PDA

Zobacz pełną wersję : POmocC



baca
06-11-07, 13:10
witam jesli chodze na basen 3 razy w tgy 2 razy w tyg kickboxing 1 raz w tyg silownia to po polrocznych cw jakie efekty bedzie to moje foto http://e-kulturystyka.info/attachment.php?attachmentid=22&d=1183479848 trening wyglodal by tak Poniedzialek silownia 1raz wtorek sroda kickboxing cwartek basen sobota niedziela baasen i doradzacie kupic jakies suple lub cos? spalacz jakis dobry albo cos?

Robalo
06-11-07, 17:04
Dobra dieta działa cuda ale nie rozumiem chcesz się redukować czy na mase ćwiczyć?? A co do tej siłowni raz w tygodniu nie wiem czy to ma jakis sens. Moim zdaniem aeroby i dobra dietka to wszystko.

baca
06-11-07, 17:27
ale da mi to cos ten basen? po pol roku juz miesnie beda dobrze widoczne?

hans87
06-11-07, 17:58
oczywiście ze jak bedziesz chodził systematycznie na basen to będą efekty. Pływanie wyrabia sylwetke i poprawia wytrzymałość. Tylko nie można przesadzac z basenem 3 razy w tyg. 30-40 min plywania wystarczy. pozdro

baca
06-11-07, 19:38
no 3 razy w tyg po 45 min i jeszcze do tego basen w szkole taki lajtowy i jakbym cwiczyl systematycznie diete mial to po połrocznym czasie bym mogl osiognoc taka sylwetke? http://www.obcasy.pl/pic/mezczyzna.jpg

ReGsio
06-11-07, 19:40
Po opisie myślałem że to jakis kozak bedzie a tu klucha:D Nie jedz tyle czipsów i bedzie lepiej xD

dexter
06-11-07, 21:18
na taką sylwetke trzeba dużo więcej pracować...

reman
06-11-07, 22:43
nie przy takim treningu to jest niemozliwe;]]]
wez sie porzadnie za silke 3 razy w tygodniu+dobra dieta+ aeoroby i po jakims czaise moze uda CI sie osiagnac taki cel.
Z takiej sylwetki do tamtej sory za szczerosc jest niebo a ziemia wiec wez sie do roboty:)

baca
07-11-07, 07:18
to po polrocznym plywaniu jaki efekt bedzie miesnie beda juz chociaz zarysowane?

lovelas69
07-11-07, 11:18
powiem tak plywalem przez 3 lata... i wowczas miesni mi jakos nie rosly ani nic... poprostu wazylem o 18kg mniej niz teraz... moim zdaniem basen nie da Ci takich efektow jak silownia... i co to wogole za moda wklejac jakis gejow ze strony "obcasy" juz kiedys byl taki jeden na tym forum... ten kolo z tej strony nie wyglada jakos rewelacyjnie...

baca
07-11-07, 19:43
no ale jaki eefekt bedzie po pol roku? miesnie beda widoczne chociaz zarysy? i czy kupic jakis spalacz

Cielu7
07-11-07, 22:30
no mowia ci a zreszta skad maja to wiedziec jaka masz genetyke ale jezelu chcesz miesnie to musisz chodzic na silownie 3 razyw tyg

ubermas
07-11-07, 23:40
Baca z tego co pamietam to ty dokladnie o to samo pytales przed wakacjami, ba wstawiles teraz nawet to samo zdjecie co wtedy. Widac chlopoczku, ze nie masz zapalu, wiec moze daj sobie spokoj. A skoro pytasz to ci powiem, ze efektow po pol roku to prawie nie ma wcale...

oSiŁeK_sNd
08-11-07, 00:33
prawda haha tez pamietam to zdjecie, moze on jest gejem i mu sie ten chlopak ze zdjecia bardzo podoba skoro przez tyle czasu nie zgubil tego zdjecia...ale nie przesądzam hahaha, ja w ogole myslalem ze to ktos napisal w starym temacie i go odswierzyl a tu nowy temat tylko ta sama akcja...dosyc zalosne

Chesterxxxxx
02-12-07, 03:49
Dobra Dieta, Dobry Trening i HMB chyba najlepiej, plywajac 3 razy w Tyg. spalisz tluszcz i po pol roku powinny byc efekty, jednak nikt z tego Forum nie jest JASNOWIDZEM wiec po prostu cwicz min. 2 razy w tygodniu na silce a basen 3 razy w Tygodniu...Bede Szczery Fota jest Tragiczna, Nie Wiem czy Zdobylbym sie na taka odwage jak Ty i wstawil taka fote na Forum, przynajmniej za to Graty

Mankei
02-12-07, 10:55
moja rada?;>
siłka i ostre ćwiczenia, ewentualnie jak ktoś już wyżej pisał jakieś HMB do pomocy xD
bo po basenie i jednym dniu na siłce to raczej nie widzę żadnych efektów, ani po pół ani po całym roku (no chyba, że zgubisz pare kg)
pozdrawiam ;)

oSiŁeK_sNd
02-12-07, 13:32
nie odpisujcie mu, to kretyn, od połtora roku pyta o to samo i nic nie robi, mysli ze od uzyskania odpowiedzi na swoje zalosne pytania stanie sie wielki...radar juz dawno powinien ten temat zamknac, takich samych identycznych tematow jest juz 3, mniej wiecej co kilka miesiecy...robi sobie jaja i tyle, albo naprawde jest jakis zacofany ?!

Mankei
02-12-07, 15:09
nie odpisujcie mu, to kretyn, od połtora roku pyta o to samo i nic nie robi, mysli ze od uzyskania odpowiedzi na swoje zalosne pytania stanie sie wielki...radar juz dawno powinien ten temat zamknac, takich samych identycznych tematow jest juz 3, mniej wiecej co kilka miesiecy...robi sobie jaja i tyle, albo naprawde jest jakis zacofany ?!


no mi też się właśnie wydawało, że podobny temat już był .. ale myślałem, że to poprostu ten sam ale odświeżony ... jeśli tak jest to mój poprzednik ma racje trzeba go poprostu zamknać (chodzi mi o temat rzecz jasna )

Kakashi
02-12-07, 21:44
koniec tematu!! zamykam