PDA

Zobacz pełną wersję : Co po mono?



xxManiekxx
31-10-07, 22:59
Witam,
brałem juz 2 cykle monohydratu kreatyny a dokladnie Universal MIcronized Creatine i co teraz? jabłczan? czy ester? i jaki?

AdRiAn
31-10-07, 23:01
Kre - alkalyn, Cell pump... mozliwosci jest wiele

tom
31-10-07, 23:13
mono mozna jeszcze spkojnie
jablczan
jakiegos prostego stacka - jw.

Punisher
31-10-07, 23:27
Kre-Alkalyn bym odpuścił.
Tak jak tom mówi, możesz mono wziąść jeśli chcesz.
Ja polecam ci tcm, dobrze na ciebie zadziała, będziesz zadowolony.

m@bi
01-11-07, 00:07
j/w :) ja troszke zjebalem u siebie bo wzielem mono i odrazu TCM i bylem bardzo happy :) wiec tobie radze TCM olimpu :)

krasol
01-11-07, 01:04
na mono mozna jechac spokojnie 3-4 cykle, pozniej efekty juz nie sa takie jakie bysmy chcieli, po mono zapodaj cos troszke mocniejszego jak KA , zrob z dwa cykle i przechodz na kelejny silniejszy np. CEE a jablczan zostaw sobie na koniec . w ten sposob bedziesz sie cieszyl w miare fajnymi przyrostami sily i masy jeszcze przez dlugi czas.
pozdro

Symu
01-11-07, 13:56
Dziwna teoria, że mono nie działa później. Nie jest powiedziane, że np. Jabłczan czy KA jest mocniejsze, one są po prostu inne. Mitem jest, że na kreatyne się uodparniamy. Z każdym cyklem gorsze są wyniki gdyż my jesteśmy coraz więksi,a co za tym idzie genetyka stawia nam coraz większe bariery.

Co do wyboru kreatyn:
mono- starzy wyjadacze często wracają do mono gdyż uważają, że jedyne które daje prawdziwego kopa

Jabłczan- moim zdaniem jedna z lepszych form krety, dobry efekt bez zalewania, siła idzie lepiej niż na mono, polecam tu CP.

stacki- (wiem CP to też stack ale mówie tu o lepszych typu XP) no więc moim zdaniem przygodę z kreatyną można zacząc i od stacka, ale i tak pewnie się nie wykorzysta wszystkiego co nam daje więc średni sens.

KA- przereklamowane, drogie

xxManiekxx
01-11-07, 21:59
nie chce juz mono chce wejsc na troche bardziej zaawansowana kreatynke a interesuja mnie suplementy amerykanskie takie jak universal a nie treck czy olimp.

vlk
01-11-07, 23:29
No to wal shocha i storma. sa made in usa. sa z universala i sa ciagle wychwalane

Punisher
01-11-07, 23:52
interesuja mnie suplementy amerykanskie takie jak universal a nie treck czy olimp.
Czemu tak?

xxManiekxx
02-11-07, 09:30
lazdy dobrze wie ze universal jest o wiele wyzsza polka od treca czy olimpu czy vitalmaxa. a jak brac to chce dobre.
i chyba tak zrobie chyba teraz pojade na Stormie.

Punisher
02-11-07, 13:04
Oj przesadzasz, równie dobrze mogłbyś pojechać na Hi Tec, Olimp, Trec lub Bio Tech czy tam inne.