PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuję pomocy w treningu na siłę



lidao
06-11-07, 19:24
witam wszystkich użytkowników forum, chciałbym ćwiczyć swoją siłę :) Moja przygoda z siłownią zaczęła się pół roku temu (przerwa 3 miesiące) Do 01.11.2007 Obecnie wykonuję wszystkie ćwiczenia lecz chciałbym nabrać sił.

Wiek: 16 lat
Waga: 78 kg
Wzrost: 180 cm
Biceps: 34 cm
Klata: 100 cm

Prosiłbym kogoś o ułożenie mi planu na siłę, jakie ćwiczenia/kiedy.

Mam też problem z lewym bicepsem, prawie nie rośnie. Ćwicząc 7 kilogramowymi hantlami prawą ręką mogę powtórzyć ćwiczenie dużo razy, a lewą ręką nie dam rady więcej niż 20-25 powtórzeń. Prosiłbym o pomoc osoby które się na tym znają i nie będą pisać ,, ma 16 lat i nie wie jak ma ćwiczyć"

Z wyciskaniem na klatę też mam problem, po 3 miesięcznej przerwie przycisnąłem się 60 kg sztangą Tak więc muszę dopracować siłę abym mógł później wyrzeźbić co nieco :P

lidao
06-11-07, 19:39
Piszcie tutaj lub na gg nawet jeżeli jestem niedostępny :) zawsze odpisze ;p

tom
06-11-07, 22:52
25 powt?po co?
jest tyle gotowych treningow...

lidao
07-11-07, 17:36
Niestety nie znalazłem żadnego gotowego treningu na siłę

Roczek180
07-11-07, 17:47
25 powt to na zezbe, ja nie cwicze na sile bo nie mam takiej potrzeby ,ale wydaje mi sie ze robi sie jakies 4 serie ciezarem ktury nozesz podniesc max 3-4 razy ,wpisz w google 'trening na sile' i znajdziesz tylko po przerwie nie laduj odrazu takich obciazen pozdro

Seweryn11
07-11-07, 18:36
Weś ile jest treningów jak niema na siłe to poszukaj innego i zmieni a my poprawimy a nie wszyscy czekają na gotowca to trochę wku******* ale masz tu


PON.klata+tric
WTOR.bic+plecy+przed
CZWA.barki+kaptur
PIĄT.nogi+brzuch

Jak chcesz to poszukaj sobje ciwiczeni i tu napisz brzuch możesz robić co dzienie . A tu jest pare ciwiczeni www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=3733

dudixx90
07-11-07, 18:54
Jesli bedizesz mial jeszcze jakies pytania odezwij sie na gg pozdro cwicz i rosnij

yanek902
09-11-07, 12:40
pocwicz nad technika bo jak sie etraz nauczysz poprawnie wykonywac cwiczneia to ci zostanie juz na zawsze

Nuru89
09-11-07, 22:01
Walisz 4 serie ciezarek ktory jestes wstanie podnies max 8 razy ( najlepiej 6 ). Ganiasz na siłke najlepiej co 2 dzien i cwiczysz tylko duze partie miesni czyli np. jesli cwiczysz na plery robisz martwy ciag, pociaganie sztangi do brzucha, sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki w siadzie i tyle... Po treningu na sile i dobrym odzywianiu bedzie znaczny przyrost masy miesniowej, po jakims czasie mozesz pobawic sie w rzezbienie, wtedy dokladasz cwiczenia na mniejsze partie i robisz 5 seri po 15, 20 powtorzen. Masz siły jak koń i ładna rzeżbe po jakis 2 latach treningu :) pozdro

Nuru89
10-11-07, 21:51
A jeżeli jestes ryzykantem :) to mozesz robic 4, 5 serii ciezarem ktorym jestes w stanie wycisnac 2 lub max 3 razy. Ja tak robilem i mialem znaczny przyrost sily. Niestety nie na wszystkich to dziala, u niektorych zauwazylem skoki sily ( przykładowo podnosi 90 kg na ławeczce bez problemu a za tydzien nie moze wycisnac 80 ) a u innych nawet spadek sily...