PDA

Zobacz pełną wersję : Poczatujacy prosi o pomoc!



pimols
31-10-07, 21:04
Witam!
Mam 82 kg wagi 186 cm wzrostu i jestem poczatkujacy i chcialbym sie dowiedziec co i jak mam robic
W domu mam mala silownie 2 laweczki ,modlitewnik,hantle,sztangi i tylko 1x w tyg mam czas zeby isc na profesjonalna silowonie
Mam białko w kapsułkach staram sie ograniczac słodycze ,nie pije, nie pale
a Chiałbym jakos fajnie wygladac no i moge codzinnie po 1h~ albo 3-4x w tyg po 1.5h trenowac
i chcialbym sie dowiedziec co i jak mam robic(chce miec wiecej sily i ladniej wygladac) i jakie ewentualnie odzywki mam oprocz bialka kupic.
prosilbym o jakis maly pan itp.

BARDZO BARDZO DZIEKUJE i POZDRAWIAM

MaXior
31-10-07, 23:27
zapraszam do tematów podwieszonych,na wszytkei twoje pytania tam znajdizsz odpowiedz;)wystarczy chciec:)a trening ogólnorozwojowy;0poz.

Seweryn11
01-11-07, 16:17
Te mod coś trzeba zrobić by poczotkujący nie pisali w kółko tego samego no bo ten dział to nie śmietnik a wystarczy ruszyć dupe i poszukać

MaXior
01-11-07, 18:05
seweryn masz racje bo to juz normalnie porazka....a modów jak nie bylo widaic tak nie widac:P

Nuru89
01-11-07, 22:20
Moze szanowni "kulturysci" mogli by doradzic a nie najezdzac na chlopaka ?

Seweryn11
02-11-07, 08:23
Najeżdzanie to ja sobie wypraszam ale trzeba coś wspulnie wymyśleci bo załuważ co dzień -3dni powstaje taki sam prawie temat .
Prosił bym by ktoś żucił pomysł lub muj ewentualnie skorygował no to ja proponuje by zrobić w każdym dziale taki głuwny temat (widziałem to na pewnym forum już niepamiętam jakim) , bylo tam opisane ciwiczenia i kilka takich głuwnych i najlepszych planów , widniał tam tagże napis by plan ewentualnie drobno skorygować do swojich potrzeb

Seweryn11
02-11-07, 08:32
Ziom masz tu kilka ciwiczani jak byś potrzebował http://www.kulturystyka.pl/atlas/ , znajdzi plan w podwieszonych bież bjałko 3 razy dzienie rano przed lub po treningu i przed snem ciwicz najlepiej w poniedzialek , wtorek ,czwartek ,piątek. Ewentualnie możesz ulożyć sobie diete poszukaj jak chcesz w podwieszonych . Z innymi odżywkami to może się wstrzymaj .

marcin001
02-11-07, 11:35
ludzie ruszcie dupy i poszukajcie na forum! Ja jakbym chciał na każde moje pytanie zakładać nowy temat to by była katastrofa a wystarczy poszukać!

Seweryn11
02-11-07, 12:12
Człowieku oba we dwuch jak gdybyśmy chcieli zamieszczać każde pytanie zrobili byśmy nowe forum i to największe w polsce

pimols
04-11-07, 17:34
dzieki bardzo ale ja mam taka swoja silownie i nie moge wszystkich cwiczen wykonywac;/