PDA

Zobacz pełn± wersję : Pomysł na rozreklamowanie forum



marcinczwa
21-05-06, 10:33
Witam,
chcialibysmy rozreklamowac forum. Z tego pomodu mamy do Was prośbę abyście napisali(wymyślili) jakis ciekawy sposob na rozreklamowanie forum

Wielki Be
22-05-06, 14:44
jakoś nie przychodzi mi nic ciekawego do głowy, może wymiana banerami z jakimś znanym forum czy coś ? albo reklama w kifie :mrgreen:

tomek.
22-05-06, 16:09
albo reklama w kifie :mrgreen:

:mrgreen:

krzychuool
22-05-06, 16:59
a moze na blogach umiescic baner, jak ktos ma jakis blog to moze dac :wink:

gltron
22-05-06, 17:30
ja w opsie gg mam link do forum i kilka osób juz tutaj trafiło :razz:

Raskus
23-05-06, 14:00
Nie lepiej, aby było pisać tutaj takie propozycje przed konkursem o promowaniu forum? :???:

marcinczwa
23-05-06, 15:07
Nie lepiej, aby było pisać tutaj takie propozycje przed konkursem o promowaniu forum? :???:
nie rozumiem

degustator
23-05-06, 15:16
amm forum warezowe jest na nim ok 800 osob wiec dam wasza reklame. tylko ze teraz jhest przebudowa

marcinczwa
23-05-06, 15:21
degustator, ok

pakernia.pl
23-05-06, 16:21
u mnie macie linka ;D stąd taki ładny PR :twisted:

degustator
23-05-06, 20:20
co ladne?? :D

tomek.
24-05-06, 15:32
PageRank

jak by było 5 to by super było :mrgreen:

ale i tak w wyszukiwarce jeszcze cienko stoimy :razz:

pakernia.pl
24-05-06, 15:39
pomału, pomału... uważam, że jest bardzo dobrze jak na młode forum, zresztą często odsyłam klientów po porady tutaj i widzę, że się rejestrują, a to dobry znak :mrgreen:
Tak trzymać chłopaki!

jondeca
24-05-06, 20:00
ja tez chciałem umiescic link na obydwuch stronach ale pisałem do admina i nie ospisał:(

marcinczwa
24-05-06, 20:02
ja tez chciałem umiescic link na obydwuch stronach ale pisałem do admina i nie ospisał:( na jakich stronach chciales umiescic?

jondeca
24-05-06, 20:54
www.koksy.eu.
www.koksownia.za.pl
eu jest ciagle pozycjonowana {nie wiem czy nie za szybko bo dzisiaj z googla znikneła}

marcinczwa
24-05-06, 20:56
aha, ok
mozecie umieszczac nasz banner reklamowy, który znajduje sie pod adresem: http://e-kulturystyka.info/banner400x50.gif

jondeca
24-05-06, 21:05
ok przy nastepnej aktualizacji stronki(jak bede dodawał foty za jakis tydzien dodam baner na głównej stronie:)

sylwka
25-05-06, 21:56
Wzielam linka do forum do swojego bloga :) mam nadzieje ze choc troche pomoge w reklamowaniu forum ;) pozdro!

marcinczwa
06-07-06, 17:24
odświeżam temat

ps. jezeli ktos ma swoje(lub znajomi mają) strony www/blogi/fora itd i moze umiescic nasz banner reklamowy lub link to bardzo proszę:
adres bannera: http://e-kulturystyka.info/banner400x50.gif

jezeli ktos nie wie jak wstawic banner prosze o kontakt na PW/gg

forever
24-07-06, 23:12
Witam,
chętnie wymienie się banerem, jak co zapraszam na PW

Pozdrawiam

tomek.
25-07-06, 12:11
nie przejdzie na twojej stronie jest link do konkurencyjnego forum....

forever
25-07-06, 12:14
no ok, ale jak chcecie, odwiedzający zawsze może wybrac ;)

mass1988
15-08-06, 00:27
Dobrych żeczy nie trzeba reklamowac

NA forum codziennie sie rejestruje kilka osób wiec jest dobrze

pey
04-10-06, 13:32
moja propozycja
niech każdy z używkowników pododaje linki w darmowych katalogach stron internetowych, pododaje również aliasy które musi utworzyć moderator lub administrator i wtedy zwiększy sie PageRank strony! Pomoże to forum znależć się na pierwszyfch miajscach w wyszukiwarkach internetowych! Podstawą są odpowiednie słowa kluczowe np. forum, forum kulturystyczne, siłownia itp..... co Wy na to?

marcinczwa
04-10-06, 13:37
dodawałem kiedyś do katalogów i w ok 600-700 katalogach strona już jest
PR strony wynosi 4 :) mam nadzieje ze bedzie dajel tyle wynosił po aktualizacji PR przez google

jezeli ktoś ma czas i ochotę może dodawać nie mam nic przeciwko:) im więcej linków naszego forum tym lepiej :mrgreen:

KoSy
29-10-06, 20:11
Z tymi katalogami to świetny pomysł.
Umieszczanie i wklejanie na swoich bannerach, blogach oraz stronach to rewelacja!!!
Moim zdaniem trzeba przyjąć taktykę wszystko i wszędzie... tzn. przesyłać, wysyłać, przyklejać, kopiować itd. informacje o Forum kulturystycznym. Dzięki takiemu działaniu sukces pod względem wzrostu liczby użytkowników odniosły strony np: grono. czy boom.
Jestem dobrej myśli. Juz na tym zacznę pracować :lol:

tomek.
29-10-06, 20:15
Z tymi katalogami to świetny pomysł.
Umieszczanie i wklejanie na swoich bannerach, blogach oraz stronach to rewelacja!!!
Moim zdaniem trzeba przyjąć taktykę wszystko i wszędzie... tzn. przesyłać, wysyłać, przyklejać, kopiować itd. informacje o Forum kulturystycznym. Dzięki takiemu działaniu sukces pod względem wzrostu liczby użytkowników odniosły strony np: grono. czy boom.
Jestem dobrej myśli. Juz na tym zacznę pracować :lol:

my swoich storn blogów nie mamy więc tez nie ma gdzie umiescić
nie wiem czy te katalogi cos duzo dawaja, może jedynie że lepiej w wyszukiwarkach jesteśmy :)
rozwiń dokładnie to wszystko i wszędzie...
grono nie wiem czy miało jakąs akcje promocyjna (moze na nia nie trafiłem) tego drugiego to nawet nie znam
rewelacyjny pomysł to reklama tv radio wielkie portale internetowe, ale wielki minus to koszta niestety heh

KoSy
29-10-06, 20:37
No sam to napisałeś, ja tego nawet tematu „wielkich „ nie zaczynam. Brak władzy.
A reklamy firm produkujących odżywki, odzież sportową itd.. one również maja strony internetowe. Nie tych czołowych koncernów lecz, powoli małych .Polskich producentów. (Wymiana linków, jako Admin spróbuj zapytać a na pewno nie zaszkodzi). Na to wszystko trzeba czasu oraz cierpliwości.
Od samego początku trzeba dbać o wizerunek nawet gdzie reklamy (czytać linki zostaną umieszczone)
Prosty sposób: dla przykładu niech każdy z forum kulturystyka(jeśli to możliwe) zrobi podpis przy swoim e-mailu. ( adres i ciekawy 1 zdaniowy opis forum ) Wiadomości wysyłamy minimum dziennie 10 – sami znajdą się zainteresowani. Dalej policz sam.

marcinczwa
23-01-07, 17:47
od¶wieżam temat :twisted: