PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja na nowy dział



Hellmut89
02-11-07, 20:49
Moja propozycja na nowy dział w którym można by zamieszczac informacje o nowych produktach, suplementach pojawiających się na rynku (a jest ich dużo), nowych sklepach w necie, nowych liniach produktów itp.
Można by go nazwac np. Nowości na rynku.

To jest tylko moja propozycja, wedlug mnie taki dział by się na tym forum przydał.

marcinczwa
02-11-07, 21:23
dział to za dużo
wystarczy post w dziale supli i tam będzie ewentualnie takie info

Seweryn11
03-11-07, 14:27
Ja tam bym zaproponował może dział o grach komputerowych

moro
03-11-07, 14:56
Grach komputerowych...
To jest chyba (?) forum kulturystyczne ;)

Yoshi
04-11-07, 11:38
o grach to sobie mozna pogadać w HydeParku :)

rafalkomando
04-11-07, 17:58
ale bez spamu w hyderparku prosze bo mod czuwa :D

pey
08-11-07, 13:30
Ja proponuje dział lub post - cokolwiek , gdzie będą kierowane tematy tj: "pomocy, boli mnie ręka, chce już iść na siłownie" - to zdaża się już za często! Albo bany dla takich albo mniej drastycznie - ostrzeżenia na PW... Jeśli nie chcemy aby "nasze" forum opanowali ludzie w przedziale wiekowym 13 - 17 to trzeba coś robić. Dojdzie do tego że moderatorzy już nie będą odpisywali i będzie kupe tematów bez odp, co źle świadczy o forum gdy ktoś na nie wejdzie, ale jak tu odpisywac skoro sa takie denne pytania?!

Dla formalności - ludzie w takim wieku niech piszą, ale z sensem!!!

Seweryn11
08-11-07, 15:30
Święta racja już zaczyna wkurw*** tematy jak ciwiczyć itp. bo się powtarzają już apelowałem o jakiś rozwiązanie lecz ani ja ani nikt niewpadł na odpowiednie rozwiązanie

Punisher
08-11-07, 17:57
Albo bany dla takich albo mniej drastycznie - ostrzeżenia na PW...
Można dać ostrzeżenie werbalne w opcjach - nie daje punktów.

KamilosZMC
14-01-08, 21:59
Nie wiem czy to dobry pomysł ale może by sie cieszył chociaż maluśką popularnośćią...Chodzi o dział typu ,,Własna siłka". W tym dziale można by umieszcać info o tym jak np. zrobić rowerek, z jakiego typu metalowej rury zrobic sztange...hantle... gdzie zdobyć na to wszystko materiały i mniej wiecej ile to by kosztowało, jakieś wzory na ławeczki, jak zrobić wyciąg... hmm coś w tym stylu..

marcinczwa
14-01-08, 23:19
juz była dyskusja na ten temat, poszukaj

nie ma takiej potrzeby aby tworzyć taki dział

KamilosZMC
14-01-08, 23:41
aa to spoko i sory ale nowy jestem i jeszcze niezbyt sie obczajam co gdzie i jak na tym forum. Pozdroo Koksy:)

milo90
23-02-08, 16:12
panowie a co powiecie na nowy dział pt fitnes??? coraz wiecej osób pyta sie o biegi i takie tam, no i wiecej dziewczyn by nas odwiedzało:)

marcinczwa
23-02-08, 16:24
jest dział Wellness (http://e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=17)

Punisher
23-02-08, 16:54
To zmień nazwę na Fitness:) Będzie bardziej dostępne. Rozleklamować by można było...

marcinczwa
23-02-08, 17:45
kiedyś ten dział istniał pod nazwą Fitness, nazwa została zmieniona na Wellness (http://e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=17) . Jak chcecie to mogę znowu zmienić na Fitness

Punisher
23-02-08, 18:39
Zobacz, że dział Wellness(czyli dobre samopoczucie) jest używany przez kobiety. Ostatnio Fitness jest coraz bardziej modny, tak myślę, żeby w garść by wziąć ten dział, zrobić trochę szumu wokół tego i zrobić typowy dział dla kobiet.
Co wy na to? :)

milo90
23-02-08, 19:46
no dobrze ale faceci tez uprawiaja fitnes, jezeli zrobicie dział typowy dla babek to musicie jeszcze zrobić taki ogólny o fitnesie...

Rynju
23-02-08, 22:48
w tym fitnesie bedzie pewnie pelno tematow o ulozeniediety i "chce schudnac" hehe moge juz sobie skopiowac tam tekst z linkiem do jednego z tematow gdzie sie o tym wypowiedzialem i wklejac za kazdym razem

Kaczybielawa123
28-02-08, 22:00
Ja mam pomysl na zrobienie tematu pod tytulem kupie sprzedam... bo jest jeden post ale bardzo malo osob wie ze cos taskiego istnieje... Mysle ze by bylo dobre cos takiego...
podzielic jakos na gropy (takie forumowe allegro)
co o tym myslicie??

marcinczwa
28-02-08, 22:01
zły pomysł

vinq
28-02-08, 23:01
no nie ma potrzeby robic z tego nowego dzialu ;| pomysl do du.. :D

HuGsoN
02-03-08, 18:01
no dobrze ale faceci tez uprawiaja fitnes, jezeli zrobicie dział typowy dla babek to musicie jeszcze zrobić taki ogólny o fitnesie...

Dokładnie ja lubie fitness xD Rowerki, orbitreki itd...:)

rafalkomando
04-03-08, 17:20
mozna zrobic ja jestem jak najbardziej za ,kobiety tez odiwedzaja forum z teog co mi wiadomo