkcji estrogenow. trans resveratrol z kolei przyłacza sie do receptora estrogenowego nie dajac przy tym zadnej informacji receptorowej dzieki czemu wyłacza zdolnosc do łaczenia sie z nim istniejacych juz czasteczek estrogenow. mozna powiedziec ze te składniki zachowuja sie jak połaczenie arimideksu i nolvadeksu.. Pozdro!!

Punisher
13-11-07, 20:43
Chyba to przerzuce do dopingu...?

Symu
13-11-07, 20:52
Sofok nie to nie jest doping. Antyestrogeny (np.chryzyna) i boostery teścia (np. tribulus) zalicza się pod suple.

nowin
13-11-07, 20:54
dokładnie to że pisze że ma działanie jak nolva oznacza że przywraca poziom naturalnego poziomu testosteronu po cyklu na saa. jak nie jesteś po cyklu to poprostu go w naturalny sposób podnosic
co tu dużo gadać booster teścia a czy dobry? sie okaże ;)

Punisher
13-11-07, 20:57
To są prohormony...więc nie wiem

nowin
13-11-07, 20:57
nie zawiera ph

nowin
13-11-07, 21:00
zobacz na skład mstak'a :
5-metyl-7metoksyizoflawon na pierwszy rzut oka też ph a jednak okazuje sie że nie

to zatym ten link to skład stergo test'a który zawierał ph
a ty jest skład nowego bez ph
http://slave1.imagebeaver.com/files/i/47e/saf46fe59404fe62.gif

kox
13-11-07, 21:28
nowin wyjasnił sprawe ;) ale w gazecie pisze tak:
producent mowi ze sa to nowe lepsze opatentowane składniki o potwierdzonej skutecznosci działania. ppo przyjzeniu sie etykietki z tyłu opakowania mozemy stwierdzic iz faktem jest ze składniki wystepuja w innych suplementach i faktycznie sa skuteczne:D

Punisher
13-11-07, 21:57
Aha, myślałem, że to prohormon, bo był uznawany jako taki. Ale skoro skład się zmienił to ok. dzieks za info.

kox
13-11-07, 22:07
nie ma za co ;)

prostatek
01-01-08, 17:34
kupię se