PDA

Zobacz pełną wersję : czy nie przetrenuje brzucha



MhL
11-11-07, 17:35
Mozliwe ze powielam juz istniejacy temat.

Mam pytanie; Cwicze brzuch 8 min abs, zamiast 40 sekund na serie, robie 40 powtorzen. Nie zawsze co sekunde mi powtorzenie wychodzi :), wiec moje 8 minut przedluza sie do 20.

Cwicze w pon, wt, czw ,sob, nie wieczorem, nie rano, bo nie mam czasu rankiem. Robilem a6w i zauwazylem po sobie ze lepsze efekty mam robiac przerwy, nie katuje brzucha codziennie. Chcialbym dorzucic w nie, wt, i czw po treningu spiecia z obciazeniem (50 powtorzen po 4, 5 serii ). Problem tkwi w tym ze nie wiem czy nie przetrenuje?, a chcialbym przyspieszyc zzucenie oponki :(

wsp18
11-11-07, 17:52
no moze nie ejstem zbyt poinformowany w tym temacie ale sadze ze nie przetrenujesz ani nic...moj znajomy codzien rano jak wstaje robi 300 brzuszkow i 100 pompek i jakos jeszzce zyje i efekty ma rewelacyjne

MaXior
11-11-07, 17:56
moj znajomy noci na plecach 500 kilo caly dzien...takie aeroby...

wsp18
11-11-07, 18:02
to ciekawie haha

Białyzwie
11-11-07, 18:16
mięśnie brzucha powinno się ćwiczyć jak najwięcej nie ma czegos takiego ze przetrenujemy mięśnie brzucha....... można je ćwiczyc zawsze i ile sie chce

johny
11-11-07, 18:31
cwicz brzuch do 25 minut na dzien i nie prawda jest ze mozna robic brzuch caly czas,jak kazdy miesien mozesz go przetrenowac,max 5 dni w tygodniu wiecej tez dasz rade ale po jakims czasie sily odplyna

MhL
11-11-07, 19:21
Zgadzam sie z johny, lecz spotkalem sie z roznymi opiniami.

Deathbreaker
13-11-07, 16:17
Mozliwe ze powielam juz istniejacy temat.

Mam pytanie; Cwicze brzuch 8 min abs, zamiast 40 sekund na serie, robie 40 powtorzen. Nie zawsze co sekunde mi powtorzenie wychodzi :), wiec moje 8 minut przedluza sie do 20.

Cwicze w pon, wt, czw ,sob, nie wieczorem, nie rano, bo nie mam czasu rankiem. Robilem a6w i zauwazylem po sobie ze lepsze efekty mam robiac przerwy, nie katuje brzucha codziennie. Chcialbym dorzucic w nie, wt, i czw po treningu spiecia z obciazeniem (50 powtorzen po 4, 5 serii ). Problem tkwi w tym ze nie wiem czy nie przetrenuje?, a chcialbym przyspieszyc zzucenie oponki :(
Nie przetrenujesz ;) Mięśnie brzucha nie potrzebują takiej regeneracji jak inne partie mięśni.

Seweryn11
13-11-07, 18:17
Mięsini brzuch da się przetrenować wiem coś o tym ale jest to bardzo trudne jeżeli robisz a6w abs i skłony do bulu to przez ok. 2tygodnie można przetrenować brzuch lecz z tymi skłonami to robisz puki możesz się ruszać

MaXior
13-11-07, 18:23
Brzuch jest trudno przetrenować ale jak kazdy mięsien da sie...pamietaj nie zawsze wiecej znaczy lepiej...

PuaPAj
15-11-07, 22:45
Jak dla mnie nie powinienes sie skupiac na intensywnosci treningu brzucha bo bardzo ciezko samym treningiem brzucha zrzucic oponke... Dorzuc aeorby zmien diete i zobaczysz zdziwisz sie jakie dobre efekty beda;)

MaXior
15-11-07, 22:47
ten wyzej ma racje:p samym trenigiem napewno nei pozbedziesz sie brzucha:)