PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta do oceny;)



kroko
07-11-07, 12:11
posiłek I
Płatki owsiane 100g
Mleko 1,5 % tłuszczu 300g
Rodzynki 50g
Orzechy włoskie 50g
Gainer 20% 50g
posiłek II
ryż brązowy 100g
kukurydza konserwowa 100g
groszek konserwowy 100g
owoc cytrusowy 100g
jogurt 150g
dwie kromki ciemnego chleba z serem żółtym
ser biały chudy 100g
posiłek III (przed treningiem)
pierś kurczaka 200g
ryż brązowy 100g
posiłek IV (po treningu)
wafle ryżowe 4 kromki
sałata, pomidor
chuda wędlina 100g
ryż biały 100g
posiłek V
2 jaja kurze
3, 4 marchewki
sałatka z tuńczykiem
jogurt 150g
posiłek VI
ser twarogowy chudy 225g
herbata zielona

kolega ma do tego jeszcze taki trening jak ponizej i rosnie a wy co o tym sądzicie?


Poniedziałek: klatka i triceps
Wtorek: Barki i bices
Sroda: wolne
Czwartek: klatka i triceps
Piątek: plecy i biceps
Sobota: wolne
Niedziela: wolne

kroko
07-11-07, 12:27
Chciałbym dodać ze jestem początkującym i chciałbym zacząc ćwiczyc. Kolega jakies 3 miesiące temu wygladał tak jak ja , moze był troszke wyższy : moj wzrost to ok 164cm (wiem niziutki jestem:P) waga rownież nie powala bo tylko 53 kg do tego filigranowa budowa ciała. Zalezy mi na przytyciu i zdobyciu masy miesniowej . Wiem ze dieta to podstawa ,lecz nie wiem czy bedzie mnie stac na takie poświecenie i nie wiem czy wyrobie z kasa ,bo jednak jest to dosyc kosztowne i co wiecej czasochłonne ,ale wiadomo cos za cos;)aa zapomniałem dodac ze mam 19 lat;) wzrost i budowe ciała odziedziczyłem niejako od rodzicow:o : oboje niscy i szczupli takze zostałem pokarany przez los:P jednak mam nadzieje ze da sie cos ze mnie jeszcze zrobic ;D Mam nadzieje ze jeszcze chociarz troszke urosnę takze jesli sa jakies ćwiczenia ktore mogą mi uniemożliwic dalszy wzrost prosze o napisanie jakie to bede sie starał unikac lub wykonywac z minimalnym obciazeniem.Chciałbym sie dowiedziec czy powyzsza dieta i trening pomógł by mi ,no chyba ze macie inne propozycje ,bardzo bym prosil o skomentowanie tej diety i treningu ewentualne poprawki i sugestie beda bardzo mile widziane;) ot cała moja historia teraz chciałbym dowiedziec sie czegos od was i licze na wasza pomoc.

duzen
07-11-07, 15:07
na I posilek za malo bialka. Wywal rodzynki a dodaj jajko.

Zreszta, w kazdym posilki jest niedobor bialka, zwieksze jego proporcje.

możesz sprobowac jakiegos gainera.

kroko
08-11-07, 21:40
nic nie piszecie rozumiem ze dieta + ten trening jest ok:>

PuaPAj
08-11-07, 21:44
Liczyles kalorie? Bo mi tu wyglada na sporo kalorii zeby nie wyszlo tak ze nie dasz rade tego wszystkiego wszamac:P

kAMool
08-11-07, 21:50
tez mi sie tak wydaje ze zamala ilosc bialka w diecie!:)

ubermas
09-11-07, 13:28
Sniadanie:
100 gram platkow owsianych
300 ml mleka 0,5 % tluszczu
25 gram rodzynek
2 jajka na twardo

II sniadanie:
150 gram chleba razowego
60 gram chudej szybki drobiowej
40 gram sera zoltego

Lunch/przedtreningowy
100 gram ryzu brazowego
piers z kurczaka

Potreningowy/Obiad
120 gram ryzu bialego
piers z kurczaka
warzywa gotowane (marchewka itp)

Kolacja
100 gram chleba razowego
3 jajka na twardo

Przed snem
Twarog chudy 200 gram
15 ml oliwy z oliwek

Ostatnie wegle 4 h przed spaniem. Jakby cie zalewalo to ogranicz wegle w kolacji, ale to nie wczesniej jak za 2 miesiace zobaczysz. Tamata dieta byla zenujaca. Pozdro

Nuru89
09-11-07, 21:50
Po treningu polecił bym ryż brązowy + mieszanka mięsna + sorowka z surowych warzyw + kefirek, a 15 minut po posilku chlapnac sobie gainerka :)

kroko
10-11-07, 17:04
spoko dzieki pisac jak macie jeszcze jakies uwagi;)

ubermas
11-11-07, 16:28
Nuru jak sie kurwa nie znasz to sie nie wypowiadaj

MaXior
11-11-07, 17:18
sli zaczynasz trening to ogólnorozwojowy powinnles zaczac robic;)na mase sie kazda ppartie cwiczy raz w tygodniu...diata jesli chodzi o koszta to sie mylisz...

kroko
11-11-07, 19:03
masz na mysli ze jest tania? mnie sie jednak wydaje ze troche sporo to wychodzi ;) tym bardziej ze nabiał strasznie w góre poszedł...

ubermas
11-11-07, 21:26
kroko ta dieta, ktora ci napisalem jest bardzo dobra, niestety jest dosc droga,ale taniej sie nie dalo. Pozdro