PDA

Zobacz pełną wersję : 2x2



Dodarek
08-11-07, 16:35
Mam pytanko. Zamierzam się zapisać na siłownie 2 razy w tyg. i ćwiczyć tam klatke, barki i plecy( może jeszcze coś lekkiego , np. brzuch), a w domu 2 razy w tyg. ćwiczyć hantlami(waga do 26 kg jeden) i sztangą(waga do 24 kg.)bicepsy , tricepsy, przedramiona. Troche już ćwiczyłem wcześniej , więc początkujący nie jestem . Ale co myślicie o tym . Zda egzamin? Jakie da to efekty przy założeniu , że będe robił np. 9-10 seri na biceps w 3 -4 ćwiczeniach od 14 do 5-6 powtórzeń(inne mięśnie podobnie) ?

Street Fighter
08-11-07, 17:08
Gdybym ja miał na ćw tylko 2 dni w tyg to cały czas ćwiczył bym obwodówkę(trening ogólnorozwojowy) +coś na brzuch ;)i do tego pąpeczki w domu machanie hanklami :P

Dodarek
08-11-07, 18:01
4 razy w tyg. w tym 2 w domu i 2 na siłce. Nie mam bardzo czasu częściej na siłke bywać . A w domu zawsze się zagospodaruje te 2 h

wara
08-11-07, 18:55
hmm szkoda ze nie chodzisz tam na silownie 3 razy w tyg wtedy bys nie musial tak macic ale jezeli juz nie mozesz to rob tak klata+barki plecy+nogi a w jeden dzien w domu bic+tric innego planu nie umiem ci wymyslec bo jakos dziwnie na ta silke chodzisz brzuch mozesz robic codziennie jak tam chcesz duze partie 9-12 seri a na male 9 ci starczy co do powtorzen to zalecy co robisz masa 8-10 sila do6 pow a rzezba 12
a mysle ze poczatkujacy jestes...