PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna czy Gainer ??



mati654
09-11-07, 21:42
witam, chcialbym zaczac brac jakas odzywke lecz niewiem co, czy to ma byc kreatyna czy cso innego ... waze bardzo malo ... moj staz to 8 miesiecy ... chce przytyc tylko niepiszcie ze mam jesc i ze potrzebuja dobra diete bo jem duzo i zdrowo .... i dobrze by bylo zeby kosztowało niezawiele ... mam ograniczone srodki ... jak byscie mogli to poradzcie mi cos ... z gory dziekuje :)

Street Fighter
09-11-07, 21:47
8 miechów to zrób sobie 6-8 tygodniowy cykl na krecie(mono) + białko (jak nie masz hajsu to ostrowia)

HuGsoN
09-11-07, 21:51
Kup kreatynę Vitalmax zieloną 500g, do tego białko, ewentualnie gainer, polecam Mass XXL Treca. Również nie zaszkodzi kupić witamin, mogą być jakieś zwykle z apteki.

Nuru89
09-11-07, 22:03
Ja bym nie brał kreatyny, za kase na tania kreatyne + tanie bialko, wolal bym wziasc jakies dobre bialeczko. Ale wiesz twoja wola :) pzdr

mati654
10-11-07, 14:39
slyszalem ze mass xxl trec nie jest za dobry .... to prawda ?slyszalem ze lepszy jes biogenixa .... to kreatyne + białko czy kreatyne + gainer ? ;> :P

tom
10-11-07, 15:08
to kreatyne + białko czy kreatyne + gainer ? ;> :P
to zalezy od brakow w diecie

Symu
10-11-07, 15:13
Zależy od braków w diecie czy gainer czy bialko . Smak Massa XXL po tygodniu lekko mi zbrzydł, lepszy monster mass (również składem), bardzo dobry też jest ultra mass z kaizena (tylko czekolada). Ogólnie wybór gainerów jest wielki ale ja polecam monster massa.

tom
10-11-07, 15:35
ja jak bede kupowal to up your mass z mhp

SEBAN
10-11-07, 18:27
Ja bym nie brał kreatyny, za kase na tania kreatyne + tanie bialko, wolal bym wziasc jakies dobre bialeczko. Ale wiesz twoja wola :) pzdr

Drogie nie zawsze oznacza lepsze,poza tym tańsze też sa dobre.Wiem,bo sam teraz biorę krete zielona Vitalmaxa i efekty są(cylk jeszcze nie skończony).

Punisher
10-11-07, 18:49
mati654, kup sobie monohydrat kreatyny vitalmaxa zieloną jak wyżej radzą i do tego gainer massxxl. Jest bardzo dobry cena/jakość.
To że jesz dużo i zdrowo to nie znaczy, że przybierzesz na masie itp.

Nuru89
10-11-07, 21:37
Absolutnie sie zgadzam z Toba SEBAN. Ale jednak najczesciej na to wychodzi :) Sa produkty ktore kusza cena, ludzie kupuja a pozniej sa zdziwieni ze nie widac zadnych efektow... Taka np kreatyna z Aktivity za 30 czy 40 pln cena ok ale jakosc fatalna...

mati654
10-11-07, 22:42
stosowales ? ze mowisz ze jakosc fatalna ?? ja niewiem tylko sie pytam ;p to co bys nuru 89 poradzil ??