PDA

Zobacz pełną wersję : Coraz większy waciuch



marcin001
06-11-07, 13:20
Elo! Mam problema a mianowicie zacząłem trening od początku września i kiedyś sobie siedzę bez koszulki i widzę że mam taki jebany waciuch!!! Robię masówkę mięśnie puchną ale nie chcę żeby też i brzuch(Gdyby to były mięśnie to co innego! Co mi radzicie? Nie robie w ogóle brzucha , i myślę że może by zaczął co jakie brzuszki to trochę by spadł? Czekam na waszą pomoc! Pozdro!

Punisher
06-11-07, 14:11
Za dużo tłuszczy lub węgli, lub spożywanie węgli na noc?

gangster
06-11-07, 15:02
Pewnie Twoja genetyka ma sklonnosci do tycia.Cwicz lepiej na ten brzuch i tak jak napisal sofok - nie jedz na noc weglowodanow.

marcin001
06-11-07, 15:12
no właśnie nie jem niedawno pisałem post o doradzenie jakie białko na noc więc na noc jadę z samym białkiem! Spróbuję robić jakieś brzuszki itp! dzięki wielkie za odp! Sogacze walą do was!

reman
06-11-07, 16:10
Jak robisz mase to robienie brzucha w niczym nie przeszkadza:)
Wrecz przeciwnie powinienes go robic a napewno beda efekty.

dudixx90
07-11-07, 19:04
dodaj do treningu brzuch to trzeba na pewno nie wolno zapominac o brzuchu przeciez to wazny miesien dorzuć sobie pare seri na brzuch a jak to nie pomoze to A6W daje rade tylko pracochlonna jest

marcin001
08-11-07, 15:38
próbowałem a6w ale tylko wytrwałem 5 dni bo aż rzygać się chciało po treningu ale spróbuje jeszcze raz

yanek902
09-11-07, 12:26
no wlasnie rob te a6w chyba ze zacznies masowac brzuch i robic jakies brzuszki na lawce skosnej glowa w dol z ciezarami na klatce piersiowej ja tak robie i nie nazekam lecz nie zalezy mi na super zezbie tylko na masie ;D

Dodarek
14-11-07, 00:06
Znam ten problem , też mam otłuszczony brzuch . Ja bym polecał A"6"W . Mi to pomoglo , tzn. brzuch stał się bardziej płaski i mocny . Sam fakt że mieśnie są mocniejsze powoduje że trzymają wszystko ładnie, nawet jak się niewiele tluszczu zpali. To taki pas który nas okala. A to że nie dałeś rady zrobić więcej niż 5 dni powinno dać ci do myślenia. Brzuch jest w opłakanym stanie i bierz się za niego szybko.
PS. Jeśli jesz dość dużo , to Weider na masę ci nie powinien zaszkodzic, przynajmniej ja tego za bardzo nie zauważyłem. Tylko na brzuchu , a przez to klatka sie zarysowała ładniej.