PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuje porady !!!



<Fokus>
11-11-07, 18:36
Założyłem ten temat bo jestem początkujący chodzę na siłkę od 3 tygodni moim celem jest spalenie tluszczu i wyrzezbienie sie (lekko nie musza byc miesnie odrazu duzej objetosci) Piszcie jak moge osiagnac to czego chce czyli jaki trening,jakie odzywki itd 2 dzien biore gainera ale dokonca niewiem czy cos mi to da bo mowią że najpierw przybiore na masie a pozniej bede to spalal przy hmb niewiem jestem totalnie zielony wiec prosze o pomoc trening akurat mam dobry wg mnie. Prosze o rade !!! Sog za wyczerpujace i mądre odpowiedzi.

Mam 16 lat 186cm wzrostu i 74 kg wagi wbrew pozorom mam tłuszczyk na brzuchu dosc duzy.

ReGsio
11-11-07, 19:13
ty masz chyba lekką niedowage chłopie :D moze pobiegaj troche?

Seweryn11
11-11-07, 19:20
Muwie masuwka do tego jakiś roweryk może pomyśl o a6w i będzie git

<Fokus>
11-11-07, 20:00
Rower to na silce bo inaczej nieda rady ale mam troche tluszczyku na brzuchu to a6w bedzie skuteczna? a i jeszcze jedno pytanko co do odzywek to gainera brac czy hmb bedzie lepsze na rzezbe ??

MaXior
11-11-07, 20:03
gainer...zaczniej od diety...

<Fokus>
11-11-07, 20:14
A biorąc gainera i stosujac diete przy 3 trng tygodniowo wyrzezbie sie choc troche? przez zaluzmy 3 miechy ?i czy gainer mi w tym pomoze? dam soga za dluga dobra wypowiedz odnosnie tej i pierwszej mojej wypowiedzi :) konkretnie co zrobic zeby wygladac szczuplo i byc wyrzezbionym ???

tom
11-11-07, 21:05
jak chcesz sie wyrzezbic to DIETA na rzezbe (z ujemnym bilansem kcal.)!
gainer zawiera duze ilosci kcal i ci w tym nie pomoze napewno.
i oprocz treningu silowego dobry trening na brzuch np. a6w
zadnych supli

Punisher
11-11-07, 21:09
Fokus zapraszam do działu "Odżywki i Suplementy" i poczytać podwieszone tematy co to Gainer, HMB, L-karnityna.

Street Fighter
11-11-07, 21:55
Muwie masuwka do tego jakiś roweryk może pomyśl o a6w i będzie git



ortografia :D

<Fokus>
11-11-07, 22:45
Mam problem bo kupilem gainera nie pomyslalem o tym tylko posluchalem innych. nie moze to sluzyc jako dodatkowy posilek? a i nie moge znalezc diety odpowiedniej na rzezbe (ujemny bilans kcal) Prosze jeszcze raz o pomoc przypominam dam soga !!

MaXior
11-11-07, 23:33
a jak imasz ten gainer moze kupie:D:P

<Fokus>
12-11-07, 17:54
Vitalmax Gainer 1 whey pro.

<Fokus>
15-11-07, 16:06
Mam jeszcze jedno pytanie bo zdecydowalem sie jednak nabrac najpierw masy. czy musze scisle sie trzymac diety czy poprostu wcinac 5-6 posilkow dziennie z wartosciowymi skladnikami???Ps. biore gainera

tom
15-11-07, 17:51
mozesz jechac na wyczucie ale to nie gwarantuje ze bedziesz spozywal odpowiednie ilosci kcal
mozesz nie przybrac, moze byc ok. , i mozesz zlapac za duzo fatu

Deathbreaker
15-11-07, 18:39
Mam jeszcze jedno pytanie bo zdecydowalem sie jednak nabrac najpierw masy. czy musze scisle sie trzymac diety czy poprostu wcinac 5-6 posilkow dziennie z wartosciowymi skladnikami???Ps. biore gainera
No jak Ci się nie chce układać diety na masę to jedź na wyczucie ;)) Oczywiście zależy czy na przybraniu masy mięśniowej ? Czy tłuszczowej ? ;D xD

Deathbreaker
15-11-07, 18:43
No i mógłbyś bracie uzupełnić profil to byśmy coś poradzili :PP

<Fokus>
15-11-07, 20:16
A co jest lepsze na domowe zmagania rower czy bierznia??? no i co bardziej oplacalne ? Sog za podpowiedz tradycyjnie !:P

Deathbreaker
16-11-07, 08:56
A co jest lepsze na domowe zmagania rower czy bierznia??? no i co bardziej oplacalne ? Sog za podpowiedz tradycyjnie !:P
Wydaje mi się ,że przy robieniu masy ani rower ani bieżnia nie będzie zbyt dobrym rozwiązaniem... (wydaje mi się ,że się nie mylę ;) W następnych postach chłopaki Ci coś na pewno podpowiedzą...