PDA

Zobacz pełną wersję : Co po "PRZERWIE" ?? HMB + BCAA



WuQ
03-11-07, 17:30
Witam. Mam 18lat i mam ok 183cm wzrostu. Ćwiczę już jakieś 6-7miesięcy. Jak zaczynałem ważyłem 65kg brałem na klate 50kg :/. po tych 6 miesiącach ważyłem 73kg i brałem 83 na klate. Na początku brałem Aminokwasy Olimp BCAA (300tab.) i Jabłczan też z olimpu (360tab.). Potem zjadłem jeszcze ze 2kg MassXXL. Byłem zadowolony z osiągniętych wyników.

Problem jest taki. Przez ostatnie 2 miesiące byłem na siłowni może 6 razy (brak czasu). Na wyglądzie spadłem i na klate tylko 77kg. Chciałbym szybko wrócić do formy. Jakie odżywki mi polecicie? Myślałem nad Aminokwasami i HMB. Chciałbym się zmieścić w 150zł.

Chyba że jakiś cykl z koksami ale jednak chciałbym zachować tą "naturalność".

GG: 877704

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Hellmut89
03-11-07, 17:40
Ja bym ci radził nie brac od razu odżywek, pocwicz trochę bez supli a na pewno zobaczysz efekty i po jakimś czasie wrócisz do formy. Oczywiście jak bedziesz miał dobrą diete i trening. O koksach to nawet nie wspominam bo dla mnie koks to gówno. Takie jest moje zdanie na ten temat.

pozdro.

WuQ
03-11-07, 17:46
Znaczy teraz chodzę regularnie jakieś 2 tygodnie ale mam 0 motywacji... W ogóle nie mam siły i kondycji. Jak brałem aminokwasy to wykonywałem dużo powtórzeń i sie tak szybko nie męczyłem ćwiczyłem po 1,5h dziennie 5-6 razy w tygodniu a teraz to godzinę co 2 dni bo więcej nie dam rady. A chce dostać takiego KOPA jak kiedyś i znowu wziąć sie ostro za siłkę.

Punisher
03-11-07, 17:59
No widzisz, teraz pomyśl sobie dlaczego tak spadłeś. Wziąłeś za szybko suplementy niewykorzystując swojego naturalnego potencjału i teraz będzie ci trudniej. Powinieneś poćwiczyć na sucho jakiś czas, żebyś nie kojarzył siłowni tylko z odżywkami...

Hellmut89
03-11-07, 17:59
Może dlatego że sie przetrenowałes? Po pierwsze za dużo trenujesz. Cwicz maksimum 4 razy w tygodniu od 45 do 70 min, poczytaj troche inf. o treningu oraz odżywianiu i nawet nie myśl że jakbyś sobie kupił jakieś aminokwasy czy białko to od razu bedziesz sadził na siłce ile wlezie. Odżywki owszem pomagają ale przy diecie i treningu lecz są to tylko uzupełniacze i nie pokladaj w nich całej nadzieji.

WuQ
03-11-07, 19:02
A jakaś odżywka białkowa np. jakaś ostrowia albo MegaMass? Myśle że coś białkowego dobrze by było brać albo jakiś GAINER

duzen
04-11-07, 12:47
Tak jak Ci napisali wyżej. Poćwicz na sucho bo branie supli na samym początku spowoduje to że po pewnym czasie się zatniesz i koniec. Możesz ew. jakieś aminokwasy na początek żeby uniknąć katabolizmu po treningu. a może zmień trening i ćwicz z jakimś kumplem który Cie zmotywuje skoro sam ćwiczysz bo musisz. Pozdro

dudixx90
08-11-07, 10:40
zdecydowanie za duzo terenujesz narazie szkoda brac suple pocwicz troche a napewno wrocisz do formy , moim zdaniem branie odzywek odrazu jest bezsensowne bedzie cwiczylo ci sie moze i lepiej ale w pewnym czasie sie zatniesz i nie bedziesz mogl osiagnac nic wiecej a przeciez nei siegniesz po koks (Gowno)