PDA

Zobacz pełną wersję : Bicek i tricek dwa razy w tyg?



Lukasz_L
07-11-07, 23:51
Mam male pytanie: chciałbym nadgonic troche bicka i tricka. W pon cwicze klate i bicka, sr - plecy i tricek, pt - barki i nogi. Jak uwazacie, czy moglbym cwiczyc w srode bicka dodatkowo (te same cwiczenia co w pon) i w pt do barkow i nog dolozyc triceps?

KoVaL
08-11-07, 06:44
jeśli robisz mase to 1trening w tyg. na jedna partie wystarczy. nie dokładaj bicka do klaty, ani trica do pleców lepiej klata+tric i plecy + bic

DewoNN
08-11-07, 14:55
Toeretycznie moglbys cwiczyc 2xtyg jedna partie ale wtedy pierwszy treningu musialby byc sredni a drugi b.lekki.
Sadze ze jak raz w tygodniu pocwiczysz bica i trica ostrzej to naadgonisz bo w sumie te miesnie szybko rosna.

Seweryn11
08-11-07, 15:40
Już mnie za popieranie 2 razy w tygodniu jednej parti mięśni zmieszali z błotem i stanowczo ci tego odradzam gdyż jak się wczoraj przekonałem zbyt intensywne ciwiczenia soł złe gdyż możesz nadwyrężyć mięsinie

Lukasz_L
08-11-07, 15:59
Dzieki za wypowiedzi, moze jeszcze jakies wskazowki?

Punisher
08-11-07, 17:54
Jak już tak robisz, to postaraj się ćwiczyć te partie (jeżeli są razem) w jak najwiekszych odstepach tzn np w pon i w czw.(2,3 dni przerwy) Jeden trening bardziej siłowy, drugi wytrzymałościowy.
A jak robisz osobno bic i tric to na przemian.

wara
08-11-07, 18:48
nie widze sensu robienia dwa razy tych samych parti po co ? robisz raz a porzadnie i masz przyrosty chyba ze jestes zaawansowany to mozesz robic ale potrzeby nie widze
pozdr.

Lukasz_L
12-11-07, 19:54
Hejka. Dzisiaj cwicze klate z trickiem, ale nie moge spompowac tricka dobrze. Czy na prawde nie mozna cwiczyc klaty z bickiem a tricka z plecami?

MaXior
12-11-07, 22:36
oczywiscie ze mozna...na tym forum wszyscy radza klata+triceps i plecy+biceps... dlatego ze przy klacie troche trica pomeczysz(ozgrzejesz) po przez wyciskania...tak samo jest z plecami...a jesl icwiczysz klata+bicpes i plecy+triceps nie ma wstepnego zmeczenia miesni...ale jesli czujesz lesza pompe...i C isie lepiej cwiczy to tak rób ...pamietaj tu doradzaja...kazdy czlowiek ejst inny...i plan przeksztalcach do wlasnych indywidulanych potrzeb...mozliwosc...

lo3
12-11-07, 22:57
Ja ćwicze klatke 1x tydzien i bic+tric 1x. Kiedys cwiczyłem 2 i miałem gorsze efekty :D

MaXior
12-11-07, 23:02
Ja ćwicze klatke 1x tydzien i bic+tric 1x. Kiedys cwiczyłem 2 i miałem gorsze efekty :D
Lo3 przekona sie na własnej skorze:)

Lukasz_L
13-11-07, 15:09
MaXior: Dzieki za odpowiedz. Sog dla Ciebie :)