PDA

Zobacz pełną wersję : masa a bieganie?



lolek89
10-11-07, 00:12
witam, jestem poczatkujacy w tym sporcie wiec prosze o nie negowanie mojego pytania tylko konkretna odpowiedz:) ogolnie cwicze na mase i nadal chce rozbudowywac swoje miesnie ale uwazam iz mam za duzy brzuch, robie brzuszki 4 razy w tygodniu (na kazdym treningu) 4x30, mimo to moj brzuch nie traci na obwodzie, ciagle utrzymuje mi sie to samo a jedynie wytrzymalosc mam wieksza, czy moge troche pobiegac aby zrzucic oponki a jednoczesnie rozbudowywac miesnie cwiczac kazda partie raz w tygodniu (nie cwicze nog) czy to fizycznie niemozliwe? z gory dzieki za pomoc

pw
10-11-07, 09:50
Jeżeli podczas masowania łapiesz dużą ilośc tłuszczu to aeroby/HIIT powinien znajdowaćsięu Ciebie w planie treningowym

Nuru89
10-11-07, 21:26
Ćwicz mięśnie brzucha co 2 dzien. I wtedy musisz tać im konkretny wycisk. Musisz tak dlugo napi*** az nie bedziesz mogł oddychac ze zmeczenia. Rob minimalne odstepy miedzy seriami. Mozesz dozucic areoby ale bez przesady z ilościa... I powiem Ci z wlasnego doswiadczenia ze oponke jest zrzucic ciezko, rok sie z nia meczylem :) pozdro

Deathbreaker
13-11-07, 05:59
No więc polecam a6w w połączeniu z aerobami - na pewno pomoże.