PDA

Zobacz pełną wersję : fotki do oceny. KRYTYKI MILE WIDZIANE!



Alkalyn
08-11-07, 16:56
mam fotki do oceny:) cwicze dopiero od 2,5 miesiaca. Kiedys trenowalem judo:)
piewsze zdiecie jak widac jest stare, z wakacji rok temu. Reszta fotek jest z tego tygodnia:) zapraszam do ocen:)


http://img390.imageshack.us/my.php?image=dsc04181qg9.jpg

http://img481.imageshack.us/my.php?image=dsc05979sqq2.jpg

http://img481.imageshack.us/my.php?image=dsc05982yf5.jpg

http://img390.imageshack.us/my.php?image=dsc05983uq6.jpg

http://img390.imageshack.us/my.php?image=dsc05985vf9.jpg

Street Fighter
08-11-07, 17:04
Jak na 2 miechy to fajnie...Co brałeś ??Na + masz predyspozycje do szerokich pleców

Alkalyn
08-11-07, 17:10
w sumie to nic:D dopiero od 2 tygodni biore kre-alkalyn + dextroza olimpu;0

T-Bag90
08-11-07, 17:51
No nawet;] Szeroki w barach jestes, i ladne kaptury ale bicek slabiutko, chyba ze pod zlym katem zdjecie zorbiles podaj rekordy!

HuGsoN
08-11-07, 19:16
Spoko, ćwicz dalej...

lovelas69
08-11-07, 19:26
hmm no kiedys jakas Twoja wypowiedz czytalem w dziale doping :)
narazie nie ma co oceniac za pol roku czekamy na foty...

wara
08-11-07, 19:47
z czym wy sie podniecacie ludzie ? przeciez to normalny gosc ktorego mozna znalesc na kazdym wf-ie co wam sie tu podoba ? pocwiczyl 2 miesiace i juz daje zdjecia kurwa troche samokrytyki!! a pozatym jak juz dajesz zdjecia to wypadalo by ogolic rabarbar

pozdro

Punisher
08-11-07, 19:58
Masuj, popraw klate.

Wara spokojnie:)

Robalo
08-11-07, 20:15
Nie wiem po co temat przecież ćwiczysz dopiero 2 miechy. Co do tematu rewelacji nie ma ale nie jest też źle jest poprostu przeciętnie. Chyba rozumiesz co musisz dalej robic ćwiczyć i tylko ćwiczyć a fotki to możesz wstawic za rok.

Nuru89
08-11-07, 20:28
Masa to podstawa :) jeszcze duzo pracy, ale wmiare dobre początki :) pozdro

Kakashi
08-11-07, 22:14
wara ma racje pocwiczył 2 miechy i mysli ze arnold jest...ludzie nie przesadzajcie!!!!!!!!!

oSiŁeK_sNd
08-11-07, 22:45
kolejny malolat co powinien zostawic fotki dla siebie ewentualnie wstawic je dla porownania z fotkami jak juz cos osiagnie...ale dobra niech juz bedzie jak moge cos Ci doradzic kolezko to nie zaniedbaj brzucha :D hehe tez kiedys taki mialem...podkreslajac mialem ^^

Alkalyn
08-11-07, 22:56
1) skoro ja jestem malolatem to kim ty jestes bedac rok starszy:>
2) jak bys nie zauwazyl to jest porownanie z roku 2006 a 2007. Zauwaz o ile mam wiecej masy w 2007
3) do wara i radar: wcale nie uwazam ze jestem arnold i wyssales to sobie chyba z palca albo z dupy(bo nic takiego nie napisalem), jak tam lubisz, a chcialem sie poprostu dowiedziec nad czym musze popracowac zeby byc bardziej proporcjonalym. Rozumiesz pan to? czy masz pan za daleko do łba?

oSiŁeK_sNd
08-11-07, 23:32
dobra sorry nie spojrzalem na twoj wiek w profilu, napisalem tak bo wygladasz mi na 14, 15 lat... hehe i nie pisz mi ze ciekawe jak ja wygladam bo wygladam 2 razy jak ty a nie wstawiam swoich zdjec bo nie osiagnolem jeszcze celu ktory sobie postawilem, jak tu wbilem na to forum to nie wpadlo mi do lba jak tobie zeby wstawiac foty po 2,5 miesiaca haha, a jak chcesz wiedziec co cwiczyc zeby byc bardziej proporcjonalnym to spojrz w lustro i sam sobie na to pytanie odpowiedz...nie wiem liczysz na to ze moze jeszcze zaczniemy za Ciebie cwiczyc ?! hehe

Alkalyn
08-11-07, 23:57
1) nie chodzilo mi w 1. punkcie o wyglad.
2) skoro jestes taki model to pokaz foty a nie pierdolisz jak polamany.
3) zarcik to masz taki przyciety ze prawie z krzesla spadlem ze smiechu, poprostu usmialem sie za wszystkie czasy.
4) juz lepiej nic nie pisz bo sie kompromitujesz tylko. Inaczej...jesli chcesz powiedziec cos na madrego - pisz, ale jesli masz zamiar pierdolic nie na temat - SPIERDALAJ pozdrawiam i zycze milej nocy moj mistrzu masy:)

lovelas69
09-11-07, 00:03
Alakyln chlopie musisz nad wszystkim popracowac... tu naprawde nie ma co oceniac... zarysy sa, ale okej duzo osob w tym wieku ma jakies tam zarysy bo sa poprostu szczuplymi osobami i po 2.5 miecha nikt nic osiaga (chyba ze jakis pusty koks) takze POKORY i wez sie za porzadne treningi...
P.S Odbiegajac od teamtu...- zastanawia mnie jedno czemu na ostatnim zdjeciu zasloniles sobie oczy czarnym paskiem przeciez na innych fotach pokazales twarz... ??

oSiŁeK_sNd
09-11-07, 00:06
dobra szczylu idz spac...jutro radar sie z toba rozliczy za te teksty i skonczysz kozaczyc haha, widze ze masz problemy z czytaniem...to Ci powtorze.nie wstawilem fotek, a jestem na forum bardzo dlugo jakbys nie zauwazyl, jak uznam ze mam sie czym pochwalicz to wstawie a nie bede robil siebie pajaca jak ty wstawiajac fotki po 2,5 miesiacach cwiczen czyli po zrobieniu ogolnorozwojowki i chlapaniu pyskiem na wszystkich, pokazywaniu jaki to ty jestes mocny :] i nie prowokuj bo nawet jak bylem w twoim wieku to juz dawno trenowalem

Alkalyn
09-11-07, 00:50
lovelas69: spoko :) mozna normalnie odpowiedziec tak jak ty a nie jak ten pajac osilek ktory ma sie za nie wiem kogo:)


PS. a co do pokazywania jaki jestem mocny to ja jak narazie nie mam ostrzezen. Ty pewnie masz za prowokowanie takich glupich gadek. I do czego mam niby nie prowokowac?:|

oSiŁeK_sNd
09-11-07, 12:59
mam osty za klucenie sie z adminem ^^ a ty nie wnikaj...a ja nie uwazam sie za niewiadomo kogo tylko po prostu mowie co widze, a widze ze jestes suchar i jakby nie bylo to jednak jestem od Ciebie rok starszy wiec japa, wstaw fotki jak cokolwiek osiagniesz to bede mial dla Ciebie wiecej szacunku

oSiŁeK_sNd
09-11-07, 14:07
sorry pomylka nie z adminem tylko z modem

Kakashi
09-11-07, 17:47
ciocho mi tutaj!! zamykam!!