PDA

Zobacz pełną wersję : nogi a ich cm??



MaXior
10-11-07, 10:02
Witam trenuje jzu dosyc dlugo masa,siłą idzie dorbze diete mam coraz lepsza:)tylko mam problem a mianowicie nogi..cwicze je dopiero 3 miesiacy(najwieszy blad)chcialbym zmniejszyc obwod lydki poniwaz mam bardzo duza i uda od wewnetrznej strone??maie jakies rady??myslalem moze trneowac nogi na rzeznbe??probowal ktos tak??poprostu chce spalic tlusz z ud i lydki szczególnie...prosze o porady...

Seweryn11
10-11-07, 10:13
Na początek popraw błędy w poście bo może ja robje błędy ale twego posta z trudem przeczytałem. Aby spalić tłuszczyk proponuje przysiady z obciążeniem napoczątku z 10kg puźniej możesz dołożyć tak 3 serie po 30 i wjęcej ( przynajmniej ja tak robię) , do tego wspjęcie na palcach (też z obciąrzeniem) , i jeżeli posiadasz maszyne to naniej ciut pociwicz , nom zostało jeszcze znaleść sobie z 25min. na pobieganie dzienie i to powinło wystarczyć.

Cielu7
10-11-07, 10:17
a ja proponuje twistera oraz bieganie

Dagome
10-11-07, 10:26
ja tak trenowalem wszystko na mase a nogi na rzeźbe :d a dlatego ze jak obwod uda dochodził mi do 65cm nie moglem żadych spodni kupić... :/ w pasie mam 84cm kalectwo i robilem nogi na rzeźbe spadlem do 61-62 i jest ok :D

MaXior
10-11-07, 10:43
Na początek popraw błędy w poście bo może ja robje błędy ale twego posta z trudem przeczytałem. Aby spalić tłuszczyk proponuje przysiady z obciążeniem napoczątku z 10kg puźniej możesz dołożyć tak 3 serie po 30 i wjęcej ( przynajmniej ja tak robię) , do tego wspjęcie na palcach (też z obciąrzeniem) , i jeżeli posiadasz maszyne to naniej ciut pociwicz , nom zostało jeszcze znaleść sobie z 25min. na pobieganie dzienie i to powinło wystarczyć.


jesli chodzi o ortografie...to popatrz na siebie...




No wiec zaczynam od nastepnego piatku nogi robic na rzezbe...

Seweryn11
10-11-07, 11:11
Na początek popraw błędy w poście bo może ja robje błędy ale twego posta z trudem przeczytałem.
Przeczytaj to jeszczeraz