PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na ładny brzuch dla dojrzałej kobiety.



PanT
12-11-07, 21:08
Witam. Chciałem prosić o diete, a dokładniej o produkty które kobieta po 40, a jest nią moja mama, mogła by spożywać aby otrzymać w rezultacie ładną sylwetkę a szczególnie chudy i ładny brzuch. Wiem że cudów nie będzie ale chociaż trochę coś poradźcie. Będę bardzo wdzięczny jeżeli mi coś poradzicie. Radziłem mamie aby robiła 6 weidera i od dzisiaj już zaczęła wykonywać ćwiczenia z a6w, a jak dodalibyście produkty na spalanie tłuszczu i na chudniecie i ładna wyslwetke byłbym bardzo wdzięczny. Każdemu kto pomoże z checia dam SOGa. Pozdrawiam i czekam na rady.

HuGsoN
12-11-07, 21:40
Witaj. Podstawą jest dieta, polec mamie, żeby jadła 1200kcal dziennie.
Do A6W jeszcze jakiś basen, lub rower. Niech szamie produkty, które zawierają białko, zero słodyczy i tłuszczu. Węgli tylko tyle, ile potrzebuje.

Co do spalaczy, to może narazie nie.
Niech mama kupi L-karnitynę, może być vitalmaxa w płynie 1 l.
Do tego Fat killer Treca 455 ml.
Witaminy z apteki, może być maxvit.

Jak koniecznie musi być duży ubytek wagi to olimp TSE, po 2 capsy dziennie.
Aczkolwiek bym bez tego jechał.

A na koniec pozdrów mame :)

Symu
13-11-07, 10:28
Witaj. Podstawą jest dieta, polec mamie, żeby jadła 1200kcal dziennie./nie wiesz nawet ile waży to nie ma być głodówka a przemyślana dieta, to jej może raczej tylko zaszkodzić
Do A6W jeszcze jakiś basen, lub rower. Niech szamie produkty, które zawierają białko, zero słodyczy i tłuszczu. Węgli tylko tyle, ile potrzebuje.
/węgli ile potrzebuje czyli??, tłuszcze jak najbardziej potrzebne, tyjemy głównie od węgli i nadmiaru kcal


Do autora http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=7038

HuGsoN
13-11-07, 12:00
Weś się ogarnij.
To może niech je 100g tłuszczy dziennie ?
Wiadomo przecież, że tłuszczy nie wykluczy, bo prawie wszędzie są.
Nawet jak zje tuńczyka, to ma 22 g białka ( w tym co ja jem ) i 1g tłuszczów Omega.

Ja napisałem 1200 kcal, po to żeby schudnąć.
Ja jadłem 700 kcal przez 42 dni.
To jest moje zdanie.

Symu
13-11-07, 13:49
To, że ty tyle jadłeś to nie znaczy że to jest zdrowe i dobre, na pewno nie jest to dobry pomysł na redukcje bo spowoduje poprostu efekt jojo. Jest to zwykła glodówka.

Sam się ogarnij, tu Ci zacytuje twoje słowa:
"Przy spalaniu dobra jest dieta ckd, od poniedzialku do piątku jesz same białko, potem w sob i niedziele wegle uzupelniasz, tylko dla wytrwałych."

Na diecie ckd jesz dużo więcej niż 100g tłuszczów dziennie, to nie jest dieta białkowa, a białkowo-tłuszczowa która ma doprowadzić do stanu ketozy.

HuGsoN
13-11-07, 13:55
Fakt, w tym co napisałem o CKD, mój błąd.
Aczkolwiek wyżej napisałem dobrze.

Symu
13-11-07, 14:13
Czyli uważasz, że głodówka która spowoduje najpierw ubywanie mięśni a dopiero potem tłuszczu jest dobra??

HuGsoN
13-11-07, 14:22
Tak uważam, że głodówka, przy dobrym białkowaniu, które zmieści się w 1200kcal, przy dobrych ćwiczeniach i areobach jest ok.

PanT
13-11-07, 14:44
wiek:45
waga:58
wzrost:160
płeć: kobieta
cel: schudnięcie i lepsza kondycja oraz ładny wygląd brzucha.
zapotrzebowanie kcal: 1200 (tak napisał wyżej kolega)
aktywność fizyczna: raczej mała wieczorem kręci kółkiem hulahop i robie tą 6 weidera tak jak jej doradziałem.

Dzięki tym co pomogli dotychczas. Jeżeli ktoś ma jeszcze coś do dodania z checią przyjmę każdą radę.

Symu
13-11-07, 15:23
Bilans kcal wychodzi nawet ok, można dodać 200kcal (jeżeli aktywnośc fizyczna zostanie utrymana na dotychczaosym poziomie), ale radziłbym dodać 400-500 kcal i dorzucić aktywności fizycznej, jeżeli twoja mama raczej nie ćwiczyła to głównie rowerek i basen. Potem sprawdzasz czy kilogramy idą w dół czy nie , jak nie to odejmujemy 100kcal. Trzeba też uważać, żeby redukcja nie była szybsza niż 1kg tygodniowo. Co do diety redukcyjnej jutro lub dziś mam nadzieję, żę naskrobie coś na jej temat.

PanT
13-11-07, 16:41
Dzięki za rady :) Czekam też na tą dietę dla mamy :)