PDA

Zobacz pełną wersję : Bicepsy/Tricepsy



exile
21-05-06, 18:52
Witam !!
Mam male pytanko odnosnie planu treningowego. Mam juz go ładnie złożonego ale ciągle mam jeden problem. Chodzi mi o to czy wg. was lepiej łączyć Klate z tricepsem czy bicepsem / podobnie plecy z bicepsem czy tricepsem. Do tej pory mialem klata+triceps / plecy+biceps. Wiem ze klata obciaza trica podobnie plecy bica wiec czy warto je w ten dzien jeszcze bardziej 'docwiczyc' czy lepiej dac klata+bic / plecy+tric. Domyslam sie ze juz taki post gdzies byl ale nie mam zbytni czasu za czytanie calego forum :P wiec bylbym wdzieczny za odpowiedz, przynajmniej za powiedzenie co polecacie.

Biku
21-05-06, 19:16
Moin zdaniem klata + triceps to dobre połączenie, sam takie stosowałem .ale w życi nie zrobiłbym bicha i pleców razem. nie masz innego wolnego dnia?

exile
21-05-06, 19:30
wlasciwie to mam trening rozlozony na 3 dni:
PON: - klata/tric
Sr: - Plecy/bic
PT: - braki/nogi/naramienne

moje pytanie dotyczy głownie tego czy zostawic PON i SR tak czy zamienic bic z tricem w tych dwoch dniach ??

Biku
21-05-06, 19:43
Jak tak to bym zostawił ale rób narpiew bicho potem plecy. Lepszy efekt na rękach bedziesz miał

degustator
21-05-06, 20:27
no ja w pon cwicze kalte wt bic tric w czartek kalta i piatek bic barki przedramie

krzychuool
21-05-06, 21:56
ja mam takie polaczenia:
wtorek: bic + przedramienne + klata
czwartek: plecy + tric
sobota: nogi + bary
:lol:

Calmer
21-05-06, 22:45
Poniedziałek: klatka + triceps
Środa: plecy + przed ramie
Piątek: barki + biceps
Sobota: nogi + przedramie

teraz silka tylko 3 razy w tygodniu więc: :arrow:
Poniedziałek: klatka + triceps
Środa: plecy + przed ramie + nogi
Piątek: barki + biceps

Jose
22-05-06, 00:38
PT: - braki/nogi/naramiennea wiesz o tym ze barki to sa wlasnie miesnie naramienne? :mrgreen:

no ja w pon cwicze kalte wt bic tric w czartek kalta i piatek bic barki przedramietragiczny rozklad partii jak juz tak cwiczysz to choc go innym nie polecaj..

ja mam takie polaczenia:
wtorek: bic + przedramienne + klata
czwartek: plecy + tric
sobota: nogi + barymoim zdaniem takie bedzie najodpowiednijesz wlasnie... tyle ze Ty sobie dni pozmieniaj tak jak Ci pasuja a wiec w pon,srode i piatek i bedzie ok ;)

sławo
22-05-06, 12:59
nie ćwiczy się małych parti pierwszych a potem dużych
: bic + przedramienne + klata
a co do połączeń bic tric to oba są dobre tylko w miarę stażu będzie lepiej jak się robi klata bic plecy tric

Wielki Be
22-05-06, 14:47
najlepiej zmieniać te połączenia pamiętać o tym że najpierw wykonuje się duże partie mięśni

gangster
22-05-06, 15:38
Lubie pompe bica z tricepsem,od 2 lat tak cwicze.

krzychuool
22-05-06, 17:07
jesli chodzi o mnie to ja z polaczeniem Bic + przedramie + klata
i to wyglada nastepujaco :
I stacja: klata: wyciskanie na lawce poziomej ;bic hantelkami stojac stylem mlotkowym i sztanga na bica
II stacja:klata: wyciskanie na skośnej ;bic: siedzac zginanie ramion
III stacja: Klata: rozpietki; bic: w waskim uchwycie stanga i na przedramienne jakies cwiczenie sobie wybiore i je lece :smile: moze byc?

ps: wszystkie cwiczenie to 12,10,8 powtorzen! i pozniej nastepna stacja :lol: