PDA

Zobacz pełną wersję : Macie i... ocencie



Pachu1991
07-11-07, 20:58
http://www.fotka.pl/profil/Pachu1991/ <----- to sa moje fotki ....
prosze o ocene heh wiem ze troche za duzo ''tluszczu'' ;pppp

legionista
07-11-07, 21:25
szczerze na tej fotce nic nie widać wstaw inne fotki i dopiero daj do oceny

Pachu1991
07-11-07, 21:30
ok za okolo 50 min beda nowe wyrazniejsze...

m@bi
07-11-07, 23:54
cos ich nie widac :D słomiany zapał :>

lovelas69
08-11-07, 00:59
ja pierdole co to fotka.pl ??? ludzie wam sie juz w dupach pojebalo... !!! po chuj takie zdjecia dajecie- na miejscu RADARA to z miejsca dalbym wam bany...
P.S To co ostanio sie tutaj dzieje to przechodzi ludzkie pojecie wczesniej jakis pajac robi zdjecie swojego bica w ksztalcie parowki ma 13 lat i 25 cm w obwodzie kolejny gogus daje fotki obcasy.pl teraz zabol wyjechal z fotka.pl
poprostu NO COMMENT !!!

KoVaL
08-11-07, 06:46
nic nie widać na tych fotach

Pachu1991
08-11-07, 07:15
ja nie jestem JAKIMS tam typkiem .... a po 2. nie mialem fotek na kapie usunolem i musialem dac link do nich !!!! 3.to ze ty bys mi dal bana to juz twoj problem ale o tym decyduje admin wiec....

Smug
08-11-07, 07:40
A co myślisz, ze Ci tu wszyscy brawą będą bić bo pokazałeś chude barki? I kawałek klaty? Tak sie spinasz sprzed tym lusterkiem jakbys mial sie zaraz usrać.

Mnie to śmieszą ludzie na tej fotce.pl. Na innych tego typu portalach też.

pey
08-11-07, 09:21
Jeśli chcesz się ju zpokazać, to niech ktoś Tobie zrobi zdjęcie i wszyscy będą mieli czarne na białym. Klatke widać ale chodzi też o biceps, plecy...sam wiesz napewno bo przeglądasz inne fotki. Postaraj się a napewno nie będą jeżdzić po Tobie jak po burej suce :) :) :)

oSiŁeK_sNd
08-11-07, 12:16
ja nie jestem JAKIMS tam typkiem ....

fakt nie jestes jakims tam typkiem tylko jestes zalosnym typkiem


a po 2. nie mialem fotek na kapie usunolem i musialem dac link do nich !!!!

musialem.... ?! a co ty w obozie koncentracyjnym jestes ze jak czegos nie zrobisz to Cie zatluką?! na twoim miejscu to bym wcale nie wstawial, bo to co pokazales to smiech na sali, trzeba bylo w ogole wstawic na obcasy.pl hahah tam sa juz takie smieszne zdjecia podobnych do Ciebie, kolega w tym samym dziale pod Toba nam je wlasnie prezentuje


3.to ze ty bys mi dal bana to juz twoj problem ale o tym decyduje admin wiec....

no...moze i jego problem chociaz napewno ma to w dupie, a admin jeszcze ma na to szanse wiec... ^^

Pachu1991
08-11-07, 13:50
No dobra moze zle wstawilem fotki ale to nie powinno sie odrazu wyskakiwac z takimi zeczami ... typu ''na miejscu RADARA to z miejsca dalbym wam bany...'', ''A co myślisz, ze Ci tu wszyscy brawą będą bić bo pokazałeś chude barki? I kawałek klaty?''<---Smug ( ty masz łeb jak chudy bark, nie oczekuje oklaskow jak TY , lepiej juz sie nie wypowiadaj na TEN temat bo niewiesz co piszesz . Moze i ten Żalowy gostek ma racje ... i potrafie sie przyznac do tego...
To byl moj chyba 3 post wiec nie dziwcie sie ze np. nie potrafie wstawic zdjecia... szybciej jest dac linka ... ''Tak sie spinasz sprzed tym lusterkiem jakbys mial sie zaraz usrać.''<--ja jej nie napinam -- gosciu poprostu NO COMMENT pewnie TY tak wypinasz klate przed dziewczyna ze zaraz bys sie mial przewrucic do przodu...
''na twoim miejscu to bym wcale nie wstawial, bo to co pokazales to smiech na sali, trzeba bylo w ogole wstawic na obcasy.pl hahah tam sa juz takie smieszne zdjecia podobnych do Ciebie'' <--- co ciebie tak bawi moje zdjecie , moze tobie sie nie podoba moj wyglad co ?? ze tak piszesz... to ja nie jestem ''modelka'' jak TY zeby 40 min czasu poswiecac na zrobienie zdjecia... fakt malo widac ale to juz wiem z poprzednich postow, ty tez zapewne piekny nie jestes <lol2>
Dla dobrych , milych i opanowanych ludzi dziekuje za uwagi ... postaram sie je poprawic...

lukemaster
08-11-07, 15:27
no i chuj z tym ze dał na fotce .pl japierdole nie widze....problemu wazne ze dodał a nie wazne jakito portal...pierdolicie od rzeczy zasmiast wziasc sie za ocenianie a połowa komentujących nawet nie ma tych 25 w obwodzie bica...

Seweryn11
08-11-07, 15:52
SPOKUJ DZIECI BO MNIE ZACZYNACIE WKU******
A ty dajesz te zdjęcia czy nie!!!!!!!!!!

Pachu1991
08-11-07, 16:02
mam, ale juz to sobie wyobrazam ... wiekszosc tu raczej nie przepada za mna wiec juz wiem jak oceniacie mnie niemam juz potrzeby wstawiac fotki...
Prosze zamknijcie ten temat ...

Lukasz_L
08-11-07, 16:07
Pachu, a inni od czego zaczynali? Nie martw sie wypowiedziami... Jak kolega slusznie zauwazyl - bierz sie za trening porzadnie i wszystkim galy wyskocza ;)

Pzdr

Punisher
08-11-07, 17:52
no i chuj z tym ze dał na fotce .pl japierdole nie widze....problemu wazne ze dodał a nie wazne jakito portal...pierdolicie od rzeczy zasmiast wziasc sie za ocenianie a połowa komentujących nawet nie ma tych 25 w obwodzie bica...
Jak ja tu k* nic nie widze, co ja mam ryj oceniać? Radar ma ważne sprawy do zrobienia, jak przyjdzie, to na pewno zrobi z tym porządek.

Do pachu1991, jaki był cel wstawienia twoich (takich) zdjęć?

Smug
08-11-07, 18:08
Ty masz własnie nasrane do gara i myslisz, ze jestes fajny... Nie będziesz mnie zabraniał się wypowiadać, bo jesteś tu nikim. Co do wypinania klaty - ja mam głęboko w dupie to czy widać moją klatkę przez koszulkę czy nie, nie będę się woził się tylko dlatego, że chodzę na siłkę. Nie wiem jak u Was ale Ty to tak ładnie opisałeś, ze pewnie nie raz tak robiłeś... Pochwal się, jakie to uczucie? Widzisz że większość na Ciebie najeżdża, przesłanie tego jest chyba proste - WYPIERDALAJ!

PuaPAj
08-11-07, 19:20
Smug spokojnie w tym momencie troche za ostro pojechales ale trudno sie z Toba nie zgodzic. A autor tematu powinien zauwazyc ze to forum KULTURYSTYCZNE do k**** nedzy a nie forum: poznam pana albo pania bo takie fotki dales. Tu sie daje zdjecia w pozach KULTURYSTYCZNE zeby pokazac swoje osiagniecia.

lovelas69
08-11-07, 19:32
zgadza sie fotki kulturystyczne wiec czekamy... jesli takowe dasz to nikt nie bedzie sie z Ciebie brechtac, ze jestes bardzo szczuply albo bardzo gruby poprostu kazdy oceni co ma ocenic i tyle... jakas rade da- wiec nie placz malutki tylko daj te fotki...

Pachu1991
08-11-07, 22:03
Moze tu cos zobaczycie niewiem ;pp co do tego :
''Widzisz że większość na Ciebie najeżdża, przesłanie tego jest chyba proste - WYPIERDALAJ!'' <--- gosciu moze jestem tu NIKIM..... a pozatym nie obchodza mnie twoje powalone odpowiedzi wkurzasz mnie powoli chlopcze przycisz sie ... i Bardzo ciebie prosze nie oceniaj moich fotek... bo do krytykowania jests pierwszy jestes w tym najlepszy aha to co mam na brzuchu po lewej stronie to to jest... przykra historia nie zwracajcie na to uwagi...

Pachu1991
08-11-07, 22:09
Macie tu jeszcze dodatkowo 2 foty...
Bardzo was prosze nie zwracajcie na ta rane uwagi ;(

ubermas
08-11-07, 22:12
Paczu bez jaj, ty nie masz 39 cm w lapce i 104 w klatce jak podajesz w profilu. Wole nie wspominac ile napisales, ze wyciskasz na klate (dla ciekawych 130 kg). Bys sie nie osmieszal. Wygladasz jakbys nigdy nie cwiczyl. Chciales oceny... prosze bardzo

Cielu7
08-11-07, 22:16
no z tym 130 to wyskoczyl no dotyraj jeszcze ze 30 kg to bedziesz jak pudzian w wieku lat 16 160 na klate :P narazie to jestes troche obrosniety tluszczem no moze cos tam na plecach widac ze cos robiles

oSiŁeK_sNd
08-11-07, 22:38
no teraz to juz nie mam pytan bo to po prostu zalosny typ...dobra stary masz kompleksy ale moge Ci powiedziec jedno co wiem napewno, w internecie ich nie wyleczysz...no po prostu twoje info w profilu + zdjecia...mowia same za siebie, rownanie jest proste...sciemniasz a nie dosc ze sciemniasz to jeszcze chlapiesz pyskiem do innych za to ze Ci powiedzieli prawde, sofok chyba dobrze napisal haha ze co ma niby twoj ryj oceniac?! no przeciez to jakas katastrofalna pomylka...mysle ze jednak portal fotka.pl jest dla Ciebie odpowiednim portalem i lepiej juz tam zostan.Skoro juz wstawiles te zdjecia to moge je ocenic...raczej nie ma co oceniac, zwyczajnie mogles je zachowac u siebie na komputerze dla porownania za jakis czas jesli w ogole bedziesz systematycznie cwiczyl...bo wstawianie takich fotek tutaj to porazka jak dla mnie i mysle ze dla wielu innych ktorzy ciezko pracuja latami nad soba rownierz, jak juz chcesz cos wstawiac to najpierw osiagnij cokolwiek bo z tego co widac to dopiero zaczynasz przygode z silownia

m@bi
08-11-07, 23:31
heh nom załosny temat... z ta fotka.pl xD ale przejde obok tego ;q Do rzeczy ocenie fotki ktore wstawiłes... Nom fett fett za duzo jak dla mnie... zmiejsz kalorie ziomal w diecie ( o ile ja masz) zarzuc jakis spalacz i wio do przodu :) piOna rosnij

lovelas69
08-11-07, 23:55
no troche cialka jest ja bym na Twoim miejscu nic nie bral ze spalaczy bo tez po co... ??? Zarys miesni grzbietu jakis tam widac i troszke klatki piersiowej... lecz miesni takich jak bicpes wogole nie widze, barki, kaptury... nad wszystkim musisz ostro popracowac. Cwicz planem treningowym na mase tyle ze dieta musi byc z przewaga bialka a nie wegli... takze powodzenia kazdy od czegos zaczyna... a te wymiary co napisales moze za 1 rok osiagniesz.
Pozdro

Smug
09-11-07, 09:06
Tak zgadza się jestes tu nikim... ... Nie będziesz mi zabraniał się wypowiadać będę chciał to ocenie Twoją sylwetkę.

To tak zalany jesteś bardzo, widać to na klacie i bebechu , coś Cię lipo łapie, plecy jako tako, zacznij ćwiczyć martwego. Barki przychudawe, z łapką jest podobnie... Pokaż nogi? Zresztą pewnie i tak ich nie ćwiczysz...
Ułóż sobie plan na mase ( mięsniową), dobierz diete tylko nie dodawaj tych 500 kCal, rób aeroby i może coś z tego będzie do wakacji.

ps. gdzie masz kaptury??

lovelas69
09-11-07, 12:38
i jeszcze kolego mlecze pod nosem zgol... bo oblesnie to wyglada... pozdro

yanek902
09-11-07, 12:45
samo krytyka mowi za siebie

oSiŁeK_sNd
09-11-07, 13:04
smug jak nie wiesz gdzie ma kaptury to Ci powiem...w bluzach ma kaptury ^^

wara
09-11-07, 14:26
przepraszam za spam ale musze to napisac hahahahahah ale mam polewke sorki ale nie moge ze smiechu:]
wygladasz jak gumis z wciagnietym brzuchem haha no nie ludzie no za narcyzm sie szerzy..
co to profilu to zrobilem bierdonke jak przeczytalem twoje niby osiagi..
a co do jak napisal lovelas mlecza pod nosem to malo nie narobilem w gacie ogolnie plusem jest tych zdjec i ciebie drogi kolego ze poprawiles mi bardzo humor i pozdrawiam hahaha :}

pey
09-11-07, 15:01
Mi się wydaje że za wcześnie wyskoczył z tymi zdjęciami ale chyba od tego ten dział na forum żeby pokazywać jakieś tam etapy poprawy w wyglądzie.

Wpisz prawidłowe wymiary w profilu, bo to świadczy to tylko o tym, że wstydzisz się siebie samego, a przecież wiadomo że rzadkie są przypadki żeby ktoś w wieku 16 lat wyglądał jak kulturysta....