PDA

Zobacz pełną wersję : MassXXL + jaki Stack?! + co jeszcze?



oSiŁeK_sNd
07-11-07, 12:24
Witam, szykuje sie do cyklu, ostatni cykl byl to Kre-Alkalyn (1500mg kapsy) + MassXXL (w sumie 6,8kg bo poszla paczka 4,8kg i 2 kg) styknelo rowno na 1,5 miecha bo trening byl co drugi dzien.Od tamtego cyklu minelo 6 miesiecy, teraz jeszcze pare tygodni bede cwiczyl na sucho i chcialbym sprobowac ze stackiem.Pewne jest ze kupie MassXXL, podejrzewam ze na wszelki wypadek od razu kupie 6,8kg zeby potem nie biegac do sklepu a to i tak sie nie zmarnuje, pytanie tylko jaki stack kreatynowy wybrac, cena nie gra roli moze byc drogi, ma byc dobry a najlepiej rewelacyjny hehe dzialanie najlepiej potwierdzone osobistym doswiadczeniem.No czyli wychodzi nam Mass + Stack +....no wlasnie i co jeszcze moge kupic do tego,nie znam sie na tym jest tu pelno osob ktore napewno wiedza co dobrze kupic zeby np masa ktora zdobede na tym cyklu byla trwalsza, ze spadkami zawsze trzeba sie liczyc ale przeciez zawsze mozna je ograniczyc.Czekam na info.pozdro

Punisher
07-11-07, 19:02
Możesz spróbować 2x450g Cell Pumpa.
Polecam glutaminke, ale możesz kupić też bcaa.

oSiŁeK_sNd
08-11-07, 00:16
czyli 2x450g cell pump...a na ile to starczy?

moze po prostu zamiast staka sprobowac z czym innym, co bedzie lepsze, no chyba ze nie ma nic lepszego, moze sprobowac znowu z kre-alkalynem albo cos mocniejszego, nie wiem...licze na waszą pomoc, aha no i wolalbym jednak cos w kapsach bo i tak mam dosyc zabawy z tymi shake'ami

Punisher
08-11-07, 18:03
Starczy na jeden pełny cykl 7tygodni.
Ja tam nie jestem przekonany do KA dla mnie szkoda kasy...

Symu
08-11-07, 20:25
Ja też jakoś KA nie lubie, dla mnie działa jak mono. 2xCP, dawkowanie 2x dziennie 1 porcja i jest kozak cykl, dokup jeszcze witaminki.

tom
08-11-07, 20:47
udowodnione jest ze KA jest gorsze od mono jesli chodzi o konwersje do kreatyniny

DewoNN
08-11-07, 20:52
Jeli chodzi o dobry stacka kreatynowego to proponuje Horse power- dotad slyszalem o nim same pozytywne opnie ( podobno trzepie lepiej od xp). Sam wlasnie zbieram sie do cyklu na HP.
pozdro

oSiŁeK_sNd
08-11-07, 23:19
ten Cell Pump to jest Jabłczan Kreatyny z jakimis tam pierdolami jeszcze w skladzie tak ? Pamietajcie ze chodzi mi o sucha mase miesniowa a nie napuchnięcie na chwile, a co do tego Kre-Alkalynu to byl to z firmy EFX 120kaps 1500mg i generalnie cykl poszedl super, dodal mi troche sily bo mialem zastoj no i ogolnie to trwalo to wlasnie 1,5 miecha przytylem 7 kg tyle ze spadlo...bo cykl byl przed wakacjami, w wakacje (a wlasciwie 3,5 miesiaca) bylem za granica i cwiczylem 1-2 razy w tygodniu i to tak lekko a po wakacjach okazalo sie ze spadlo jakies 4 kg z tych 7 kg zdobytych bo wazylem 89kg a teraz jest 85kg...wiec ogolnie nie uwazam zebym wyrzucil pieniadze w bloto ale jarac sie nie ma czym bo to byl moj pierwszy cykl wiec moze dlatego tak dobrze to zadzialalo, czekam na rady, spieszcie sie hehehe bo juz sie doczekac nie moge jak postawie na puleczke te kolorowe wiaderka ^^ wiecie ta cala przyjemnosc zakupów itd haha a jak motywacja wzrosnie :]

Punisher
08-11-07, 23:31
CP to nie pomper, pójdzie Ci sucha masa, spaśc może zawsze po cyklu. Tak sobie myślę, że 2x450g by było za mało, byś musiał kupić 1x450g i 1x665g na twoją wagę. Radość zawsze jest na cyklu:p O ile są efekty, a to cenna nagroda.

oSiŁeK_sNd
08-11-07, 23:40
aa to mnie uspokoiles kolego hehe ^^ to chyba sie na to zdecyduje kupie tak jak mowisz a moge kupic nawet 2x650g, wazne zeby styknelo napewno, teraz mi tylko napisz z czym to sie je i jak, kiedy i ile zebym juz nie musial pozniej pytac, aha no to mamy juz MassXXL + CP iles tam + czy cos kupic do tego czy darowac sobie i odlozyc hajs na nastepny cykl
+
nie wiem kiedy gnidek wpadnie tutaj na moj temat, polecilem mu zeby wpadl na kosultacje ^^ w kazdym razie na priv polecil mi M-Stak'a, co sofok myslisz ?! poprosilem go o pomoc bo pamietam jak po wstawieniu zdjec sie wypowiadal, bo ktos go zapytal co jadl i wlasnie mowil tam ze zjadl juz chyba z 6 stakow hehe, dlatego pomyslalem ze to odpowiedni czlowiek zeby cos polecic

Punisher
09-11-07, 14:52
Cp nie trzeba w porcji łączyć z niczym. Jak masz tego gainerka to nim wiesz co robić. Jeżeli chcesz to możesz też tak zrobić, pojechać na tym CP, a po skończeniu cyklu wskoczyć na M-Staka.

oSiŁeK_sNd
09-11-07, 16:51
od razu po cyklu z CP zaczac tego m-staka czy odczekac ?? aha no to dobra konkretnie juz teraz, wezme 4,8kg + 2kg Mass'a + Cell Pump 1x450g +1x665g + 1 puszka M-staka, napisz mi w jakich ilosciach i jak to brac tego CP, tez cos podobnego do KA ze przed sniadaniem pol godziny potem przed lub po treningu?!
+
policzylem wszystko i wyszlo jakies 550zl licząc razem z tym m-stakiem na koniec, wiec tyle mniej wiecej ile zamierzalem wydac okolo 500, tylko mi napisz sofok jak to sie przyjmuje koniecznie w jakich ilosciach to sobie policze co i na ile starczy zeby juz miec pewnosc przed zakupami, bo jak cos to jutro smigne i kupie wszystko.Aha no i jest ten m-stak i m-stak2 na stronkach czytam ze podobno lepszy ale to tylko glupoty producenta wiec licze na wasze opinie

Punisher
09-11-07, 18:33
Jak kupisz CP 450 i 665 to starczy ci na około 6 tyg.
Jak kupisz 2x665 to starczy Ci na 7 tyg. Chodzi mi o takie dawkowanie co do twojej wagi, bo producent zaleca 10g, a ja wg moich obliczeń 14g. (dla wagi 85kg)
M-Staka od razu po tym. Nie wiem czy opłaca się kupować 2kg massa, ja bym wolał kupić więcej, ale wydatek jednorazowy jest większy, ale końcowo jest taniej.
Cp
rano na czczo
przed treningiem na czczo/8h później na czczo w dnt.
O suplach universala wkleiłem info tu na forum, wiec nie musisz daleko szukać jakby co:)

oSiŁeK_sNd
09-11-07, 18:57
sofok nie 2kg tylko 4,8 + jeszcze wiadro 2kg bo chce 6,8 bo tyle mi stykalo na 1,5 miecha rowniutko, sorry nie rozumiem tej twojej rozpiski hehe jakos dziwnie to napisales albo ja nie rozumiem przekazu



Cp
rano na czczo
przed treningiem na czczo/8h później na czczo w dnt.


wez to tak prosciej mi napisz hehe bez skrotow najlepiej haha

Symu
09-11-07, 19:06
Pewnie chodzi o:
dni treningowe:
1porcja na czczo, 1 porcja przed treningiem
dni nietreningowe:
1 porcja na czczo, 1 porcja 8 godzin później

Punisher
09-11-07, 19:09
Każda porcja wg producenta 10g CP, wg mnie na twoją wagę 15g
Dni treningowe
1porcja CP na czczo rano
1porcja CP na czczo 30min przed treningiem
Dni nietreningowe
1porcja CP na czczo rano
1porcja CP na czczo 8h po skonsumowaniu rannej porcji
Już jasne?

sofok nie 2kg tylko 4,8 + jeszcze wiadro 2kg bo chce 6,8 bo tyle mi stykalo na 1,5 miecha rowniutko
Wiem, a mi chodziło, żebyś kupił drugie opakowanie też 4,8kg :D Nie no jak chcesz, reszta by ci starczyła na M-Staka, chyba, że będziesz do tego chciał tylko białko lub jak wolisz.
Dodano:
No właśnie.

oSiŁeK_sNd
09-11-07, 20:56
aaa w sumie masz racje, tylko to zalezy czy sie jeszcze zdecyduje na tego m-staka, ale jak tak to kupie 2 razy 4,8. Juz wszystko rozumiem, nie zkminilem tego ze 8 godzin po porannej dawce.dzieki wielkie, jutro smigam na zakupy ^^

oSiŁeK_sNd
10-11-07, 15:35
no i caly cykl ulegl generalnej zmianie, zakupy wygladaja w ten sposob: zamiast gainera jest Matrix 5.0 Waniliowy 2,24kg + Nitrix 180tabs firmy BSN+ N.O.-Explode 820g rownierz tej samej firmy okazalo sie ze w sklepie spotkalem kolezke ktory tam pracuje, polecil mi taki zestaw, zobaczymy co bedzie, powiedzial ze zamiast tego cell pumpa lepiej wziasc wlasnie tego nitrixa z explodem

Punisher
10-11-07, 16:58
Heh, no jak chcesz...

oSiŁeK_sNd
10-11-07, 17:30
jak cos nie tak to mow ^^ najwyzej sie wymieni,bo tak napisales ze w sumie nie wiem czego sie spodziewac hehe, w sumie chetnie bym wyprobowal, czytalem opinie ludzi i sa calkiem dobre, zarowno tego bialka jak i exploda, o nitrixie nie czytalem ale cos poszperam, a to bialko podobno rewelacja

Punisher
10-11-07, 19:45
Nie wiem, czemu polecił Ci nitrixa z no-explodem. Na moje to się mija z celem branie dwóch boosterów w jednym cyklu. Ja na twoim miejscu bym wziął tego Cell Pumpa i jedynie po cyklu wziął boostera (albo w cyklu). Nie pęknij tylko:p
Białko to jest ok coś jak Pro Longatum, ale chyba tańsze. Ogólnie dobra firma BSN.

oSiŁeK_sNd
10-11-07, 19:51
zawsze moge cos odstawic na pozniej ^^ a kupic tego cell pumpa teraz, chociaz ten nitrix to nie jest taki zupelny booster, jako glowny skladnik podaja Etyl ester jabłczanu Kreatyny, a ten explode to taki przedtreningowy wspomagacz...no a jak ja bym sie znal tak jak ty to nie potrzebowalbym tyle pomocy :P a to moj 2 cykl wiec powoli sie ucze sam na sobie testując

Punisher
10-11-07, 20:13
No Dobre by było połączenie CP z boosterem, coprawda cp ma w sobie pomper, ale to nie jest zbyt dużo i niektórzy na to narzekają. Ale to nie produkt który musi mieć tego dużo, to produkt na początek przygody ze stakami.
Co do nitrixa bsn to etylowy ester jablczanu kreatyny to nie jest glowny jego skladnik. Gdyby to byl głowny jego składnik to by sie nie nazywał Nitrix :p
Ma w sobie troche tej kreatyny, ale to nie jest zbyt dużo. To typowy no-booster.
Pochlebiasz mi:p Człowiek uczy się całe życie. Ja tam tylko troche wiem..

oSiŁeK_sNd
10-11-07, 20:20
dobra dobra ty nie badz taki skromny tylko mow co mam kupic haha i jak to rozplanowac w czasie

Punisher
10-11-07, 20:25
No napisałem już chyba co myślę. Ja bym śmiało jechał na CP i jak chcesz to połączył to z nitrixem a no-explode zostawił na później.

oSiŁeK_sNd
10-11-07, 22:11
to kupie to cp w poniedzialek,a moge tego cp z tym bialkiem szamac co kupilem ??bo jak lepiej gainera to moge kupic tego mass'a jeszcze...i zeby nie bylo ze mam bogatych rodzicow, ciezko pracowalem cale wakacje za granica zeby mnie bylo stac na co tylko mam ochote hehe ^^ stad miedzy innymi moje spadki i utrata wagi o 4-5kg

Punisher
10-11-07, 22:50
W jednej porcji CP z białkiem odradzam. Czy lepiej gainer czy białko to zależy tylko od twojej diety.

oSiŁeK_sNd
10-11-07, 23:04
dobra troche namieszalem, sorry ze mi to musisz tak tlumaczyc jak chlop krowie na miedzy ^^ zostane przy tym bialku i kupie cp, zjem teraz cp + exploda bo exploda bede jadl tylko przed treningiem, w miedzy czasie miedzy posilkami bialeczko a potem po cyklu poprawie nitrixem i powinno byc dobrze

Punisher
10-11-07, 23:15
To jak teraz, bo No-E się bierze przed treningiem, CP też, ale w sumie CP też można po treningu..

oSiŁeK_sNd
10-11-07, 23:20
to moze zamiast cp + exploda wrzuce cp + nitrixa bo jego sie je miedzy posilkami 3 razy dziennie po 3 tabsy, a jak skoncze to zjem exploda, co ty na to

Punisher
10-11-07, 23:24
to moze zamiast cp + exploda wrzuce cp + nitrixa bo jego sie je miedzy posilkami 3 razy dziennie po 3 tabsy, a jak skoncze to zjem exploda, co ty na to

Ja bym śmiało jechał na CP i jak chcesz to połączył to z nitrixem a no-explode zostawił na później.
______________________________

oSiŁeK_sNd
10-11-07, 23:25
hehe ale motam ^^ porazka...dobra wszystko jasne.dzieki serdeczne i pozdro

Punisher
10-11-07, 23:26
Spoko :)

NIKOLIS 168
11-11-07, 22:47
ja bym wziął Cp + AAKG niezła pompa i siła ale to tylko moje stwierdzene rób co uważasz;)

Punisher
11-11-07, 22:53
A czytałeś cały temat?

Zamykam.
(otwarcie tylko na prośbę autora tematu)