PDA

Zobacz pełną wersję : Siła i rzeżba?



Dodarek
11-11-07, 20:52
Zastanawiam się czy jest możliwe połączenie treningu na rzeźbe i siłe? Np. robić najpierw dużo powtórzeń małym ciężarem a potem kilka na maksa. Ma to sens. Mi by się to przydało bo chce zwiększyć siłe ale poprawić też rzeżbe. Masa nie jest mi już potrzebna (180 cm , 90 kg)

Wiki
11-11-07, 21:01
Raczej nie, pozatym moim zdaniem najlepiej jest najpierw na mase(jesien, zima) a potem na rzezbe(wiosna, lato)

P.S jak cwiczysz na siłe to tez Ci idzie w mase.
Zalezy jaka masz mase, tluszczowa:D albo miesniowa, jezeli masz miesniowa to cwicz na rzezbe az do zimy;p, a jezeli to tluszcz,to nalezy go spalic prędko:P. Mozesz cwiczyc na sile wtedy, waga bedzie stała w miejscu, bedzesz budował miesnie, a spalal tluszcz.

Dodarek
12-11-07, 01:08
Są mięśnie , ale także jest tłuszcz , szczególnie na brzuch . Ale już Weidera jade , więc może troche pomoże. Ale właśnie jak bym tak robił na jednym treningu pare serii na siłe i pare na rzeżbe? Spale tłuszcz przy jednoczesnym zachowaniu siły? Bo bardzo mi na niej zależy .

Seweryn11
12-11-07, 12:40
Na siłe masz ogulnorozwojuwke gdy ją zkoniczysz bierzesz się za rzeźbe

dudixx90
12-11-07, 15:41
moim skromnym zdaniem laczenie tych 2 skrajnie odrebnych rodzajow treningu jest bezsensem zdecyduj sie co chcesz bardziej i smigaj

MaXior
12-11-07, 22:42
dziwny sposób...ale;D ja cwicze na mase ;) poza nogami....nogi ze tak powiem "rzezbie" bo sa dosyc dosyc szerokie;D mase maja:D