PDA

Zobacz pełną wersję : Redukcja tłuszczu - trening+termo ?



chrispemf
03-11-07, 13:15
Witam,

mam taki przypadek, może mi doradzicie..

188cm/90kg - zacząłem trening redukcyjny w następujący sposób (cel 80-82kg + poprawa wizualna sylwetki).

Przez to że jestem głównie otłuszczony na pasie (brzuch+boki) i na klatce najlapiej robić mi mają treningi areobowe. U mnie treningi areobowe to 45min pływania na basenie 3xtyg (śr 50 basenów czego 35 mocną żabką i 15 innymi stylami- np. 5 kraul+10delfin) + 1 piłka nożna na hali 1,5h.

Do treningu stosuję termogenik (thyrotherm) używając go codziennie (nawet w dniach bez treningu) po jednym rano i w fazie przedpołudniowej. Dodatkowo stosuję L-Karnitynę codziennie po 10ml (w płynie) najczęściej przed treningiem.
Dodam, że na basen chodzę zazwyczaj w okolicy godz 20.

Doradźcie proszę:
1. czy taki trening może przynieść oczekiwane rezulataty (a jeśli nie to co w nim zmienić lub dodać?)
2. czy dobrze stosuję wspomagacze ?
3. czy radzilibyście jeszcze coś dokupić i używać ?
4. jaka dieta jest do tego wskazana ?

Wszelkie rady są bardzo wskazane :)

Pozdro! Wszysktim upragnionych wyników!

vlk
04-11-07, 10:08
1. Hmm pływanie a odchudzanie tu nie ma zadnego doswiadczenia. Napisz jak Ci poszlo to bedziemy wiedziec:)
2. thyro pierwsza dawka 30 przed posilkiem, 2 dawka ok 30 minut przed treningiem, ale jak masz o 20 to ja bym lykal tak ok. 17-18. 2 tabsy thyroi to nie zamalo? Czujesz cos? Bo jesli nie to mozna nieco zwiekszyc dawke, ale to deliktana kwestia bo kazdy inaczej reaguje na suple.
3. nie
4. wysokobialkowa. obcinasz wegle, pamietasz o bialku, czestych posilkach i pij duzo wody NIEGAZOWNEJ

Nuru89
04-11-07, 10:38
Ja kiedy rzezbie tez łykam thyrotherm przez miesiac, aby widziec zadowalajace efekty łykam 3 rano na czczo przed treningiem areobowym i 3 razem z L-karnityna przed treningiem siłowym. Wtedy widze efekt...

chrispemf
04-11-07, 12:27
1. Ja też nie wiem jak pływanie wpłynie. Na razie drugi tydzień (6 treningów) 1 kg mniej, wiec może to jakoś pomoże :)
2. Racja, że chyba lepiej przed treningiem, pytanie tylko czy w dni w ktore nie cwiczę też mam łykać ? (2 tabsy na razie mnie jeszcze trzymaja na treningu)
4. O dietce to muszę pamietać bo na razie łamię się trochę

Dzięki za podpowiedzi i proszę o więcej! :)

Milej niedzieli!
chrispemf

duzen
04-11-07, 12:42
Wg mnie powinieneś dołożyć kilka treningów obwodowych na siłowni. Jeżeli nie masz problemów z serduchem i masz już jakaś tam kondycję, zrób trening interwałowy a efekty zrobisz szybko.

Do tego dieta Low Carbo i dobry odpoczynek. Dodaj jeszcze białko i bcaa jako antykataboliki bo chyba nie chcesz spalić tłuszczu i mięśni przy okazji ? :P

chrispemf
04-11-07, 13:38
Duzen,

jak widzisz taki trening obwodowy ? Miałbyś pomysł na przykładowy rozpis tygodniowy z uwzględnieniem basenu ?

Kondyche mam spoko, serducho tez :)

Dzięki za pomoc!

duzen
04-11-07, 21:55
Np jak lubisz trening przebywać poza domem :) np na dworze polecam trening kwietniowego Men's Healtha - str 104. Jeżeli nie, poszukaj na forum. Jest kilkanaście treningow obwodowych, na pewno znajdziesz do dla siebie. Pozdro