PDA

Zobacz pełną wersję : Bialko-Ostrowia. Prosze o komentarze.



Dżagi
10-11-07, 11:27
Cwicze na silowni okolo 2lata. wczesniej w domu. niestosuje odzywek i jestem bardzo zadowolony z efektow. aktualnie chodze 3 razy w tygodniu. I chcialbym teraz jakies bialko nabyc. oczywiscie w gre wchodzi cena...aby byla na tyle kozystna abym mogl stosowac je przez dluzszy czas. przegladalem allegro i znalazlem ostrowie za 75zl i starczyla by na miesiac. Na tyle moge sobie pozwolic. I mam pytanko czy to bialko jest dobre? widzialem ze jest w spisie polecanych odzywek...wiec sie ucieszylem. Jezeli ktos stosuje to bialko niech sie wypowie czy jest zadowolony i jak z efektami..czy wyglad i sila rosna szybciej niz przed stosowaniem tego bialka.

tom
10-11-07, 11:48
a czy bialko to anabolik?
bialko to element diety jesli dotychczas miales dobra diete to nic sie nie zmieni

dzako18
10-11-07, 12:00
kolego przejzyj forum dopiero ten temat był

jazdownica
10-11-07, 13:33
jadlem juz kilka bialek, ja osobiscie od ostrawi wolalbym juz treca ultimate jesli chodzi o podobny poziom cenowy. 750g w sklepie 55zl a 1500g 95zl. dla mnie najlepszy byl olimp ale niestety odskoczyl cenowo znacznie.

Symu
10-11-07, 13:39
Nieestety teraz biogenix i olimp narzuciły chore ceny już bardziej się opłaca kupować amerykańskie białka które są o niebo lepsze w smaku, w składzie często też i do tego tańsze.

Co do ostrowii jak masz mało kasy to bierz ją.

SEBAN
10-11-07, 15:48
Ostrowia to nie jest żadna rewelacja,jesli chodzi o smak i rozpuszczalność(wg mnie zalezy to od smaku).Ale skład ma dobry (80g białka/100) i robi swoje.Wg mnie kup,efekty na pewno będa.

Punisher
10-11-07, 19:56
Kup tą ostrowię. Do mieszania szaker Ci się przyda. Piana się robi po wymieszaniu w szakerze ale potem opada. Kup o jakimś smaku, nie kupuj naturalnej.

treca ultimate jesli chodzi o podobny poziom cenowy. 750g w sklepie 55zl a 1500g 95zl.
Białko to treca ultimate protein nie kosztuje 95zł tylko 80zł. Ale nie jadłem, zamierzam.

Dżagi
11-11-07, 10:56
dzieki za rady...mysle ze sie skusze na ostrowie i w szaker tez sie zaopatrze.