PDA

Zobacz pełną wersję : TSE a kawa



rad
09-11-07, 09:32
witam

chciałbym zapytać o pewną rzecz- biore sobie TSE i jak jest napisane w opisie produkty (30 min przed sniadaniem i 30 min przed obiadem) ale zawiera on dużą ilość kofeiny....

i moje pytanie brzmi wobec tego- czy biorąc na razie po jednej tabsie przed śniadaniem i obiadem można jeszcze pić kawę ? powiedzmy 2 dziennie czy raczej ze względu na zawatrość kofeiny w TSE powstrzymać sie od kawy?

z góry dzięki za odpowiedzi ;-)

Cielu7
09-11-07, 11:02
a naprawde musisz pic 2 kawy dziennie ?? wiesz ja przed meczem pije dopalacza jedna tabletka ma tyle kofeiny co jedna filizanka kawy rozpuszczam na raz 4 i jest dobrze ale cisnienie idzie w gore zalezy rowniez od organizmu wiesz nie wiem ile mozesz przyjac kofeiny ale ograniczaj kawe :)

rad
09-11-07, 11:21
cielu- no właśnie nie musze pic kawy he he
lubię pić jako coś innego niż herbatę na przykład - ale jakiegoś działania szczególnego kawa na mnie nie ma - chciałbym poprosrtu wiedzieć czy mogę he he
ale chyba ograniczę picie kawy- po co tyle kofeiny he he

dudixx90
09-11-07, 11:51
ja przed treningiem pilem kawe z lyzka guarany 100% suszonych owocow dawalo kopa przez 2-3 godziny nie chce sie jesc nie meczysz sie kozacko

rad
09-11-07, 11:55
dudixx- niezly przepis ;-)

a kawę do tego robiłeś rozpuszczalną czy sypaną? ;-)

HuGsoN
09-11-07, 12:47
Jeżeli wypijesz jeszcze kawę to może podnieść Ci się ciśnienie.
A co dopiero dwie ! Ja bym odpuścił kawę.

rad
09-11-07, 12:51
moto2004 - wie mwiem i właśnie zamierzam dać sobie spokój z kawą i tyle ;-) po co niepotrzebnie podnosić sobie ciśnienie he he

tym bardziej że pracuję- a w pracy też ludziska czasami nieźle ciśnienie podnoszą he he ;-)

Cielu7
09-11-07, 12:52
no i kawa czy herbata przed wysilkiem nie jest wkazana niby odwadnia