PDA

Zobacz pe³n± wersjê : UWAGA na Thermal-Pro i Meizitang!!!



vlk
19-05-06, 23:49
thermal pro jest u nas zakazany chyba z powodu podwyższenia ciśnienia a nie dlatego że ktoś sie tym zatruł
Chyba raczej dlatego ze zawiera efedryne. :neutral: :roll:

s³awo
20-05-06, 09:36
Chyba raczej dlatego ze zawiera efedryne. :neutral: :roll:
no i właśnie przez to podwyższa ciśnienie :roll:

vlk
20-05-06, 19:15
Chyba raczej dlatego ze zawiera efedryne. :neutral: :roll:
no i właśnie przez to podwyższa ciśnienie :roll:
Kawa tez podnosi cisnienie, ale nie jest na liscie srodkow zakazanych obok amfetaminy i innych swinstw.;)

wklein
20-05-06, 22:04
co do Meizitang to faktycznie masakra. Jak ktoś to bierze to musi być niezłym desperatem i pewnie głosował na Giertycha lub Leppera.
Moja żona, która jest lekarzem w jednym z gdańskich szpitali ma dosyć głownie pacjentek które walczą o normalne życie po tym g.....
nic dziwnego że sie traci na wadze kilogramy skoro po tych lekach najpierw przez 3 dni sie nic nie je a kolejne 3 dni wymiotuje.

ania30
01-06-06, 16:02
Skład tłumaczony dosłownie z wyjaÅ?nieniem:

- sibutramina - (stosowane w leczeniu otyłoÅ?ci wyłÂącznie na receptę lekarska)
- sweet potato fiber - słodkie włókno ziemniaka
- cyamoposis gum -
- amor phallus konjac (extract from giant arum and jerusalem artichoke) -
- alfalfa - lucerna
- tuckahoe - szyszka sosny (ułatwia wydalanie, posiada właÅ?ciwoÅ?ci uspokajajÂące)
- kola - nasiona drzewa (użytkowane były lokalnie od niepamiętnych czasów, przede wszystkim do żucia, zawierajÂą kofeinę. Obecnie stosowane sÂą do przyrzÂądzania napojów - ---orzeŸwiajÂących, jak popularna Coca-Cola czy Pepsi-Cola)
- guttiferae plant - (rosliny z rodziny dziurawcowatych)
- coleus scutellarioides - gatunek pelargonii
- guarana - nasiono zwierajace kofeine (zastosowanie jako składnik leków nasercowych)
- marumi kumquat - rkrzyżówka rosliny mięsożernej z roslinÂą owocowÂą spotykana unas w sklepach
- trigonella foenum - kozioradka pospolita (Surowcami leczniczymi sÂą: nasiona i kwitnÂące ziele)

mrv
22-01-07, 10:53
Hey, Niewiem o co wam chodzi z tym THERMALEM PRO dodsta³em od kumpla po³ opakowania bo mu zosta³o i ¿re to teraz i niena¿ekam jest ogolnie super, kilogramy spadaja wolno ale spadaj± juz 7 kg, i niestosuje raczej specjalnej diety czasem biegam i zaczolem cwiczyc na silowni, wcale niema takiego efektu ze sie jest niechce, faktycznie 1-2 dni to tak bylo ale teraz jem tyle co przed braniem tego, poza tym nigdy niezwymiotowa³em, samopoczucie tez jest okj jedyna wada to taka ze jak wezme to kolo godz 19:00 20:00 to niemoge zasn±æ do godziny 2:00 - 3:00 nad ranem ;p ale jak ju¿ usne to budze siê bez problemu i niechce siê spaæ (wiem ze nie jest to zadobre bo raczej to takie oszukiwanie organizmu wiec ostatnia tabletke staram sie zjadac przed 19:00 ¿eby jeszcze isc spac ;p)[/scroll]

snajper88
16-06-07, 21:24
heh ja tez zjadam o 19:00 i nie mialem problemu z zasypianiem ( nie mialem bo od wczoraj juz mam ale ze wzgledu ze jest BARDZO goraco ) a spie do ok 11:00 :P
Jeszcze nigdzie sie nie spotkalem z opinia ze po Thermalu sie wymiotuje :| mnie je, no moze, ale ja dzisiaj bylem glodny.
PS. aktualnie biore Thermala Pro. Z tym drogim lekiem sie nie spotkalem wiec sie nie wypowiadam

bocion
16-06-07, 23:03
Ja biore thyrotherm aktualnie. Jak narazie tydzien. I ten suplement tez zawieera efedryne i jakos nie jest zabroniony, dziwne nie?

Thyro ma podobny sklad do thermal pro-dziala na podobnej zasadzie.

Wrazenia niesamowite. Przy niskoweglowodanowej diecie czuje sie senny i slaby ale tylko do czasu zazycia thyro. Potem dostaje takiego kopa energii ze mnie nosi normalnie. Aeroby 40-50min bez zmeczenia.
Po tygodniu 3 cm w obwodzie pasa mniej