PDA

Zobacz pełną wersję : Zaczynam



konieczko
05-11-07, 17:50
witam
jestem poczatkujacym, chcialbym jak najszybciej zrzucic mase, waze troche ponad 100kg, a dopiero pozniej wyrzezbic cialo. od czego mam zaczac? dieta i czy moge zaczac cwiczyc? mysle nad kupnem laweczki do brzuszkow.
czekam na pomoc
z gory dziekuje

ZielonGSM
05-11-07, 17:58
1.Dieta nisko węglowodanowa
2. Aeroby
3. Bieganie chociaż po 25 minut dziennie
4. Możesz kupić do tego TSE(Olimpu)

konieczko
05-11-07, 18:16
chyba sie wybiore do dietetyka zeby dal mi jakas diete
bo zeby bylo widac efekt cwiczen to musze chyba schudnac

Seweryn11
05-11-07, 19:54
nom wybież się jeździj rowerkiem biegaj i ciwicz na siłowni

tom
05-11-07, 21:56
dieta z - bilansem kcal., trening na silowni a po nim aeroby, zadnych spalaczy nie kupuj jak narazie
cwiczenia na brzuch np. a6w , abs itp poszukaj sa napewno na forum a laweczka nie koniecznie bedzie potrzebna

Prezydent_1c
05-11-07, 23:19
Nikt nie zauważył błędu więc jak poprawiam... Nie biegaj jeżeli masz duża nadwage bo tylko sobie stawy popsujesz. Zacznij biegać wtedy jak już zrzucisz troche fatu. Narazie tylko rowerek i basen.

Robalo
06-11-07, 17:55
I pamiętaj żeby nie przesadzać lepiej powoli i zdrowo tzn. na dłużej bo zrzucić wage to jeszcze nic ale ją potem utrzymać to już jest problem. Kup sobie rowerek stacjonarny ubierz sie w grube ubrania ale takie ,które nie blokuja mocno ruchu i zapier.. ale z głową :P żebyś na drugi dzień był wstanie przejechać wiecej niż poprzednio.

Deathbreaker
13-11-07, 07:12
witam
jestem poczatkujacym, chcialbym jak najszybciej zrzucic mase, waze troche ponad 100kg, a dopiero pozniej wyrzezbic cialo. od czego mam zaczac? dieta i czy moge zaczac cwiczyc? mysle nad kupnem laweczki do brzuszkow.
czekam na pomoc
z gory dziekuje
No więc kupić trzeba jakis spalacz tłuszczu , do tego aeroby tak z 30 minut dziennie i ogłolnie duzo ruchu.Jeśli chodzi o jedzenie to dietka niskowęglowodanowa.

MaXior
13-11-07, 12:12
widze sam nie wiesz czego chcesz czy najpierw mase...czy spalic tłuszcz...