PDA

Zobacz pełną wersję : wyciskanie



degustator
23-05-06, 15:01
od zawsze mailem porawa reke silniejsza (zlosliwi mowia ze to od bicia konia) ale teraz to juz jest apogeum....... przy wyciskanieu dlamnie duzych cyferek to widac ze lewa zostaje i dociagam ja. ostnio wyciskalem rekord (dzis) 75 kg i co?? prawa reka wycisnalem a lewa nie dala rady!!! pozatym przy koncowych powtorzeniach na serie podobna sytuacja sie zdarza czasem... co z tym zrobic??

blazer
23-05-06, 15:19
Jeśli bedziesz ćwiczył sama powinna się wyrównać z ta drugą ja tez tak mialem. :grin:

Biku
23-05-06, 15:45
Ja na twoim miejscu tobił bym więcej ćwiczen z hantlami bo one kazdą z osoban kształtują mozesz dozucic sobie do plnu wyciskanie hantli an ławce poziomej.

Wielki Be
23-05-06, 16:29
nie bij tyle konia :mrgreen: joke

Matrixs88
23-05-06, 17:59
Zamiast sztangi używaj sztangielek, nie tylko przy treningu klaty, ale również przy barkach i tricepsach. Po jakimś czasie różnica powinna zniknąć.

degustator
23-05-06, 20:19
przed chwila zaciski mi nie wytrzymaly i spadlo obciazenie i z lawki zlecialem............

sławo
23-05-06, 20:25
przed chwila zaciski mi nie wytrzymaly i spadlo obciazenie i z lawki zlecialem............
możesz jaśniej bo nie mogę sobie wyobraźić jak zaciski nie wytrzymały :razz:

degustator
23-05-06, 20:45
nie zakrecilem bardzo mocno i zsunelo sie obciazenie z lewej strony wszystko pierdolnelo na ziemie a ja na prawo razem z obciazeniem spadlem z ławki :D kabaret

sławo
23-05-06, 20:50
aha bo ty tą rękę masz słabszą już kapuję
ja nie zakładam zacisków bezpieczniej :razz:

Matrixs88
23-05-06, 21:27
Moja rada narazie odpuść sobie sztange, ćwicz ze sztangielkami. Jeśli już planujesz wyciskanie rekordów to poproś kogoś znajomego żeby Cię asekurował. Ostatnio czytałem o innym sposobie sprawdzenia wyników- załóż taki ciężar, którym wykonasz 10 powtórzeń teraz ciężar podziel na 3 i to co wyjdzie dodaj do ciężaru początkowego -to jest twoje maximum np. Martwy ciąg= 150 kg (z takim ciężarem 10 powtórzeń) 150:3=50 kg następnie 150kg+50kg=200kg- to jest Twój rekord.

degustator
23-05-06, 22:58
ale tak ze sztangielkami to kijowo pozatym prawa reka moge zrobic wiecej powt :D

Jose
23-05-06, 23:48
załóż taki ciężar, którym wykonasz 10 powtórzeń teraz ciężar podziel na 3 i to co wyjdzie dodaj do ciężaru początkowego -to jest twoje maximumno cos w tym jest ;) nie wiem czy dokladnie obliczy ile ale bedzie napewno bardzo blisko rekordu ten wynik :)

ale tak ze sztangielkami to kijowo poza tym prawa reka moge zrobic wiecej powtrob sztangielkami jesli chcesz aby sie to zrownalo innego wyjscia nie ma.. i jesli mozesz robic wiecej prawa reka powtorzen to nie rob , rob tyle ile dasz rady lewa aby sie sila zrownala